پیکور مینی لودر با پایین ترین نرخ در بازار

امروزه انسان ها برای ساخت و ساز و فعالیت کردن در عرصه های عمرانی ابزار های مختلفی مانند انواع چکش ها را ابداع نموده اند. این ابزارها دست ساخته های بشر می باشند و در طول زمان دچار تغییرات در ساختار خود شده اند که چکش و پیکور مینی لودر دو نمونه از این وسایل هستند که نقش مهمی در تخریب و ساخت و ساز دارند.

در گذشته مردم با وسایل ساده اقدام به تخریب و یا ساخت و ساز عمرانی می کردند اما امروزه با توجه به عصر مدرن و حجم فعالیت های انسان ها در زمینه ی تونل سازی، راه سازی نیاز به وسایلی دارند که با توجه به نیاز امروز بشر مدرنیته باشد و سرعت عمل بالا و کیفیت خوبی داشته باشد.

پیکور مینی لودر با پایین ترین نرخ در بازار

مشخصات فنی پیکور مینی لودر

مشخصات فنی پیکور مینی لودربرای تهیه ی پیکورها به یک سری از اطلاعات نیاز داریم تا بتوانیم با استفاده از آن به مشخصات فنی پیکور های مینی لودر پی ببریم. بنابراین بسیاری از شرکت های تولید کننده ی این محصول به طراحی کاتالوگ هایی پرداخته‌اند که با مراجعه به آن ها می توانیم خرید مناسبی داشته باشیم.

 عوامل مختلفی همچون جنس مته، نوع استفاده از آن، بر قیمت پیکور لودر اثر گذار است و با دقت در این مسئله هنگام تهیه ی پیکور با توجه به نیاز خود پیکور را تهیه کنیم.

از پیکور مینی لودر چه استفاده هایی می شود؟

از پیکور مینی لودر چه استفاده هایی می شود؟به مته های که بر روی مینی لودرها و بیل های مکانیکی نصب می شود و باعث تخریب می گردد چکش های هیدرولیکی یا پیکور می گویند. مینی پیکور ها به علت کوچک بودن سایز خود بیشتر برای مصارف شهری و کارگاه های ساختمانی استفاده می شود ولی از این ابزار در موارد دیگر هم استفاده می شود که در اینجا به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

 • تخریب سنگ
 • تعمیرات جاده ای
 • تخریب دیواره های آجری و بتنی
 • تخریب ساختمان های کوچک
 • تخریب آسفالت

می توان برای کسب اطلاع و اخذ مشاوره در رابطه با خرید پیکور مینی لودر ایران با کارشناسان این شرکت از طریق شماره های مشخص شده ارتباط گرفت. 

نحوه ی کار کردن پیکور به این صورت می باشد که به هدف ضربه های متوالی می زند تا آن را خرد کند و‌ با توجه به سختی هدف تعداد ضربات را تغییر می دهد. برای نصب این محصول بر روی بیل مکانیکی یا مینی لودر نیاز به یک سوپاپ پایه داریم تا محصول بر روی آن فیت شود و به علت تعداد ضربات بالا بر روی مدار هیدرولیک نصب سیستم چکش باید به صورت استاندارد و زیر نظر سازنده شرکت باشد.

استفاده از پیکور به طور کلی عملی خطرناک می‌باشد. با توجه به اینکه این وسیله دارای قدرت بالایی می باشد حتما هنگام استفاده باید از لوازم ایمنی به طور کامل استفاده شود. قدرت حاصله  از استفاده از پیکور به سادگی می تواند باعث عدم تسلط در کاربر و کارگران اطراف شود لذا استفاده از لوازم استاندارد همچون چکمه های خوب می تواند در حفظ سلامتی اپراتور دستگاه حائز اهمیت باشد.

پایین ترین قیمت پیکور مینی لودر در ایران

پایین ترین قیمت پیکور مینی لودر در ایرانجنس مته استفاده شده در پیکور مینی لودر از جمله عوامل تعیین کننده ی قیمت پیکور در ایران است.لذا برای تهیه ی پیکور در پایین ترین قیمت باید توجه داشت برای مصارف سبک از مته های قوی استفاده نشود.

 می توان برای مشخصات پیکور اجباری زیر را در نظر گرفت:

 • سیلندر
 • سر سیلندر 
 • مته
 • پیستون
 • اکومولاتور
 • سوپاپ
 • بلوک سوپاپ

در هنگام تهیه ی پیکور مینی لودر حتما باید به موارد گوناگونی دقت نظر داشت. از جمله این موارد می توان به کیفیت، دوام، طول عمر، داشتن تجهیزات جانبی موجود در بازار و در درجه ی بعدی توجه به برند شرکت تولید کننده اشاره کرد.

مد نظر داشته باشید در صورت استفاده از پیکور در رودخانه و یا نزدیکی آب پس از اتمام کار حتما به رفع گل و لایه موجود بر روی مته ی پیکور  اقدام کرده و به طور کامل تمامی بخش های خیس دستگاه خشک شده و در صورت نیاز روغن کاری و گریس کاری شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.