قیمت چکش هیدرولیک سنگین صنعتی درجه یک

قیمت چکش هیدرولیک سنگین صنعتی درجه یک در بازار به عوامل مختلفی همچون جنس آلیاژ به کار رفته در تولید آن و یا هزینه های ایجاد شده برای حمل و نقل محصولات تولیدی تا رسیدن به بازار هدف مشخص شده بستگی دارد. به طور کلی می توان چکش های هیدرولیک را در صنایع مختلفی و در انجام امورات مهمی همچون خرد کردن و تکه تکه کردن سنگهای معدنی مورد استفاده قرار داد.

 

مدل های مختلف چکش هیدرولیک سنگین

مدل های مختلف چکش هیدرولیک سنگین

با توجه به نیاز مشتریان، مدلهای گوناگونی از چکش های هیدرولیکی در بازار موجود می باشد که می توان بر اساس نیاز خود اقدام به تهیه این ابزار کاربردی کرد. در برخی مواد چکش های هیدرولیکی را بر روی بیل های مکانیکی بزرگ نصب کرده و در امورات حفاری مورد استفاده قرار می دهند.

می توان از کاربرد آن چکش های صنعتی بزرگ در شکستن سنگهای بزرگ و بدون رگه نام برد. در هنگام تهیه چکش های هیدرولیکی برای نصب روی بیل های مکانیکی باید به این نکته دقت داشت که حتما با توجه به توان بیل مکانیکی  خود چکش خریداری کنیم تا دچار مشکلاتی بعدی همچون از بین رفتن تعادل دستگاه نشویم.

می توان گفت هر چکش مکانیکی به طور کلی از قسمت های مختلفی تشکیل شده به نام های:

 1. سیلندر
 2. سرسیلندر
 3. پیستون
 4. اکومولاتور
 5. سوپاپ
 6. بلوک سوپاپ
 7. قلم و متعلقات

چکش هیدرولیک سنگین سری SB

چکش هیدرولیک سنگین سری SB

از انواع پر کاربرد موجود در بازار ابزارآلات کشور، می توان به چکش هیدرولیک سنگین سری SB اشاره کرد که در صنایع مختتلف کاربرد دارد. از جمله موارد استفاده از این چکش های هیدرولیک برای ایجاد ضربه های سنگین به وسیله ابزارهای هیدرولیکی است. امروزه از چکش های هیدرولیک سنگین در تولید شن و ماسه استفاده می شود و این ابزار جزو محصولات پر کاربرد در صنایع ساختمانی می باشد.

با توجه به کاربرد چکش های هیدرولیک تهیه چکش هیدرولیک درجه یک برای صنایع دارای اهمیت بالایی می باشد. به همین منظور بسیاری از واحد های صنعتی برای تهیه این ابزار کاربردی به مراکز عرضه آن در بازار و یا وب سایت های فعال در این زمینه مراجعه کرده و اقدام به تهیه آن می کنند.

در بین اهالی فن که در زمینه صنایع ساختمانی و راه سازی در حال فعالیت هستند، چکش های هیدرولیک به نام های دیگری همچون پیکور نیز شهرت دارد. در هنگام خرید این تجهیزات کیفیت و دوام آن ها از اهمیت بالایی برخوردارد است به همین علت هم برند های نام آشنای بازار تجهیزات سنگین انتخاب اول خریداران است. البته در خرید چکش های هیدرولیک، با توجه به تکنولوژی استفاده شده در ساخت آنها و همچنین حساسیت در نگهداری پیکورها قطعا خدمات پس از فروش و وجود لوازم یدکی مورد نیاز هم مهم است.

قیمت چکش هیدرولیک درجه یک سنگین صنعتی

قیمت چکش هیدرولیک درجه یک سنگین صنعتی

در قیمت چکش هیدرولیک درجه یک سنگین صنعتی عوامل گوناگون همچون وجود لوازم یدکی و یا وجود قطعات مورد نیاز برای استفاده در موارد مختلف اثر گذار است به صورتی که چکش هیدرولیک صنعتی که دارای امکانات متنوع و لوازم جانبی کاملی باشد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است و با توجه به برند شرکت تولید کننده و کیفیت محصولات در قیمت این دستگاه ها موثر می باشد.

می توان طریقه فعالیت پیکور ها را به این صورت شرح داد که این چکش ها برای خرد کردن سطوح و اجسام مورد نظر به طور مکرر به آن ها ضربه وارد کرده که البته با توجه به سختی قطعه امکان ضدن ضربان محکم تر نیز هست، به این صورت منجر به تخریب می شود.

از جمله برند های معتبر چکش های هیدرولیک موجود در بازار که در زمینه تولید و عرضه چکش های هیدرولیک فعال هستند می توان به برند های زیر اشاره کرد:

 • هیلتی
 • دی والت
 • بوش
 • ماکیتا
 • هیتاچی

و البته برند های گوناگون دیگر که سعی در تصاحب بازار با تولید تحهیزات گوناگون در این زمینه دارند. البته می توان با توجه به استفاده از پیکور های برقی و یا حتی بادی نیز استفاده کرد.

در رابطه با استفاده از پیکور های بادی می توان گفت در مناطقی که دسترسی به برق ممکن نیست از این نوع چکش ها استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.