پیکور تخریب pm با پایین ترین قیمت در بازار

امروزه استفاده از ابزار آلات برای انسان ها بسیار مهم می باشد زیرا ما برای ساختمان سازی، باغبانی، برق کاری و اغلب کار های خود نیازمند ابزار آلات هستیم. یکی از این ابزار های پر کاربرد پیکور می باشد که انواع متفاوتی دارد و وسیله پر کاربردی می باشد. در ایران پیکور ها را بیشتر با نام چکش می شناسند. یکی از انواع پیکور ها پیکور تخریب pm است که یکی از ابزار مهم در تخریب سنگ ها و سوراخ کاری در آنان به حساب می آید. در ادامه شما را با انواع پیکور و کاربرد آن و کارایی های آن آشنا می کنیم. 

پیکور تخریب pm با پایین ترین قیمت در بازار

کاربرد پیکور هیدرولیک pm در تخریب ساختمان ها

کاربرد پیکور هیدرولیک pm در تخریب ساختمان هاپیکور ها انواعی دارند که به این شرح می باشد: پیکور هیدرولیکی یا بیل مکانیکی، پیکور مینی لودر، پیکور بادی، پیکور برقی یا بتن کن.

پیکور هیدرولوکی یا بیل مکانیکی: این پیکور از پیکور های سنگین وزن می باشد. وزن این نوع از پیکور ها از نهصد کیلوگرم تا حدود چهار تن می باشد. برای تخریب سنگ و بتن استفاده می شود و در این کار بهترین و به صرفه ترین روش می باشد.

پیکور مینی لودر: این چکش تخریب وزن نسبتا سبکی دارد و وزن آن از صد و بیست کیلوگرم تا ششصد کیلوگرم می باشد. استفاده از این پیکور به علت سایز کوچک فقط در مصارف شهری امکان پذیر است و می توان از آن در کارگاه ها نیز بهره برد.

پیکور بادی: این پیکور در واقع همان چکش تخریب پنوماتیک است. در این چکش از هوای فشرده برای ضربه زدن استفاده می شود. از این نوع پیکور بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که امکان دسترسی آسان به برق وجود نداشته باشد. برای مثال معادن و راه سازی ها یا مکان هایی که استفاده از برق خطر آفرین است مانند چاه ها. علاوه بر این ها برای تخریب بتن های مسلح نیز استفاده می شود.

پیکور برقی یا بتن کن: بتن کن به ابزار های برقی دو کاره گفته می شود. برای دریل کاری و ایجاد سوراخ در سنگ ها بسیار پر کاربرد است. از این وسیله بیشتر برای سوراخ کاری برای ایجاد میلگرد بهره گرفته می شود و باید افزود که در استفاده از نیروی انسانی این پیکور به علت وزن بسیار سبکش به کار می رود. وزن آن از سه تا یازده کیلوگرم می باشد.

نحوه کارکرد و عملکرد پیکور تخریب pm

نحوه کارکرد و عملکرد پیکور تخریب pmانواع پیکور و کاربرد آنان را برای شما ذکر کردیم. حال بهتر است برویم سراغ پیکور تخریب پی ام. پیکور پی ام، پیکور تخریب ساختمان نمی باشد و فقط در تخریب های کوچک و سوراخ کاری ها کاربرد دارد. پیکور های پی ام انواع مختلفی دارند و با توجه به وزن و موتور و ضربات وارده در ثانیه متفاوت هستند. این پیکور ها در ایران به صورت جنس مرغوب و با کیفیت تولید می شوند و ما می توانیم آن ها را در بازار تهیه کرده و از آن بهره ببریم.

خرید ارزانترین پیکور پی ام

خرید ارزانترین پیکور پی امخرید پیکور و دیگر ابزار آلات در ایران برای شهروندان کار دشواری نیست و ما در تمام استان ها می توانیم به راحتی ابزار آلات را تهیه کرده و استفاده کنیم. پیکور های پی ام با توجه به وزن و موتور و ضربات وارد شده در هر ثانیه قیمت های متفاوتی دارند. مطمئنا آن پیکور که سبک تر بوده و ضربات آن کند تر باشد و موتور ضعیف تری داشته باشد ارزانترین پیکور می باشد.

چه خوب است ما هم از تولید کنندگان گرامی حمایت کنیم و با حمایت خود از آنان گامی موثر در افزایش تولید این وسیله برداریم. پس بیایید به سمت پیکور های ایرانی برویم تا هم کارگران ایرانی کسب روزی حلال بکنند و هم با تقاضای بیشتر تولید افزایش پیدا کند و ما پیکور و چکش های ایرانی را با قیمتی ارزان تر خریداری کرده و استفاده کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.