قیمت پیکور کوچک در سال 98

پیکو نوعی از ابزار های تخریب کننده است که به وسیله نیرو های محرکه متعدد کار می کند که در اندازه و مدل های متنوع برای مصارف مختلف به کار گرفته می شود. پیکور کوچک یکی از انواع این ملزومات می باشد که به دلیل سایزی که دارد بیشتر برای فعالیت ها و پروژه های شهری مورد استفاده قرار می گیرد.

این وسیله به دلیل داشتن درجه کیفی بالا کاربرد بسیار زیادی دارد. قیمت این نمونه بسته به عوامل مختلفی که بر روی قیمت گذاری آن تاثیر گذار است متفاوت است. در سال 98 نرخ این اجناس بنا به دلایل زیادی که بر جامعه حاکم شده است دچار نوسان های شدیدی شده است. با این تفاسیر دولت تلاش می کند تا با عرضه بیشتر این جنس ها در مدل های گوناگون نرخ این کالا ها را تثبیت نماید.

قیمت پیکور کوچک در سال 98

اجزای تشکیل دهنده پیکور کوچک

اجزای تشکیل دهنده پیکور کوچکپیکور کوچک به محصول هایی گفته می شود که دارای بدنه ای فلزی بوده و برای فعالیت های سخت کاربرد زیادی دارد. این وسیله ها دارای اجزای تشکیل دهنده زیادی می باشند که بسته به نوع این قطعه ها دارای کارایی های متفاوتی می باشند. در زیر به مهم ترین اجزای تشکیل دهنده این وسیله اشاره می کنیم:

 • سیلندر: یکی از مهم ترین قطعه هایی است که موجب می شود تا این نمونه بتواند کارایی بهتری داشته باشد.
 • پیستون: از اجزای تشکیل دهنده این محصول است که باعث می شود تا فعالیت آن در سریع ترین زمان ممکن صورت بگیرد.
 • قلمه مته: دارای جنس های مختلفی است که نوع و جنس آن برای کارایی های متنوع، متفاوت است.
 • اکومولاتور: در واقع به عنوان موتور محرک این وسایل می باشد.
 • سر سیلندر: دارای درجه کیفیت متفاوتی می باشند که بسته به مدل آن مصرف می گردند.

موارد کاربرد انواع پیکور کوچک چیست؟

موارد کاربرد انواع پیکور کوچک چیست؟در عصر جدید و مدرن با گسترش پیدا کردن فعالیت های عمرانی شهری و روستایی در تمامی کشور های مختلف دنیا استفاده از پیکور های کوچک نیز هر ساله بیشتر از سال های گذشته می شود. زیرا این وسیله دارای کاربرد های متعددی است.

حال شاید برای بعضی از افراد این سوال پیش آید که کاربرد پیکور کوچک چیست؟ برای پاسخ به سوال های این عزیزان می توان گفت که انواع این نمونه ها بر حسب قطعاتی که دارند دارای کاربرد های متفاوتی می باشند. در زیر به بعضی از مهم ترین موارد انواع پیکور اشاره می کنیم:

 1. برای خرد کردن صخره های بزرگ، کوه ها و تخریب کردن سازه های بتنی استفاده می کنند.
 2. برای خراب کردن آسفات جاده های کهنه و پروژه های راه سازی بهره می برند.
 3. برای سوراخ کردن زمین های سخت و سفت مصرف می نمایند.
 4. کانال کشی گاز و سوخت های دیگر
 5. موجب خراب کردن اجسام های سنگین و سخت می گردند.
 6. باعث حفر کردن چاه های آب در مکان های کوچک می گردند.
 7. جهت کاشت میلگرد برای تاسیسات بر روی سایر وسایل نصب می شوند.

نحوه تعیین قیمت پیکور

نحوه تعیین قیمت پیکورقیمت پیکور کوچک بسته به نوع، جنس، اجزای تشکیل دهنده آن، برند تولید کننده، میزان عرضه و تقاضا، ابعاد و اندازه، میزان واردات و صادرات و بسیاری از عامل های مهمی که بر روی قیمت گذاری آن موثر هستند، متفاوت است.

نحوه تعیین نرخ این وسیله ها توسط شرکت بازرگانی کل کشور بر اساس معیار های بیشماری که هر یک سالیانه تغییر پیدا خواهند کرد صورت می گیرد و به تمامی مرکز های فروش در اقصی نقاط کشور اعلام می گردد. این نکته را نیز باید در نظر گرفت که برخی از این فاکتور ها به صورت جهانی تعیین کننده لیست قیمت این ملزومات می شود.

شرکت های تولید کننده در کشور های مختلف دنیا نیز در تلاش هستند تا با استفاده از بهترین و مرغوب ترین قطعه ها هزینه های خود را کاهش دهند. بنابراین به طور یقین می توان گفت که درجه کیفی این وسایل بر روی نرخ نهایی این اجناس تاثیر زیادی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.