قیمت چکش هیدرولیکی سنگین در تهران

در صنایع آب و فاضلاب و راه سازی، عمران، ساختمان سازی، حفر تونل ها و در  دیگر صنایع که با ساخت و ساز در ارتباط هستند، از  دستگاه ها و ابزارآلات مختلفی برای حفاری، سوراخ کردن، کندن و خردکردن و برای انجام عملیات مختلف استفاده می کنند، یکی از این ابزارها انواع چکش برقی و هیدرولیکی می باشند که انواع و اقسام گوناگونی داشته و با برندهای گوناگونی در بازار موجود می باشند. این چکش ها به صورت بزرگ و کوچک و در سایزهای مختلف می باشند و بر روی بیل های مکانیکی کار گذاشته شده و برای کاربردها و مصارف مختلف استفاده می شوند. قیمت چکش هیدرولیکی سنگین در تهران به عوامل و پارامترهای مختلفی از جمله نوع محصول و شرایط بازار بستگی دارد.

قیمت چکش هیدرولیکی سنگین در تهران

کاربرد و موارد استفاده از چکش هیدرولیکی سنگین

کاربرد و موارد استفاده از چکش هیدرولیکی سنگینچکش های پرکاربرد هیدرولیکی، دستگاه مته و ابزارهایی هستند که برای تخریب سطوح مختلف به کار می روند که این سطوح از مقاومت و استحکام فوق العاده ای برخوردار بوده و بسیار به سختی خرد می شوند، این چکش ها را برای استفاده باید روی ماشین آلات راه سازی و بیل های مکانیکی نصب کرد. این چکش ها به عنوان لوازم و محصولاتی جانبی می باشند که آن ها را پیکور نیز می نامند.

از جمله کاربردها و موارد استفاده از چکش هیدرولیکی سنگین، می توان موارد فراوانی را نام برد که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می نماییم:

  • تخریب سازه های بتنی مختلف
  • برای عملیات مرتبط با حفاری تونل ها
  • کندن صخره ها از کوه های مستحکم
  • استفاده برای عملیات آسفالت کردن انواع جاده ها و راه های ارتباطی مختلف
  • خرد کردن و ریز نمودن سنگ ها و صخره های بزرگ

مزایای چکش هیدرولیکی سنگین نسبت به سبک

مزایای چکش هیدرولیکی سنگین نسبت به سبکاز جمله مزایای چکش هیدرولیکی سنگین نسبت به سبک، می توان به موارد فراوانی اشاره نمود، در زمان انتخاب چکش هیدرولیک مناسب و خوب برای استفاده های مختلف باید به نکات مختلفی توجه داشت از جمله اینکه چکش باید هم اندازه با بیل هیدرولیکی موردنظر باشد، این چکش ها سایز و اندازه های مختلف بسیاری دارند و بزرگ و کوچک هستند که در عملیات شهری و کارهای ساده تر از چکش هیدرولیکی سبک و کوچک استفاده می کنند.

در مواردی که نیاز به شکستن صخره های بسیار بزرگ و سنگ شکن است از چکش های سنگین باید استفاده نمود، برای احداث تونل ها و در معادن بزرگ باید اول از مواد منفجره استفاده نمود، پس از منفجر و تکه کردن قطعات، آن ها را توسط این چکش ها که سوار بر بیل های مختلف هستند به تکه های بسیار کوچکتر و قطعات تقسیم کرده تا حمل و نقل و جا به جایی آن ها راحت تر انجام شده و مواد خرد شده تحویل شرکت های ذوب مواد گردد.

شرکت تولید کننده چکش هیدرولیک، با  بهره گیری از بهترین و مجرب ترین مهندسین و کارشناسان و استفاده از بهترین مواد اولیه و متریال و قطعات مختلف و هم گام با فناوری های مدرن و پیشرفته به تولید بهترین مارک و برند روز چکش ها اقدام نموده و محصول تولیدی به بازارهای مصرف صادر می شود.

پارامتر های مهم قیمت گذاری چکش هیدرولیکی

پارامتر های مهم قیمت گذاری چکش هیدرولیکیروغن های هیدرولیکی در پشت چکش قرار دارند که باعث به کار انداختن چکش ها می شوند و با ضرباتی دارکوبی به هدف زده و با ضرباتی پی در پی و با بهترین عملکرد قطعات را به تکه های بسیار کوچکتری تقسیم می نماید، این وسیله را باید توسط سوپاپ پایه به بیل ها متصل نمود.

خریداران و مشتریان این پیکورها عمدتا صاحبان بیل های مکانیکی هستند، این چکش مزایا و ویژگی های مختلفی دارد از جمله نصب آسان و سریع، توان و قدرت تخریب بسیار بالای این ابزار، امکان نصب آن روی انواع بیل، اندازه ها و سایزهای گوناگون آن که برای بیل های مکانیکی مختلف مناسب می باشند، تمامی این ویژگی ها باعث شده که این ابزارها از مصارف و کاربرد فراوانی در انواع کارهای عمرانی برخوردار باشند.

از پارامتر های مهم قیمت گذاری چکش هیدرولیکی، می توان نوع چکش، برندهای مختلف آن، اندازه ها و سایزهای مختلف محصول، وارداتی و صادراتی بودن محصول و مواد اولیه آن، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات بازار را نام برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.