پخش پیکور مکانیکی پرقدرت به صورت عمده

پیکور مکانیکی در دسته های مختلف و وزن های برای کارایی های مختلف به کار گرفته می شود و وزن آن از۴۰۰ کیلوگرم شروع می شود.

این محصول برای تخریب پیاده رو و در راه سازی و … کاربرد بسیاری دارد.

پخش پیکور مکانیکی پرقدرت به صورت عمده

دسته بندی پیکور مکانیکی پرقدرت برحسب توان

دسته بندی پیکور مکانیکی پرقدرت برحسب تواندسته بندی پیکور ها مکانیکی:

۱- پیکور هیدرولیکی

۱_۱ پیکور بیل مکانیکی :

قوی ترین پیکور موجود می باشد. چکش های هیدرولیکی رده های مختلفی دارند و رده های آن عبارت اند از:

 چکش های هیدرولیکی برای تخریب بتن و سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. برای تخریب بتن های حجیم و سنگین استفاده از پیکور بیل مکانیکی سریع ترین، بهترین و مقرون به صرفه ترین روش تخریب می باشد.

موارد استفاده : تخریب سنگ در معادن و راهسازی ، تونل ، تخریب کلی ساختمان

تخریب فنداسیون و قطعات حجیم بتنی

۱-۲ پیکور مینی لودر (بابکت) و مینی بیل :

 چکش تخریب پیکور مینی لودر در رده پیکور های سبک به حساب می آید و  بر روی مینی لودر ها و مینی بیل ها استفاده می شود. تخریب با پیکور بابکت و مینی بیل بدلیل کوچکی سایز دستگاه بیشتر برای مصارف شهری و در کارگاه های ساختمانی استفاده می شود.

موارد استفاده پیکور بابکت یا مینی بیل : تخریب آسفالت، سنگ، بتن، از قبیل کف سازی بتنی، دیوار آجری و بتنی، تخریب ساختمان های کوچک و …

۲ – پیکور بادی

پیکور بادی بدون اتصال به کمپرسور بادی قابل استفاده نیست. پیکور بادی در وزن های مختلف از ۲ الی ۴۲ کیلوگرم می باشد که توسط اپراتور انسانی قابل استفاده می باشد. 

 پیکور بادی برای مکان هایی که برق در آن ناحیه وجود ندارد مانند معادن یا راه سازی یا مکان های که در آن آب وجود دارد مانند حفر چاه و… هم چنین برای تخریب انواع بتن های مسلح کاربرد بسزایی دارد.

در قدیم که پیکور های برقی قدرتمند وجود نداشت پیکور بادی مورد استفاده قرار می گرفت. در کارگاه های ساختمانی حتی با وجود دسترسی به برق اولین و تنها گزینه برای تخریب بتن کمپرسور بادی یا همان پیکور بادی بود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی چکش های برقی قدرتمند با پیکور های بادی رقابت تنگاتنگی دارند حتی در مواردی پیکور برقی قوی تر از پیکور بادی می باشد.

 پیکور (چکش) برقی، بتن کن یا هیلتی

پیکور برقی یا چکش برقی ابزار قدرتمندی هستند که در کار های ساختمانی برای تخریب انواع بتن غیر مسلح و بتن مسلح تخریب آجر سنگ و کاشی ملات و تخریب خاک تخریب دژ و سنگ استفاده می شوند در سایز های مختلف بر اساس وزن دسته بندی می شوند از ۶ تا ۳۲ کیلویی موجود می باشد.

پیکور مکانیکی را از کجا و چگونه تهیه کنیم؟

پیکور مکانیکی را از کجا و چگونه تهیه کنیم؟تهیه پیکور مکانیکی درمراکز عرضه تجهیزات کشاورزی یکی از مراکز معتبر فروش پیکور بیل مکانیکی در کشور می باشد که محصولات خود را بدون حضور واسطه به بازار توزیع می کنند. شما عزیزان می توانید برای خرید عمده این محصول به نمایندگی های فروش این کالا مراجعه نمایید. کیفیت این قطعات بالا و قیمت آن ها بسیار منصفانه می باشد. خریدار پیکور بیل مکانیکی درش یراز می تواند با مراجعه به این مراکز محصول مورد نیاز خود را با صرف هزینه بسیار کمی تهیه کند. قیمت خرید این محصولات در سطح پایینی قرار دارد و منجر به صرفه جویی در مخارج مشتریان گرامی خواهد شد.

عمده فروشی پیکور مکانیکی در ایران

عمده فروشی پیکور مکانیکی در ایرانبازار فروش عمده پیکور مکانیکی ایران چندین سال است که در  بازار داخلی و جهانی با رونق زیادی مواجه بوده است. این محصول به دلیل کاربرد های فراوان برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد.

به همین دلیل تقاضا برای خرید آن بسیار می باشد. در حال حاضر در ایران مجموعه های زیادی به فروش پیکور بیل مکانیکی  با کیفیت مشغول به فعالیت هستند که این محصولات را به قیمت تولید در دسترس مشتریان این کالا قرار می دهند. قیمت این کالا در این مرکز بسیار مقرون به صرفه است و همه افراد توانایی خرید آن را دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.