پخش انواع مختلف پیکور هیدرولیک

ماشین آلات راه سازی، کمک زیادی به تسریع در ساخت و هم چنین بالا رفتن ضریب اطمینان در زیر ساخت های مختلف شهری و جاده ای کرده اند. پیکور هیدرولیک از جمله ادواتی است می باشد که از تکنولوژی بالایی برخوردار است و برای کاربرد بهتر بیل مکانیکی از آن استفاده می شود.

مطلب حاضر، با هدف آشنایی با ساختار، کاربرد و فروش پیکور هیدرولیک، ارائه شده است.

پخش انواع مختلف پیکور هیدرولیک

آیا مدل های جدید پیکور هیدرولیک می شناسید؟

آیا مدل های جدید پیکور هیدرولیک می شناسید؟پیکور هیدرولیک که با نام چکش هیدرولیکی نیز شناخته می شود، در اصل مته ای قدرتمند است که جهت تخریب سطوح با سختی های مختلف، مانند کوهها به کار می روند. این وسیله از ادوات جانبی ماشین آلات راهسازی مانند بیل مکانیکی به شمار می رود.

کاربرد وسیع و روز افزون این ادوات در پروژه های مختلف عمرانی، راه سازی، پروژه های انتقال آب، فاضلاب، شبکه های گاز رسانی، برق رسانی، مخابرات، طرح های آبیاری و زه کشی، جاده سازی، پل سازی، تخریب کوه، تونل سازی، حفاری های متعدد و.. دیده می شود. لازم به ذکر است که برای نصب پیکور هیدرولیکی، می بایست پاکت بیل مکانیکی باز شود و پیکور جایگزین آن شود.

پیکور های هیدرولیک، با به کارگیری در موارد تخریبی و ساخت و ساز متفاوت، از مدل های متنوعی برخوردار هستند. مدل های جدید آن نیز به دنبال پیشرفت تکنولوژی و صنعت، پا به عرصه ی ظهور گذاشته اند. انواع این مدلها شامل سایزها و در نتیجه کارایی های مختلف می باشد.

چکش هیدرولیکی بزرگ به منظور بهره گیری در صنایع و معادن سنگ طراحی و تولید می شوند. پیکور هیدرولیکی متوسط و کوچک در انجام پروژه های عمرانی شهری بیش تر مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین معادن شن و ماسه، به کمک این پیکور ها، فعالیت می کنند.

مکانیزم عمل این وسیله به این صورت است که روغن هیدرولیکی که در پشت آن قرار دارد، منجر به ایجاد فشار بر مته و نهایتا وارد کردن ضربه به سطح مورد نظر می شود. این عمل تا جایی تکرار می گردد که حفاری مد نظر انجام شود. شدت و سرعت ضربات وارده، قابل تنظیم هستند.

برای این منظور لازم است که استاندارد لازم در نصب پیکور، اعمال شود.

اجزای کلی پیکور هیدرولیک عبارتند از:

  • سیلندر و سر سیلندر
  • مته
  • سوپاپ و بلوک سوپاپ
  • پیستون
  • اکومولاتور

بهترین روش های انتخاب پیکور هیدرولیک

بهترین روش های انتخاب پیکور هیدرولیکبهترین روش برای انتخاب پیکور هیدرولیک، شناخت دقیق از قطعات مختلف آن می باشد. زمانی که فرد از شناخت کافی برخوردار باشد، با مطالعه بروشور پیکور می تواند تصمیم منطقی برای انتخاب یا عدم انتخاب آن را لحاظ کند. نکته دیگری که به انتخاب بهترین پیکور هیدرولیکی کمک می کند، در نظر گرفتن نوع کاربرد آن می باشد.

استفاده از یک پیکور بزرگ و بیل بکهو برای کار های سبک تر و سطوحی با درجه سختی کم تر، انتخاب چندان مناسبی نیست. زیرا منجر به صرف هزینه بیش تر می شود.

اما مسلما یک پیکور کوچک یا ضعیف تر برای حفاری در سنگ های سخت و سنگلاخی، کارایی ندارد. بنابراین لازم است که قبل از خرید این گونه ادوات، هدف خود از کاربرد چکش را مشخص نمایید.

مراکز اصلی پخش و فروش پیکور هیدرولیک

مراکز اصلی پخش و فروش پیکور هیدرولیکقابل توجه کلیه ی متقاضیان و فعالان در عرصه ی راه سازی و صنعتی که به دنبال شناخت مراکز فروش و پخش پیکور هیدرولیک هستند، این سایت کلیه خدمات پخش و ارسال انواع پیکور های هیدرولیکی در سایزها و مدل های مختلف را انجام می دهد.

هر گونه سوال در این زمینه را می توان با مشاورین و کارشناسان مربوطه مطرح نمود. ثبت سفارشات در هر بازه ای شبانه روز امکان پذیر بوده و ارسال آن به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن انجام می شود.

بهره مندی از تخفیفهای ویژه سایت و اطمینان از کیفیت محصول، از دیگر امتیازاتی است که این مجموعه برای مشتریان در نظر گرفته است.

با عضو شدن در کانال تلگرامی مجموعه می توانید از دیگر امتیازات باخبر شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.