مردی با فروش وایتکس تاریخ گذشته میلیاردر شد

واکنش های سفیدکننده مبتنی بر پراکسید هیدروژن برای بسیاری از کاربردها مانند اگر بوی وایتکس وارد ریه شود چه کنیم خمیر کاغذ و کاغذ، پیش تصفیه پنبه، تصفیه فاضلاب و لباسشویی اهمیت فزاینده ای دارد.

جستجوی کاتالیزورهایی که بتوانند به طور موثر پراکسید را در این کاربردها فعال کنند، برای مدتی یک زمینه اصلی تحقیقاتی بوده است.

با توجه به فرآیند شستشو، انتظار می رود کاتالیزورهای مبتنی بر فلزات واسطه فعالیت را در دماهای پایین برای سفید شدن لکه ها یا جلوگیری از انتقال رنگ افزایش دهند، در حالی که سطح پایینی از آسیب رنگ پارچه و الیاف را حفظ می کنند.

ما در اینجا جنبه‌های اصلی تحقیقات خود را در این زمینه برای تشخیص طلا با وایتکس مجتمع‌های منگنز و آهن سیستم‌های لیگاندی مختلف مرور می‌کنیم.

اصول طراحی کاتالیست برای نشان دادن توسعه موثر کاتالیزورهایی که نیازهای کاربرد لباسشویی را برآورده می کنند، خلاصه و مورد بحث قرار می گیرند. نتایج آزمایش‌های مدل با خواص کاربرد به منظور بهبود درک فرآیند سفیدکننده کاتالیزوری در ارتباط است.

واکنش های حساسیت به وایتکس اکسیداسیون برای تولید مواد شیمیایی حجیم، تخصصی و مواد شیمیایی خوب از اهمیت بالایی برخوردار است.

علاوه بر این، فرآیندهای سفید کننده اکسیداتیو “مخرب” نقش عمده ای برای تولید خمیر و کاغذ، پیش تصفیه نساجی، تصفیه فاضلاب و فرآیندهای شستشوی صنعتی و خانگی ایفا می کنند.

این فرآیندبرای درمان خانگی استنشاق گاز جوهر نمک و وایتکس در منزل بسیار کاربردی می باشد .برای از بین بردن کروموفورها هدایت می شوند و در نتیجه روشنایی بستر مربوطه را افزایش می دهند. اگرچه فرآیندهای سفید کننده مبتنی بر کلر هنوز نقش مهمی ایفا می کنند.

 • منابع:
  1. Design and application of transition metal catalysts for laundry bleach
 • تبلیغات: 
  1. سبزی جات خوش طعم برای ترشی گل کلم
  2. میوه خشک باکیفیت بازاری ایروان
  3. راز دیرتر آزاد کردن طعم سبزی خشک
  4. روشهایی که راه رسیدن به ریاست جمهوری را هموار می کند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.