نمایندگی پیکور شیراز با پایین ترین قیمت

پیشرفت تکنولوژی و علم به کمک انسان آمده و انجام دادن خیلی از کارها را برای وی راحت تر کرده است. پیکور، یکی از ابزارآلات صنعتی است که باعث سهولت انجام کار در مواردی نظیر تخریب شده است. در این نوشتار به بررسی این ابزار صنعتی و همچنین عرضه پیکور شیراز در بازار می پردازیم. 

نمایندگی پیکور شیراز با پایین ترین قیمت

پیکور یا چکش تخریب چیست؟

پیکور یا چکش تخریب چیست؟این محصولات از خانواده ابزار های صنعتی هستند و در جهت تخریب انواع پروژه های ساختمانی، تخریب آسفالت و به طور کلی کارهای عمرانی مورد استفاده قرار می گیرند. معمولا در پروژه های ساختمانی برای تخریب انواع دیوار، بتن و … مورد استفاده قرار می گیرد. 
همان طور که اشاره شد، این محصولات کار را برای انسان بسیار راحت کرده و علاوه بر سهولت انجام عملیات، باعث افزایش سرعت انجام کار نیز می شود. مسلما یک پروژه با استفاده از این ابزار های صنعتی، روند اجرایی سریع تری نسبت به پروژه هایی دارد که با ابزار های سنتی و دستی مشغول فعالیت هستند. 
این چکش به واسطه نیروهای متوالی که به شکل ضربه، به محل مورد نظر می زند باعث تخریب مکان مورد نظر می شود و قدرت آن را توسط تعداد این ضربات در دقیقه مورد بررسی قرار می دهند. 

 

معرفی بهترین انواع پیکور

معرفی بهترین انواع پیکورپیکور ها بسته به نوع و قدرتی که دارند دارای تنوع زیادی هستند و توانایی انجام کار های زیادی را دارند. از این ابزار آلات در انواع معادن، پروژه های حفر تونل، تخریب ساختمان و … استفاده می شود. اجازه بدهید این موضوع را این گونه بیان کنم که بسته به نوع کار، در هر جایی که نتوان از انفجار در جهت تخریب استفاده کرد، می تواند ار انواع پیکور ها و چکش های تخریب بهره برد. 
این محصولات صنعتی، بسته به قدرت تخریب، دارای انواع گوناگونی هستند. اولین و بزرگ ترین پیکور ها، چکش های هیدرولیکی هستند که روی بیل های مکانیکی سوار شده و از قدرت هیدرولیک آن ها برای ضربه زدن استفاده می کنند. این ابزار ها معمولا در معادن مورد استفاده قرار می گیرند. 
پیکورهایی که در انواع بابکت ها از آن ها استفاده می شود، یکی دیگر از این محصولات هستند که معمولا برای تخریب های شهری مورد استفاده دارند. در مرحله بعدی به چکش های بادی می رسیم که نیروی مورد نیاز خود به جهت تخریب را از یک کمپرسور باد می گیرند و سپس اقدام به ضربه زدن به محل مورد نظر می کنند. 
در آخر نوبت به پیکور ها و یا چکش های برقی می رسد. این ابزار ها با استفاده از نیروی برق، توانایی تخریب انواع پروژه های سبک ساختمانی را دارا می باشند. 

مرکز فروش پیکور ارزان در شیراز

مرکز فروش پیکور ارزان در شیرازدر مطلب فوق، یاد آور شدیم که این محصول دارای تنوع بسیار زیادی می باشد و در انواع صنعت ها می توان از آن استفاده نمود. از همین روی تقاضا برای خرید این محصول بسیار زیاد می باشد. 
خریداران در هنگام خرید این محصول باید به نکاتی نظیر کیفیت کالا، ضمانت نامه، تعمیرات و خدمات پس از فروش دقت بنمایند. کیفیت این ابزار از آنجایی مهم است که پیکور باید در شرایط سخت کاری دوام آورده و کمتر دچار خرابی و مشکل بشود. 
در مورد ضمانت نامه و گارانتی باید به عرضتان برسانم که مشتری، در صورت خرابی چکش، باید بتواند از این گارانتی ها استفاده کند تا دچار پرداخت هزینه اضافی نشود. تعمیرات و خدمات پس از فروش نیز باید به گونه ای باشد که در اسرع وقت دستگاه، مورد تعمیر قرار گرفته و در اختیار مشتری قرار بگیرد تا وی زمان را از دست ندهد. 
شرکت ما با دایر کردن مرکز فروش پیکور، توانایی تامین بهترین انواع پیکور ارزان را برای متقاضیان دارد و ایشان جهت تامین نیاز خود و گرفتن انواع راهنمایی ها در زمینه پیکور، می تواند با کارشناسان ما تماس گرفته و از آن ها مشورت بگیرند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.