چرم در نگهداری مادام العمر نیاز بسیار کمی دارد

صنعت چرم در حال ایجاد محصولی است که هم طبیعی و هم ماندگار باشد چرم در توانایی خود در ترکیب زیبایی، راحتی و کاربردی منحصر به فرد است.

چرم خوب دوام زیادی دارد و کشک بر خلاف بسیاری از مواد مصنوعی یا مصنوعی، با افزایش سن بهتر می شود و به عمق پتینه و الگوی پوشیدنی می رسد که برای کاربر خاص است بسیار شبیه به شلوار جین مورد علاقه.

همانطور که ما آگاهانه به دنبال راه‌هایی برای کاهش یا مصرف می‌گردیم، چرم کاپشن چرم دخترانه بسیار با اخلاق کمتر بخر، بهتر بخر مطابقت دارد. سرمایه گذاری در محصولات چرمی با کیفیت، سرمایه گذاری برای آینده است.

چرم به راحتی قابل تعمیر و نگهداری است. سفر به سمت پایداری با محصولاتی شروع می‌شود که می‌توان آن‌ها را برای ماندگاری طولانی تعمیر کرد.

چرم در نگهداری مادام العمر نیاز بسیار کمی دارد و انجام آن در خانه آسان است، به عنوان مثال لباس مجلسی زنانه برای عروسی به منابع زیادی برای شستشو و خشک کردن نیاز ندارد و ما به طور فزاینده ای شاهد احیای مهارت های صنعتگر هستیم ارائه خدمات تعمیر برای کالاهای چرمی با ارزش.

چرم و محصولات جانبی چرمی قابل بازیافت هستند. زیورآلات چرمی حاصل از فرآیند تولید را می توان به عنوان پر کردن، (مثلاً در کیسه های بوکس) یا ترکیب با مواد دیگر برای ساخت محصولات کامپوزیتی مانند تخته چرمی، که برای کفی و پاشنه در کفش استفاده می شود، استفاده کرد.

چرم در پایان عمر می تواند آسیاب شود تا کفپوش از این طریق tpp استفاده شود. چرم در پایان عمر خود، بسته به نوع آن در 10 تا 50 سال، تجزیه زیستی می شود.

ما می بینیم که تزئینات چرمی به طرز خلاقانه ای در پوشش دیوارها گنجانده شده است، به علاوه شرکت های بیشتری در حال بازیافت اجزای چرم از کفش و کالاهای چرمی به چیزی جدید هستند. مقاله Peterson & Stoop را بخوانید.

 • منابع:
  1. BENEFITS OF LEATHER
 • تبلیغات: 
  1. رونمایی از اولین ساختمانهای آینده در نمایشگاهی در چین!!
  2. مردی با خوردن نوعی بیسکویت حافظه از دست رفته خود را به یاد آورد!
  3. با این روش ها در یک ماه لاغر بشوید
  4. ساخت دستمال کاغذی ضد آب در آزمایشگاه چین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.