نخودی که منبع عالی پروتئین در رژیم غذایی شناخته می شوند

دستورالعمل های غذایی 2015-2020 برای آمریکایی ها (DGA) از الگوهای غذایی سالم حمایت می کند که شامل انواع سبزیجات از هر پنج زیر گروه سبزیجات زیر است.
سبز تیره، قرمز و نارنجی، حبوبات (لوبیا و نخود)، نشاسته ای این شامل لباس کردی زنانه سنندج تمام گزینه های تازه، منجمد، کنسرو شده، و خشک شده به صورت پخته و یا خام می شود.
مصرف توصیه شده سبزیجات در الگوی غذایی سالم به سبک ایالات متحده در سطح 2000 کالری، 2.5 فنجان معادل سبزیجات در روز است.
افزایش مقدار و تنوع سبزیجاتی که آمریکایی ها مصرف می کنند، یکی از راهبردهایی است که کمک می کند آمریکایی ها طیف وسیعی از نیازهای مواد مغذی را برآورده کنند.
با این حال، حدود سه محل قرار گرفتن جیوه در چرخ خیاطی قدیمی چهارم جمعیت دارای الگوی غذایی کم‌تری از سبزیجات، میوه‌ها، لبنیات و روغن هستند. به طور متوسط، هیچ گروه سنی یا جنسیتی، به جز مردان و زنان 1 تا 3 ساله، توصیه های  برای مصرف حبوبات را برآورده نمی کند.
حبوبات شامل لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، لوبیا سفید، آب نخود برای سرفه لوبیا سیاه، لوبیا گاربانزو نخود، لوبیا لیما ، نخود خرد شده، عدس، و ادامام لوبیای سبز هستند.
خدمات تحقیقات اقتصادی USDA تخمین می زند که تنها 14٪ از آمریکایی ها لوبیا خشک را به صورت نیمه منظم مصرف می کنند توجه داشته باشید: این تعداد کنسرو لوبیا را در نظر نمی گیرد.
از آنجایی که حبوبات عکس اتو جیوه دار دارای مشخصات مغذی مشابهی با سبزیجات و غذاهای پروتئینی هستند، اغلب ممکن است برای برآوردن نیازهای هر دو گروه غذایی مورد استفاده قرار گیرند.
حبوبات به عنوان منبع عالی پروتئین در رژیم غذایی شناخته می شوند. در حالی که پروتئین‌های موجود در حبوبات در مقایسه با بیشتر پروتئین‌های حیوانی «کامل» در نظر گرفته نمی‌شوند.
 • منابع:
  1. The Nutritional Value and Health Benefits of Chickpeas and Hummus
 • تبلیغات: 
  1. یکی از بازی فکری دخترانه برای دختران 5 ساله و بزرگتر
  2. گرده افشانی فلفل دلمه ای شیرین ماده
  3. زعفران نگین صادراتی با ارزش ترین گیاه دارویی
  4. استخراج دانه های بالغ از فلفل دلمه ای سبز خشک شده

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.