10 مدل 2022 از چینی آلات بهداشتی لوتوس را باهم ببینیم

ضایعات ظروف سرامیک بهداشتی در گروه پسماندهای صنعتی تجزیه ناپذیر طبقه بندی می شوند.

این مقاله مطالعاتی را در مورد استفاده مجدد احتمالی پسماندهای چینی آلات بهداشتی لوتوس سرامیکی به عنوان سنگدانه (هر دو ریز و درشت) در بتن ارائه می‌کند.

مراحل تولید سنگدانه (خرد کردن، تقسیم ذرات به دو گروه ذرات ریز و درشت و تعیین نسبت آنها) و طراحی مخلوط بتن شرح داده شده است.

مطالعات مربوط به خواص این سنگدانه و خواص بتن حاوی این سنگدانه ارائه شده است، بتن آزمایش شده دارای استحکام بالا و مقاومت در برابر سایش بالا است.

این مقاله همچنین نتایج بررسی بتن با ضایعات سیمان آلومینا و لوازم بهداشتی سرامیکی را به صورت سنگدانه در دمای 1000 درجه سانتی گراد ارائه می دهد.

برای مقاصد مقایسه، نمونه‌ها با سنگدانه‌های طبیعی سنتی و سیمان آلومینا نیز حرارت داده شدند.

برخلاف نمونه‌های بتن با سنگدانه‌های سنتی، نمونه‌های با سنگدانه‌های سرامیکی شکل و انسجام خود را حفظ کردند و هیچ ترک و نقصی نشان ندادند.

با وجود مقداری کاهش استحکام، این نمونه ها پس از گرم شدن همچنان مقاومت فشاری و کششی بالایی از خود نشان دادند.

بر اساس مطالعات توصیف شده، سنگدانه های سرامیکی بهداشتی ممکن است برای تهیه انواع خاص بتن توصیه شود: بتن مقاوم در برابر سایش و بتن مخصوص اعضایی که در دمای بالا کار می کنند.

امروزه مواد سرامیکی در بسیاری از کاربردهای صنعتی، از تولید لوازم بهداشتی گرفته تا مکانیک های پیشرفته، به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

علیرغم انتشار آنها، فرآیند تولید آنها همچنان شامل رویه های توسعه محصول ناکارآمد است که اغلب بر اساس رویکرد آزمون و خطا است.

به طور خاص، در طول خشک کردن و پخت، شکل اولیه داده شده توسط قالب به دلیل کرنش های پلاستیکی و انقباض حجمی، دچار تغییر شکل های قابل توجهی می شود.

در نتیجه، پیش‌بینی شکل قالب، که برای به دست آوردن یک محصول نهایی مورد نیاز است، به یک مشکل از اهمیت اولیه تبدیل می‌شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.