قیمت چکش هیدرولیک کوچک در بازار

امروزه ابزارهایی مانند پتک، چکش و کلنگ که در گذشته در هر منزلی یافت می شدند و برای تخریب دیوار یا کندن چاه و غیره مورد استفاده قرار می گرفتند را کمتر می بینیم. این ابزارها قدرت تخریب کمی داشتند و نیروی زیادی برای استفاده از آنها مصرف می شد. امروزه این ابزارها جای خود را به هیلتی یا چکش برقی تخریب داده اند.  ابزارهایی که کار را سریع تر و با کیفیت تر انجام می دهند. چکش هیدرولیک کوچک مثال بسیار عالی برای جایگزین شدن ابزارهای قدیمی با تکنولوژی روز است.

قیمت چکش هیدرولیک کوچک در بازار

چکش هیدرولیک کوچک و معرفی انواع آن

چکش هیدرولیک کوچک و معرفی انواع آن

اگر در گذشته می‌خواستند دکوراسیون منزل را تغییر دهند مثلاً هال را بزرگتر کنند و یا آشپزخانه را به قول معروف امروزی تر کنند نیاز به تخریب دیوارها بود. برای این کار از ابزارهایی مانند پتک، چکش و غیره استفاده می کردند. با پیشرفت تکنولوژی ابزار آلات پیشرفته تری در این زمینه ابداع شدند تا هم تخریب با سرعت بیشتری انجام شود و هم در هزینه های نیروی کار صرفه‌جویی شود.

 چکش تخریب و دستگاه مته ابزار به روز برای این مسئله است. چکش های تخریب بر اساس نیروی محرک به سه نوع پنوماتیک، برقی و هیدرولیک تقسیم می شوند.چکش هیدرولیک نسبت به دو نوع دیگر کاربردهای گسترده تری دارد و در جاده سازی، حفاری، تخریب دیوارهای بتنی و مکان‌هایی مانند معادن که استفاده از سایر چکشها با خطراتی همراه است کاربرد دارد.

 این چکش همان طور که از نامش پیداست فاقد مدار الکتریکی می باشد و استفاده از آن در معادن که حین حفاری و به خصوص در اعماق زیاد احتمال انتشار گاز هایی مانند متان وجود دارد بیشتر است چون این گازها با کوچکترین جرقه که در مدارهای الکتریکی احتمال روی دادن آن هست منفجر می شوند.

انواع چکش  هیدرولیک دو سری هستند:

 1. سری چکش مدل سر
  صاف : از این نوع چکش برای مکان هایی که تخریب آنها نیاز به دقت زیادی دارد و در پایان
  کار سطح نهایی باید صاف باشد استفاده می شود.
 2. سری چکش مدل نوک
  تیز : 
  در این نوع چکش هدف تخریب است و ظرافت در کار هدف اصلی نیست. نوک تیز این چکش ها خاصیت تیز شوندگی دارد.

از جمله محاسن چکش های هیدرولیکی کوچک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قابلیت نقل و انتقال آنها توسط شخص بکار گیرنده آسان است.
 • به راحتی روشن
  می شوند یا به عبارتی استارت می خورند.
 •  برخلاف سایز و اندازه کوچک قدرت تخریب بالایی دارند.
 • برخی مکانها  مانند داخل چاهها که چکش های بزرگ  قدرت مانور و حرکت ندارند مورد استفاده قرار می گیرند.

چکش هیدرولیک سرصاف چیست؟

چکش هیدرولیک سرصاف چیست؟

برای تخریب برخی دیوارهای بتنی نیاز است که دقت بیشتری در تخریب اعمال شود و سطح صافتری در پایان کار بدست آید یا به قول معروف ظریف کاری باید انجام شود. در این حالت از نوکهای سر صاف در چکش هیدرولیک استفاده میشود به همین خاطر این چکش ها به چکش هیدرولیک سرصاف معروف هستند.

این چکشها وزنی معادل 5 تا 15 کیلوگرم دارند و حین کار صدای زیادی تولید می کنند که برای شخص استفاده کننده از آن بسیار مضر است. بنابراین حین استفاده از آنها از هدفون استفاده می شود.

آخرین قیمت چکش هیدرولیک را از کجا بدست آوریم؟

آخرین قیمت چکش هیدرولیک را از کجا بدست آوریم؟

ایران از جمله کشورهای تولید کننده چکش های هیدرولیک در انواع کاربری و سایز می باشد آنچه مشخص است بزرگی و کوچکی دستگاه در قیمت آن بسیار موثر است.

این چکش دو نوع تولید داخل و وارداتی دارد بنابراین قیمت چکش هیدرولیک در دو نوع ممکن است متفاوت باشد. جهت خرید، نوع داخلی این چکش به علت دسترسی آسان به قطعات یدکی توصیه می‌شود. قیمت نوع خارجی این چکش ها تحت تاثیر نوسانات نرخ ارز بسیار متغییر است و در صورت بروز مشکل در واردات و  یا مشکلات گمرکی در ترخیص، در دسترسی به قطعات یدکی آنها ممکن است به مشکل برخورد کنید.

در صورت تصمیم به خرید نوع وارداتی، با توجه به وفور بدل مارک های معروف در بازار، باید از اصالت جنس یا یه عبارتی اورجینال بودن آن اطمینان حاصل کنید. بنابراین آن را از نمایندگی شرکت تولید کننده برند مذکور در ایران که معمولا دارای گارانتی و خدمات پس از فروش هستند تهیه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.