پخش چکش هیدرولیکی صنعتی در انواع مختلف

چکش هیدرولیکی یکی از ابزار هایی است که با هدف خراب نمودن ساختمان ها و یا قسمتی از آن ها استفاده می شود. در این مقاله درباره انواع چکش هیدرولیکی صنعتی و نحوه عملکرد آن صحبت خواهیم کرد. همچنین در مورد مرکز پخش انواع مختلف این محصول نکاتی بیان می نماییم. 

پخش چکش هیدرولیکی صنعتی در انواع مختلف

مناسب ترین چکش هیدرولیکی صنعتی برای سنگ زنی

مناسب ترین چکش هیدرولیکی صنعتی برای سنگ زنیچکش هیدرولیکی یک وسیله برای تخریب نمودن انواع سازه ها مانند ساختمان های قدیمی، کف حیاط و پارکینگ ، موزاییک و سرامیک آشپزخانه و سرویس هاس بهداشتی است. همچنین در قسمت جلویی بیل های مکانیکی از آن استفاده می شود. 
این ابزار با نام پیکور نیز شناخته شده است. پیکور ها به طور کلی در دو نوع صنعتی و دستی طبقه بندی شده اند. 

چکش های صنعتی برای تخریب عمارت های بزرگ و استفاده در فضا های باز کاربرد دارند. این نوع از چکش ها مناسب ترین وسیله برای کاربرد سنگ زنی  هستند.
اما نوع دستی پیکور ها برای محیط داخلی بنا به کار می روند. 

پیکور ها بر اساس مدل، منبع تغذیه و وزن تخریب دسته بندی و قیمت گذاری می شوند. انواع وزن های 4 کیلویی تا 30 کیلوی این چکش ها را می توان در بازار یافت. هرچه وزن پیکور بیشتر باشد به این معنی است که قدرت تخریب دستگاه بیشتر است. 

منبع تغذیه و یا نیروی محرکه پیکور ها می تواند جریان الکتریسیته، بنزین و یا باد باشد. پر کاربرد ترین دستگاه ها چکش های برقی هستند. 

در هنگام خرید پیکور ها باید به موارد زیادی توجه نمود. برخی از این نکات به این شرح می باشند:
باید بر اساس نیاز و قدرت ویرانگری که مورد نیاز است دستگاه با وزن معینی را خریداری نمودو به قدرت موتور دستگاه و این که از چه نوعی است حتماً دقت داشت، به قدرت تخریب و سرعت تخریب چکش توجه گردد. به عبارت دیگر تعداد ضرباتی که دستگاه در هر دقیقه بر اجسام وارد می آورد بسیار مهم است؛ باید به شکل چکش و نوع قلم آن نیز توجه کرد و با توجه به نوع کاری که می خواهیم با آن انجام دهیم ان را خریداری کنیم؛ باید از برند های معتبر و شناخته شده خرید کرد. 

نحوه عملکرد بهترین چکش هیدرولیکی صنعتی

نحوه عملکرد بهترین چکش هیدرولیکی صنعتینحوه عملکرد پیکور ها به این صورت است که روغن هیدرولیکی پشت دستگاه به آن بر اساس سفتی اجسام فشار وارد می آورد و باعث حرکت چکش می شود. به عبارت دیگر هر قدر استحکام اجسامی که قرار است تخریب شوند بیشتر باشد روغن هیدرولیکی زیاد تری آزاد شده و با فشار بیشتری به مواد ضربه می زند. اما اگر جسم شکننده باشد ضربه ای که به آن وارد می گردد کم تر می باشد. 

بهترین چکش هیدرولیکی صنعتی باید از قدرت خرد کنندگی و سرعت ضربه زنندگی بسیار فراوانی برخوردار باشد. همچنین توانایی نصب قلم های متنوع بر روی آن وجود داشته باشد. موادی که در ساخت آن به کار می رود ضد اسید باشند و از کیفیت خوبی برخوردار باشند. 

مرکز پخش انواع چکش هیدرولیکی

مرکز پخش انواع چکش هیدرولیکیمی توان انواع پیکور ها را از مرکز پخش چکش هیدرولیکی با قیمتی بسیار مناسب و ارزان تهیه نمود. این شرکت ها برای افزایش دامنه فروش خویش اقدام به راه اندازی و طراحی سایت فروش در اینترنت نموده اند. خرید آنلاین از این نمایندگی ها مزایای بسیاری برای مشتریان به همراه دارد.
خرید آسان و راحت و فقط با کلیک چند دکمه، خرید از هر منطقه جغرافیائی، خرید کالا های اصل و با قیمت های استثنائی، مقایسه قیمت کالا ها با مدل های متنوع دیگر شرکت ها، صرفه جویی در وقت و هزینه مصرفی، حذف هزینه های رفت و آمد به محل فروش کالا ها، و آشنائی با نظرات سایر کاربران درباره محصولات انتخابی برخی از فایده هایی هستند که خرید اینترنتی از توزیع کننده اصلی چکش های هیدرولیکی به همراه دارند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.