قیمت پیکور مینی لودر با بهترین کیفیت

پیکور وسیله تخریب گری است که قادر به خراب کردن انواع سنگ، بتن، سیمان، موزائیک، آجر، سرامیک و سایر مصالح می باشد. در این مقاله در مورد پیکور مینی لودر و انواع آن ها صحبت خواهیم نمود. اگر تمایل دارید درباره نحوه تعیین قیمت این ابزار در بازار ایران و یا با بهترین کیفیت این کالا آشنا شوید با ما همراه باشید. قیمت پیکور مینی لودر با بهترین کیفیت

پیکور مینی لودر چیست؟

پیکور مینی لودر چیست؟پیکور که با نام چکش تخریب نیز شناخته می شود در واقع نوعی ابزار است که برای ویران نمودن ساختمان های قدیمی و یا تخریب بخشی از دیوار ها و کف بنا ها با هدف بازسازی مجدد آن ها استفاده می شود. 

پیکور ها به طور کلی در دو نوع صنعتی و دستی طبقه بندی می شوند. نمونه های صنعتی برای کار های بزرگ و در سطح وسیع به کار گرفته می شوند، اما پیکور های دستی که تخریب گر های کوچکی هستند برای داخل ساختمان ها و با هدف تخریب بخش کوچکی از فضای داخلی عمارت استفاده می گردند. 

برای حرکت پیکور از نیرو های محرکه متفاوتی مانند باد، برق، هیدرولیک و بنزین استفاده می شود. بنابراین پیکور ها بر اساس نیرویی که برای به حرکت در آوردن آنها به کار می روند نامگذاری می گردند. 
انواع مدل پیکور شامل پیکور مینی لودر، پیکور مینی بیل، چکش تخریب هیدرولیکی، چکش برقی، پیکور بادی، پیکور شارژی و پیکور بنزینی می باشند. 

اما یکی از چکش هایی که می خواهیم در این بخش درباره آن صحبت نماییم پیکور مینی لودر است. شاید این سوال در ذهن بسیاری از افراد مطرح شده باشد که پیکور مینی لودر چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که پیکور مینی لودر در واقع چکشی است که برای نصب بر روی لودر های کوچک و یا بابکت ها تولید می شود. از این چکش برای کار های نسبتاً سبک شهری و کارگاه ها استفاده می شود. 
پیکور های کوچکی که بر روی بابکت ها نصب می شوند قادرند عمارت های کوچک، بتن ها، آسفالت جاده ها، کفپوش ها، موزائیک، سرامیک، آجر و سایر مصالح را با حرکت رفت و برگشتی خرد نمایند. در برخی موارد از بابکت ها برای تخریب خاک زیر علف های هرز ضخیم استفاده می شود تا زمین منطقه را پاکسازی کنند. 

انواع مدل های پیکور مینی لودر

انواع مدل های پیکور مینی لودرمدل های متنوعی از پیکور های مینی لودر و بیل های مکانیکی ساخته می شود. وزن تخریب و قدرت ضربه زنی، سرعت تخریب، نوع موتور محرک پیکور ها و بسیاری عوامل دیگر سبب می شود که گونه های متنوعی از این ابزار تولید و به بازار مصرف وارد شوند. 

وزن پیکور های کوچک و دستی از 4 کیلوگرم تا 30 کیلوگرم می باشد. وزن پیکور های مینی لودر نیز از رنج 120 کیلوگرم تا 600 کیلوگرم می باشد. اما چکش هایی که برای بیل مکانیکی به کار می‌روند حدود 900 تا 1000 کیلوگرم وزن دارند. 
هر چه قدر وزن یک چکش تخریب بیشتر باشد قدرت ضربه زنی آن افزایش یافته و برای کار های سنگین تری به کار می رود. 

نحوه تعیین قیمت پیکور مینی لودر در بازار ایران

نحوه تعیین قیمت پیکور مینی لودر در بازار ایراندر این بخش می خواهیم به این پرسش پاسخ دهیم که چگونه یک پیکور مینی لودر قیمت گذاری می شود؟ یا بهتر است این گونه بپرسیم که چه عواملی بر قیمت پیکور ها تاثیر می گذارند؟ 

نحوه تعیین قیمت در بازار پیکور ایران بر اساس پارامتر هایی مانند وزن ضربه ‌زنی پیکور ها، نوع انرژی برای به حرکت در آوردن موتور، برند و شرکت سازنده، کیفیت ساخت، جنس مته و سایر قطعات، نجوه خرید و غیره می باشد. 

اگر در مورد قیمت خرید پیکور مینی لودر، نحوه ارسال کالاها و خدمات پس از فروش این محصولات سوالی دارید  با کارشناسان تماس حاصل نمایید. متخصصان آماده پاسخگویی و راهنمایی شما در زمینه فروش اینگونه از پیکور ها هستند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.