قیمت پیکور ولوو سوئدی در ایران

با پیشرفت زیادی که در حوزه صنعت و ساخت ابراز آلات ماشینی ایجاد امروزه مردم و شرکت های مهندسی دیگر حاضر به تخریب دستی دیوار، سنگ، معدن، بتن و … نیستند. یکی از تجهیزاتی که به کمک این گروه از افراد و شرکت های مهندسی آمده است پیکور می باشد.

پیکور ها و چکش برقی برندها و کیفیت های مختلفی دارند. پیکور ولوو از جمله ماشین آلات مکانیکی بسیار قوی و سنگینی است که برای انجام امور تخریبی ترابری، ساختمانی، معادن و مواردی از این قبیل کاربرد دارد. ساخت این پیکورها توسط شرکت ولوو در سوئد انجام می شود. کیفیت ساخت پیکور سوئدی ولوو بسیار بالا می باشد. این پیکورها دارای مدل ها و اندازه های مختلفی هستند و سرعت تخریب آنها نیز با یکدیگر متفاوت می باشد.

قیمت پیکور ولوو سوئدی در ایران

پیکور ولوو و مدل های متنوع آن

پیکور ولوو و مدل های متنوع آنپیکور ولوو از برندهای معروف و شناخته شده در بازار های جهانی به شمار می رود. این ابزار پرقدرت در کسری از ثانیه می تواند عمل خاکبرداری با عمق زیاد انجام داده و حتی سنگ های خیلی عظیم را خرد و متلاشی کند.

پیکور ولوو دارای مدل های بسیار متنوعی و رنگ های گوناگونی می باشد. از جمله مدل های متنوع آن می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • پیکور مینی بیل
  • پیکور تراکتوری ولوو
  • پیکور مینی لودر
  • و پیکورهای غول پیکر ولوو

هر کدام از مدل های پیکور ولوو در محیطی خاص مورد استفاده قرار می گیرند. بعنوان مثال از پیکورهای تراکتوری برای تخریب دیوارهایی با ضخامت کم و متوسط، کندن بتن و خرد کردن سنگ های آهکی و کوچک در مسیر راه ها استفاده می شود. و از مدل های غول پیکر آن نیز جهت تخریب معادن و صخره های بزرگ، کندن تونل ها و تراشیدن بخش هایی از کوه در مسیر جاده ها استفاده می نمایند.

عرضه اینترنتی پیکور ولوو با استاندارد جهانی و کیفیت تضمینی به تمامی خریداران در سراسر کشور در این سایت انجام می شود. در صورتی که تصمیم به خرید این برتد از پیکور را دارید با ما در ارتباط باشید.

چرا پیکور ولوو سوئدی پرطرفدار است؟

چرا پیکور ولوو سوئدی پرطرفدار است؟همانطور که قبلا اشاره کردیم پیکور ولوو نوعی پیکور خارجی و محصول کشور سوئد است که در اکثر نقاط جهان طرفداران بسیار زیادی دارد.

اما سوال اینجاست که چرا پیکور ولوو سوئدی پرطرفدار است؟ ویژگی های مهم این مدل از پیکور چیست؟

علت اینکه پیکور ولوو سوئدی طرفداران زیادی را جذب خود کرده است این است که این محصول سرعت و قدرت فوق العاده بالایی در تخریب دارد و از نظر تولید نیز دارای مدل و اندازه های مختلفی بوده که هر فرد می تواند نسبت به سرمایه و متناسب با کار خود مدل مناسب آن را خریداری کند.

این پیکور سوئدی دارای ویژگی های مهم دیگری نیز می باشد که محبوبیت آن را در بین خریداران دو چندان کرده است. از جمله این ویژگی ها می توان عمر زیاد پیکور، تنوع رنگ، کیفیت مرغوب، برخورداری از خدمات فنی و پشتیبانی و دارای گارانتی تعویض قطعات موجود همراه خود را نام برد.

عواملی که تعیین کننده قیمت پیکور ولوو است:

عواملی که تعیین کننده قیمت پیکور ولوو است:قیمت پیکور ولوو در بازار داخلی چقدر می باشد؟ در ساخت و تولید پیکور ولوو همانند دیگر پیکورها از یکسری قطعات و تجهیزات مهم مانند سیلند، پیستون، مته، سوپاپ، آکومولاتور و … استفاده می شود که این قطعات در تعیین قیمت پیکور نقش موثری دارند. اما سوای از این فاکتورها عواملی دیگری نیز وجود دارند که در قیمت فروش ابن محصول اثر گذار هستند. در ادامه عواملی که تعیین کننده قیمت پیکور ولوو است را برای شما عنوان می کنیم.

عوامل موثر بر تعیین قیمت پیکور ولوو:

  • مدل پیکور
  • سرعت تخریب آن
  • کیفیت مته تخریبگر
  • کیفیت قطعاتی که برای نصب پیکور استفاده شده
  • هزینه های جانبی خرید (حمل و نقل و هزینه های نصب و …)

شما خریداران محترم در هر زمان که تصمیم به خرید این وسیله را داشته باشید می توانید با مجموعه ما در ارتباط بوده و انواع مدل های پیکور ولوو را با قیمت مناسب و با ارسال رایگان از این سایت خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.