قیمت چکش هیدرولیکی سبک برند ایرانی

چکش  هیدرولیکی و چکش برقی سبک ابزاری است که از آن برای حفاری زمین، تخریب و یا سوراخ کردن دیوار های بتنی استفاده می شوند. این دستگاه دارای دو نوع داخلی و صارداتی است. ایران نیز این دستگاه را تولید می کند و به شما بستگی دارد که می خواهید جنس خارجی و یا داخلی خریداری کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره ی انواع چکش هیدرولیکی ،  قیمت چکش هیدرولیکی، خصوصیات چکش هیدرولیکی و کاربرد چکش هیدرولیک صحبت کنیم.

قیمت چکش هیدرولیکی سبک برند ایرانی

دسته بندی چکش هیدرولیکی براساس سایز چکش ها

دسته بندی چکش هیدرولیکی براساس سایز چکش هاچکش های هیدرولیکی انواع مختلفی دارند که هرکدام برای انجام کاری ساخته و طراحی شده اند. چکش های هیدرولیکی را بر اساس اندازه و میزان تخریبشان دسته بندی می کنند. از مهم ترین و پرکاربرد ترین چکش های هیدرولیکی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دریل بتن کن: این دستگاه مته ترکیبی از دریل چکشی و چکش تخریبی است که نوعی دریل هیبرید است. این دریل سه کاره است. دریل ساده برای سوراخ کردن فلزات. دریل چکشی برای سوراخ کردن و ایجاد شیار در بتن ها. و نیز یک مدل به شکل چکش دارد که برای کندن بتن ها و مصالح ساختمانی استفاده می شود و کوچیک ترین نوع چکش هیدرولیکی است
  • بتن کن : این پیکور دارای سطح متوسط است. میتوانید بتن کن را در دو حالت تنظیم کنید. حالت اول دریل چکشی و حالت دوم دریل تخریب. این محصول دارای اسم دیگری نیز هست. بیشتر ایرانیان این دستگاه را بنام هیلتی می شناسند. هیلتی نام یکی از شرکت های برند در تولید بتن کن است بهمین دلیل مردم به این دستگاه هیلتی می گفتند. این دستگاه قوی است و برای کندن و حفر چاه دستگاه بسیار خوبی است و دارای سایزی بزرگ تر از دریل بتن کن است
  • چکش تخریب : از چکش تخریب برای خرد کردن و ریختن دیوار های بتنی استفاده می شود. این محصول بین وزن های5 تا 15 کیلو گرم عرضه می شود. نکته مهم در خرید این محصول حجم کاری است که قرار است با این محصول انجام شود. اگر کار سنگین است باید از خریدن این مدل دستگاه با موتور ضعیف اجتناب کنید. باید بدنبال این دستگاه با موتور قوی تر باشید. همچنین این دستگاه دارای سایزی متوسط است.
  • پیکور : قوی ترین نوع آن ها است و همانند بقیه برای تخریب بتن ساختمان و آسفالت ها استفاده می شود. همچنین دارای انواع مختلفی از جمله بادی، شارژی و بنزینی می باشد. پیکور ها سایز بزرگ تری نسبت به دیگر گروه ها دارند.

خصوصیات مهم چکش هیدرولیکی سبک

خصوصیات مهم چکش هیدرولیکی سبکاز خصوصیات چکش های هیدرولیکی سبک می توان به این نکته اشاره کرد که نسبت به دیگر چکش ها راحت تر حمل می شود و حمل و نقل آن ها اسان تر است. خصوصیت و ویژگی دیگری که دارند استارت خوردن راحت آن است. این دستگاه به راحتی استارت می خورد و موتور روانی دارد.

راحت استارت خوردن نکته بسیار مهمی در چکش های هیدرولیکی است که دقت شروع حفاری را بسیار بالا می برد. از دیگر ویژگی آن می توان به قدرت تخریب آن اشاره کرد. با جثه کوچکی که دارد اما از قدرت تخریب بسیار بالایی برخوردار است و از آن می توان در حفاری های عمیق و تخریب دیوار و ساختمان به راحتی استفاده کرد.

نحوه قیمت گذاری انواع چکش هیدرولیکی

نحوه قیمت گذاری انواع چکش هیدرولیکینجوه قیمت گذاری این دستگاه سبک بسیار ساده است. میزان قیمت گذاری آن به قطعه های استفاده شده در ساختن این دستگاه بستگی دارد. هرچه قطعات مرغوب تر و گران تر باشد قیمت نیز بالاتر است. دیگر معیار برای قیمت گذاری این دستگاه که اثر زیادی روی قیمت گذاری آن دارد مته این دستگاه است. چکش های هیدرولیکی هر چقدر که با تعدادی بیشتر از مته ها کارایی داشته باشند قیمت بالاتری دارند. بنابراین قیمت چکش هیدرولیکی که با یک مته بیشتر کار نمی کند کمتر از چکش هیدرولیکی با دو مته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.