قیمت پیکور هیدرولیکی درب کارخانه

پیکور هیدرولیکی یکی از انواع ابزارآلاتی است که می توانیم به کمک آن ها سطوح مختلفی را حفر کنیم، از این رو تولیدکنندگان زیادی وجود دارند که انواع این محصولات را طراحی و تولید می کنند و در رده های کیفی مختلف عرضه می کنند، پیکورها از دیربار تاکنون بسیار دچار تحول شده اند و در سال های اخیر تولیدکننده ها انوع برند پیکو هیدرولیکی ایران را تولید کرده اند و سبب شده اند که در این زمینه هیچ کمبودی نداشته باشیم.

قیمت پیکور هیدرولیکی درب کارخانه

مشخصات فنی پیکور هیدرولیکی

مشخصات فنی پیکور هیدرولیکیهر پیکور هیدرولیکی دارای مشخصه ای ویژه است، از این رو برای اینکه بتوانید بهترین محصولات را خریداری کنید، باید به این مشخصات فنی آگاهی کامل داشته باشید.
به همین خاطر تولیدکنندگان کاتالوگ های ویژه ای را طراحی کرده اند تا همه افراد بتوانند با استفاده از این منابع اطلاعاتی بهترین محصولات را خریداری کنند و در انتخاب خود نهایت دقت را به کار بگیرند.

انواع پیکور هیدرولیکی ایران با توجه به این مسئله که این محصولات باید چه کاربردهایی داشته باشند طراحی شده و از این رو سبب جلب رضایت مشتریان شده اند؛ اکنون به برخی از این مشخصه ها اشاره ای مختصر و کوتاه می کنیم:

 • تعداد ضربات در دقیقه
 • شدت ضربات
 • منبع انرژی
 • قابلیت های نصب بر روی بیل مکانیکی یا ولوو
 • هیدرولیک یا غیر هیدرولیک بودن
 • و …

معمولاً قیمت پیکور هیدرولیکی نیز در این منابع اطلاعاتی ذکر شده است و در مورد انواع برند پیکور در آن ها صحبت شده است.

5 برند اصلی پیکور هیدرولیکی در ایران

5 برند اصلی پیکور هیدرولیکی در ایران5 الی 10 برند اصلی در حیطه عرضه پیکور هیدرولیکی در ایران فعالیت می کنند و مورد استفاده قرار می گیرند، این محصولات به این دلیل محبوب هستند که تا الآن به خوبی توانسته اند نیاز خریداران خود را برطرف نمایند.

اکنون به برخی از مهمترین کارایی های پیکورهای هیدرولیک اشاره ای مختصر می کنیم:

 • حفاری و کندن زیر زمین و زمین
 • خرد کردن سنگ های بزرگ
 • راهسازی
 • هموار کردن بخشی از کوه
 • معدن سازی و استخراج
 • تخریب بتن ها
 • کندن کانال
 • و …

به عبارتی می توانیم بگوییم در زمان های قدیم که نیروهای انسانی اقدام به کندن زمین و سطوح سخت می کردند، تولیدکننده ها به این فکر افتادند که این دستگاه ها و ابزارآلات را طراحی و تولید کنند تا بتوانند بیشترین بازده را در کمترین زمان از این محصولات بگیرند.

از این رو این روزها انواع پیکورها و بیل بکهو را در شکل و انواع مختلف ساخته شده اند و سبب تسهیل بسیاری از کارها از جمله کندن و حفر کردن زمین ها شده اند.
کندن زمین ها آن هم به سهولت یکی از مسائل مهم و حیاتی در بسیاری از صنایع می باشد که بدون این پیکورها، این مسئله سال ها طول می کشد.

نحوه قیمت گذاری بر پیکور هیدرولیکی

نحوه قیمت گذاری بر پیکور هیدرولیکینحوه قیمت گذاری بر پیکور هیدرولیکی بسته به المان های مهمی صورت می گیرد که هر یک در تعیین قیمت این نمونه ها تأثیر دارند.
مهمترین این موارد کیفیت و متریال های مورد مصرفی می باشد، به عبارتی می توانیم به این مسئله اشاره کنیم که هر چه قدر کیفیت محصولات بالاتر باشد، قیمت نهایی این پیکورها نیز به نسبت دیگر محصولات بالاتر خواهد رفت.نکته مهم دیگر شیوه عرضه می باشد، در واقع می توانیم بگوییم که هر چه قدر محصولات به صورت مستقیم عرضه شوند قیمت نهایی آن ها کمتر خواهد بود.
علت این مسئله نیز این است که در عرضه مستقیم فرد مستلزم به پرداخت بسیاری از هزینه های اضافی نیست و از این رو فرد می تواند محصولی را خریداری کند که قیمتی مشابه قیمت های کارخانه ها و تولیدی ها داشته باشد.قطعاً این مسئله بسیار شفاف و واضح است که شما هر چه قدر بتوانید بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با پایین ترین قیمت ها خریداری کنید، خواهید توانست صرفه کلانی از خرید خود ببرید.
پیکورها نه تنها در سال های اخیر دارای طرفداران بی شماری بوده اند بلکه این روزها نیز این محصولات دارای طرفداران بسیار زیادی هستند، علت این مسئله نیز این است که روز به روز با پیشرفت تکنولوژی، بسیاری از ابزارها جایگزین نیروهای انسانی می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.