پیکور بادی شیراز با پایین ترین قیمت بازار

پیکور شیراز برای تخریب و کندن در مکان های مختلف به کار می رود، قلم پیکور بادی در سایزهای مختلف با توجه به کاری که باید انجام دهد در شیراز با قیمتی پایین تر از شهرهای دیگر تولید می شود. پیکور بادی توسط شرکت های مختلف در مارک ها و برندهای گوناگون تولید می شود و در شیراز قلم مخصوص به هر مارک و برند با قیمتی بسیار مناسب تولید می شود.

پیکور بادی شیراز با پایین ترین قیمت بازار

دیدگاه کلی در مورد انواع پیکور

دیدگاه کلی در مورد انواع پیکور

پیکور از چند قسمت ساده تشکیل شده که شامل دسته نگهدارنده پدال، سیلندر و قلم گیر می باشد که قلم پیکور درون آن قفل می شود. قلم هر پیکور با توجه به سایز قلم گیر انتخاب می شود تا هنگام کار مشکلی برای دستگاه رخ ندهد.

پیکور بادی برای تخریب بتن، آسفالت و سنگ به کار برده می شود. نیروی پیکور بادی توسط فشار هوا و بادی که دستگاه تولید می کند و حداقل باید هفت بار باشد تأمین می شود، ولی اگر فشار هوای تولید شده کمتر از هفت بار باشد سیلندر درون چکش بدرستی حرکت نمی کند و تخریب بخوبی انجام نمی شود.

پیکور بادی از نظر شکل ظاهر به سه گروه تقسیم می شود: پیکور بادی دو دسته برای کندن زمین، پیکور یک دسته برای کندن دیوار و پیکور بادی دسته عصایی که در تخریب های کوچک به کار برده می شود.

از نظر وزنی پیکورهای بادی به : ۷ کیلویی، ۹، ۱۰، ۳۲ و ۴۰ کیلویی تقسیم بندی می شود. این پیکورها دارای تنوع مختلف از نظر قیمت و کیفیت تولید شده و در صنعت ساختمان، راهسازی و معدن برای کندن و تخریب به کار برده می شود.
برای کار کرد بهتر پیکور بادی سرویس و روغن کاری دستگاه در دوره زمانی مناسب باید بوسیله پشتیبان و سرویس کار انجام گیرد تا عمر دستگاه و بازده آن بیشتر شود.

منظور از پیکور بادی چیست؟

منظور از پیکور بادی چیست؟چکش پنوماتیک به دلیل اینکه بوسیله نیروی هوای فشرده یا باد کار می کند، پیکور بادی نامیده می شود. در پیکور چکش بوسیله بادی که توسط کمپرسور تولید می شود ضرضه زده و باعث تخریب می شود.

شخصی که با پیکور بادی کار می کند باید قدرت کنترل وزن سنگین این دستگاه و باد و فشاری که بوسیله کمپرسور تولید می شود را دارا باشد و اگر نتواند پیکور را بخوبی کنترل کند در اثر ضربه ای که از طرف دستگاه بر او وارد می شود آسیب جدی می بیند.

در گذشته که برق پر قدرت وجود نداشت و یا مکان هایی که دسترسی به برق نبود مانند معادن، جاده های خارج از شهر، برای تخریب بتن و غیره از کمپرسورهای بادی یا همان پیکور استفاده می شد ولی امروزه چکش های برقی به دلیل قدرت تخریب بیشتر و سرعت عمل بالاتر موارد استفاده بیشتری دارد.

پیکور سنگین بادی را از نمایندگی شیراز بخرید

پیکور سنگین بادی را از نمایندگی شیراز بخریدنمایندگی پیکور شیراز فعالیت زیادی در رابطه با دستگاه های پیکور سنگین دارد و کمپرسورهای سنگین بادی وارداتی و داخلی را بفروش می رساند. این نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش این دستگاه ها را نیز انجام می دهد.

از انواع پیکور سنگین بادی که در این نمایندگی به فروش می رسد می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

مدل ۶۶۶، دسته روغندان دار، سیلندر فولادی برای تخریب های سنگین بکار برده می شود.

مدل پیکور بادی ۴۵ ژول، نوع قلم آن ۲۵ میلیمتر گرد، سیستم پنوماتیک، مجهز به سیلندر فولادی، دارای ۹ کیلوگرم وزن، ساخت شیراز، برای کارهای سنگین بکار می رود. 

پیکور بادی ۷۷۷، قلم ۳۲ میلیمتری چهارگوش، وزن ۴۰ کیلو، دسته روغندان دار، سیلندر فولادی، ساخت تهران که از سنگین ترین و قوی ترین پیکور بادی موجود در بازار می باشد.

برای خرید ابتدا باید با مشاورین فروش نمایندگی تماس گرفته شود و نوع پیکور یا کاری که باید پیکور انجام دهد را شرح داده و با توجه به راهنمایی مشاورین، دستگاه مورد نظر خرید می شود. این نمایندگی در قرارداد خرید قید می کند خدمات پس از فروش و تعمیرات برعهده نمایندگی است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.