نماینده رسمی پیکور ام اس بی در تهران

پیکور ام اس بی ، در واقع همان چکش هیدرولیکی است که شرکت کره ای ام اس بی آن را تولید میکند و دارای ویژگی های مطلوبی است.  امروزه با گسترش پروژه های عمرانی ، پیکور ام اس بی کاربرد گسترده ای پیدا کردند. 

نماینده رسمی پیکور ام اس بی در تهران

انواع پیکور ام اس بی چیست؟

انواع پیکور ام اس بی چیست؟انواع پیکور ام اس بی ، امروزه توسط این شرکت تولید می شود و به سراسر دنیا از جمله ایران صادر میشود. در ادامه برای شما مواردی از انواع پیکور ام اس بی را ذکر می کنیم :

 • مدل  SAGA180HS MSB

وزن : 1900KG

قطر قلم : 135mm

 • مدل SAGA200H MSB

وزن : 1726KG

قطر قلم : 135mm

 • مدل SAGA200HS MASB 

وزن : 1720KG

قطر قلم : 135mm

 • مدل SAGA300HS MSB

وزن : 2340KG

قطر قلم : 150mm

 • مدل MS600H MSB 

وزن : 1800KG

قطر قلم : 130mm

 • مدل MS700H MSB 

وزن : 2300KG

قطر قلم : 140mm

 • مدل MA35AT MSB 

وزن : 3000KG

قطر قلم : 165mm

چکش هیدرولیکی (پیکور) MSB دارای مزایا و ویژگی هایی است که آن را به یکی از پر فروش ترین شرکت های تولید کننده ی چکش هیدرولیکی تبدیل کرده است . در ادامه با ما همراه باشید : 

 • کم صدا بودن ؛ به همین جهت قابل استفاده در محیط های بسته و شهری 
 • قابلیت انطباق حداکثری با بیل حمل کننده اش
 • قدرت تخریبی بسیار بالا به واسطه ضربات با قدرت بالا آن 
 • قابلیت کنترل خودکار جریان ورودی روغن به چکش
 • سهولت در تعمییر 

کارکرد و نحوه کار با پیکور ام اس بی

کارکرد و نحوه کار با پیکور ام اس بیچکش هیدرولیکی ، در واقع مته ای است که بر بیل مکانیکی ، لودر و… نصب می شود و از آن در جهت خرد کردن انواع سنگ های طبیعی و یا مصنوعی استفاده میشود.  امروزه با گسترش پروژه های عمرانی ، شهر سازی و ساختمان سازی ها کاربرد چکش های هیدرولیکی بسیار گسترش یافته اند. از جمله کاربرد های پیکور ام اس بی می توان به موارد زیر اشاره کرد : 

 1. تخریب ساختمان ها و بنا های قدیمی  ها 
 2. پی کنی و گود برداری  
 3. پکندن زمین های سخت جهت ایجاد و تعمییر مسر های آی و فاظلاب 
 4. حفاری تونل های غیر معدنی و معدنی
 5. تعمیرات پیاده  رو ها 
 6. و …

در ادامه ی این مطلب به نحوه کار با پیکور ام اس بی می پردازیم : 

توجه داشته باشید که پیکور ها در اندازه های متفاوتی تولید می شوند ؛ به همین جهت در هنگام کار با آن ها باید پیکوری را انتخاب کرد که متناسب با سایز بیل مکانیکی مورد استفاده باشد . به طور مثال برای مصارف شهری و پروژه های عمرانی شهری معمولا از پیکور با سایز کوچک و متوسط  و هنگام مصارفی مانند سنگ شکنی های بزرگ از پیکور با سایز بزرگ استفاده می شود.  

از آنجایی که پیکور ها ( چکش هیدرولیکی ) امروزه مصارف گسترده ای در معادن پیدا کرده اند به ذکر نکاتی در این باره نیز می پردازیم . در معادن بزرگ ابتدا با استفاده از مواد منفجره ، صخره ها را به قطعات کوچک تر تقسیم و سپس با استفاده از پیکور ( چکش هیدرولیکی ) نصب شده به بیل مکانیکی ، آن قطعات را نیز به قطعه های کوچک تر تبدیل می کنند تا حمل و نقل آن ها به کارخانه های مورد استفاده شان آسان تر شود . قابل ذکر است در معادن کوچک و شنی از پیکور با سایز متوسط استفاده می شود . 

مجموعه ی فرآیند ها یی که در چکش هیدرولیکی اتفاق می افتد تا پیکور عمل کند ، تقریبا شامل 5 مرحله است ؛ که در این  جا به طور خلاصه به این مراحل اشاره می کنیم: 

 1. طی مرحله اول جریان روغن به پیستون شماره ی 1 و آکومولاتور وارد شده و در نهایت فشار تحتانی پیستون موجب حرکت به سمت بالای آن می شود . 
 2. در مرحله ی دوم ، دومین پیستون نیز طی فرآیندی به سمت بالا حرکت می کند . 
 3. در مر حله سوم ، پیستون شماره ی 2 به انتهای کورس خود رسیده و آکومولاتور شارژ شده است . 
 4. در مرحله چهارم  فشار در قسمت فوقانی و تحتانی پیستون شماره 2 به یک اندازه است و به همین جهت ، پیستون ، طبق نیروی وزن خود به سمت پایین سقوط می کند . 
 5. در مرحله پنجم با سقوط پیستون ، به ابزار پیکور ضربه وارد شده و این ضربه از طریق آن به جسم کار منتقل می شود . 

بزرگترین مرکز فروش پیکور ام اس بی در تهران

بزرگترین مرکز فروش پیکور ام اس بی در تهرانمراکز فروش پیکور ام اس بی تهران ، امروزه گسترش یافته اند و مراکز زیادی به فروش محصولات عمرانی و تخریبی نه تنها در تهران بلکه در دیگر شهر ها هم  روی آوردند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.