نمایندگی پیکور ام اس بی در ایران

پیکور ام اس بی یک ابزار قدرتی بسیار قوی در تخریب انواع سنگ و بتن می باشد. در بسیاری از کارگاه ها ی تخریب سنگ از این ابزار استفاده می گردد. این نوع پیکور از با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه شده است. در برابر ضربات و فشار ها بسیار مقاوم و مستحکم می باشد. دارای تمامی خدمات مشاوره ای و پشتیبانی است. 

نمایندگی پیکور ام اس بی در ایران

پیکور ام اس بی و مدل های موجود در بازار

پیکور ام اس بی و مدل های موجود در بازارشرکت پیکور ام اس بی انواع مختلف و متنوعی از این محصول را تولید می کند. هر کدام از این ابزار در شرایط ویژه ای کاربرد دارند. برای تخریب هر نوع سنگ با توجه به اندازه و ابعاد آن نیاز به پیکور خاصی است. 

پیکور هیدرولیکی انواع بسیار متفاوتی از پیکور ها را در می گیرد، از جمله نوع بیل مکانیکی یک نوع چکش تخریبی فوق العاده قوی می باشد. از این نوع ابزار در جهت تخریب بتن های بزرگ و سنگین استفاده می شود.

نوع دیگر پیکور مینی لودر و مینی بیل می باشد. از این نوع چکش جهت عملیات های تخریبی سبک تر استفاده می شود. در تخریب بناهای کوچک و دیوار ها از این نوع بیشتر بهره می برند.

انواع دیگر پیکور نیز توسط این شرکت های تولیدی به بازار تزریق می شود، از جمله پیکور بادی که با فشار عملیات تخریب و حفر کردن را انجام می دهد و در مکان هایی قابلیت استفاده داشته که دسترسی به برق امکان پذیر نمی باشد.نوع دیگری از پیکور ها که دارای قدرت تخریبی فوق العاده ای هستند و نیرو محرکه کافی برای انجام این کار را دارند، نوع برقی است که بسیار مورد استفاده در ساخت و ساز های شهری می باشد.

چرا پیکور ام اس بی محبوبیت دارد؟

چرا پیکور ام اس بی محبوبیت دارد؟پیکور ایران یکی از با کیفیت ترین و استاندارد ترین انواع این محصول در جهان می باشد. امروزه این کالا با انواع خارجی در حال رقابت است. از نظر کیفیت پیکور ام اس بی بسیار فراتر از تولیدات و مارک های مشابه خارجی می باشد.

این نوع پیکور دارای تمامی خدمات پشتیبانی می باشد. در صورت نیاز به قطعات جدید به راحتی می توان از شرکت سازنده آن را تهیه کرد. بسیار مقاوم در برابر سنگ های بزرگ و سخت می باشند. به راحتی در صخره ها نفوذ کرده و آنها را متلاشی می کنند. 

این کالا نیاز بازار داخلی را به بهترین شکل ممکن تامین می کند. بسیار قدرتمند در حفاری و خاک برداری ها عمل می نماید. امروزه انواع این محصول به کشور های خارجی صادر می شود. این برند تولید داخل در سار دنیا شناخته شده و معروف می باشد. 

شرکت های پخش پیکور در ایران

شرکت های پخش پیکور در ایرانشرکت های پخش پیکور در ایران با همکاری افراد متخصص و حرفه ای در این حیطه اقدام به ساخت و تولید این ابزار با کیفیت جهانی نموده است و این کالا را با قیمت مناسب به بازار داخلی عرضه می نماید.

فروش انواع پیکور با تنوع بالا و کیفیت های مختلف در اصفهان در حال انجام می باشد. این ابزار قدرتی دارای تمامی خدمات پشتیبانی و مشاوره ای می باشد. می توان این کالا را با بالا ترین کیفیت همراه با خدمات پشتیبانی تهیه کرد.

این محصول در سراسر استان ها و شهر ها دارای نمایندگی می باشد. قیمت این کالا بسیار مناسب و باور نکردنی است. قیمت فروش پیکور در نمایندگی ها و مراکز تولیدی این محصول تخفیف های بسیار ویژه ای را شامل خواهد شد.

پیکور اصفهان یکی از استاندارد ترین انواع پیکور در دنیا می باشد. امروزه این کالا در حال رقابت با مدل های ساخت کشور های اروپایی می باشد. از لحاظ کیفی همتراز با آنها و حتی فراتر از آنها می باشد. قطعات این ابزار در صورت خرابی به راحتی توسط شرکت های سازنده ارائه می شود. آموزش نصب پیکور و نحوه استفاده از آن توسط افراد با تجربه داده خواهد شد.

بازار پیکور و خرید و فروش این وسیله بسیار پر رونق می باشد. امروزه با توجه به پیشرفت دانش ابزار های جدیدی در مدل های ساده و پیچیده توسط مهندسین ساخته و به بازار داخلی تزریق می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.