مرکز عرضه پیکور سنگ شکن آلمانی

پیکور سنگ شکن برای تخریب کردن اجسام سخت و سنگین استفاده می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند و توانایی این را دارند تا بتوانند تخریب بسیار سنگین و بالایی را انجام دهند، پیکور ها کاربرد های بسیاری دارند، یکی از این کاربرد های این دستگاه این است که میتواند باعث تخریب ساختمان ها، دیوار ها و همچنین میتواند باعث تخریب آسفالت جاده ها شود.

یکی از مزایای استفاده از پیکور ها و چکش برقی این است که میتوان در وقت و زمان صرفه جویی کرد و همچنین از دیگر مزایای این ابزار این است که کاربرد های بسیار زیادی دارد.

مرکز عرضه پیکور سنگ شکن آلمانی

مدل های گوناگون پیکور سنگ شکن

مدل های گوناگون پیکور سنگ شکن

پیکور یا همان چکش های تخریب را می توان به چند دسته تقسیم و دسته بندی کرد، که یکی از این دسته بندی ها میتوان بر حسب وزن ان باشد و یکی دیگر آن هم میتوان براساس برقی بودن یا بادی و بنزینی بودن پیکور باشد که هر کذام از این پیکور ها برای انجام کار در شرایط مختلفی استفاده می شود، که میتوان گفت که پیکور های برقی نسبت به پیکور های دیگر، از کاربرد بیشتری برخوردار می باشند.

یکی از انواع پیکور، پیکور بادی می باشد که از پیکور های بادی بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که در ان جا دسترسی به برق وجود نداشته باشد، از این پیکور، بیشتر در معادن و یا برای حفر کانال ها استفاده می شود، همچنین در پیکور های بنزینی، از موتور های بنزینی برای به حرکت در آوردن آن استفاده می شود.

همچنین نیز از پیکور های برقی هم برای تخریب کردن سنگ و کاشی و اجر استفاده می شود و این محصول در سایز ها و وزن های مختلف هم در بازار موجود می باشد، برای تخریب عملیات سخت وسنگین نیز، بیشتر از پیکور های صنعتی برای این کار استفاده می شود.

نشانه های اصل بودن پیکور آلمانی

نشانه های اصل بودن پیکور آلمانی

برای خرید چکش های تخریب یا همان پیکور، باید به وزن محصول و همچنین قدرت موتور آن  و همچنین نیز باید به قدرت هر ضربه آن توجه داشته باشید تا بتوانید محصولی مناسب را خریداری نمایید، یکی از ویزگی های پیکور اصل آلمانی این است که دارای قدرت ضربه بسیار بالایی می باشد که از این دستگاه در عملیات بسیار سنگین و سخت استفاده می شود.

یکی از ویژگی های این محصول این است که، تعمییر کردن و بازرسی آن ها بسیار راحت و آسان می باشد و به دلیل این که قدرت بسیار بالایی که در ضربه زدن دارد، باعث این می شود تا کارایی این دستگاه را بسیار بالاتر ببرد، یکی دیگر از ویژگی ها و مزایای پیکور این است که قدرت بسیار بالایی دارد و همچنین استفاده از آن بسیار به صرفه می باشد و نگهداری از آن هم بسیار راحت و آسان می باشد.

 از پیکور هایی با سایز کوچک و متوسط  میتوان در کار های شهری و در معدن های کوچک شن و ماسه استقاده نمود و همچنین از پیکور هایی با سایز بزرگ هم میتوان برای شکستن سنگ
ها از ان استفاده کرد
.

عرضه مستقیم انواع پیکور سنگ شکن

عرضه مستقیم انواع پیکور سنگ شکن

پیکور ها، میتواند کاربرد های بسیار فراوانی داشته باشد و همچنین میتوان از آن ها در موارد بسیار زیادی استفاده نمود، شکستن قطعات بزرگ سنگ، یکی از کاربرد های این پیکور می باشد و یکی دیگر از کاربرد های این ابزار، این است که میتوان در راه سازی از ان استفاده نمود و همچنین در حفاری تونل هم میتوان از آن استفاده کرد.

یکی دیگر از کاربرد های اصلی و مهم پیکور ها این است که، باعث این می شود تا اجسام معدنی در معدن ها را خورد کند و همچنین از آن ها میتوان در جاده سازی و کندن زمین هااستفاده کرد. برای خرید انواع پیکور ها، باید به سایز دستگاه، قدرت موتور، قدرت دستگاه و همچنین نیز باید به نوع قلم ان توجه داشته باشید تا بتوانید خریدی بسیار مناسب برحسب نیاز خود داشته باشید، عرضه مستقیم پیکور میتواند با قیمت ارزان تر صورت گیرد و خریداران این محصول می توانند با خرید  بدون واسطه و مستقیم، خریدی با قیمت پایین تر و کیفیتی خوب داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.