قیمت پیکور مینی بیل مکانیکی در اصفهان

در جهان امروزه تکنولوژی با سرعت به سوی پیشرفت در حرکت است و ابزار های گوناگونی برای اسان کردن کار انسان ها ساخته شده است پیکور مینی بیل نیز یکی از این ابزارها است که نوعی از چکش های هیدرولیکی است و برای تخریب به کار برده می شود با ما در این مطلب همراه باشید تا با استفاده های ان و قیمت ان شما را اشنا سازیم.

قیمت پیکور مینی بیل مکانیکی در اصفهان

پیکور مینی بیل مکانیکی چه کاری انجام می دهد؟

پیکور مینی بیل مکانیکی چه کاری انجام می دهد؟چکش هیدرولیکی سه نوع مختلف دارد که هر کدام از ان ها کاربرد مخصوص به خود را دارند اکنون به بیان ان ها می پردازیم. نوع اول ان پیکور هیدرولیکی است که این نوع خود دو زیر شاخه دارد قسمت اول پیکور بیل مکانیکی که از قدرتمند ترین پیکور های موجود در جهان می باشد و از نظر وزن در رده سنگین و نیمه سنگین قرار می گیرد که برای تخریب انواع بتن های حجیم و قطعه قطعه کردن سنگ های غول پیکر به کار برده می شود همچنین برای حفر معادن و تونل ها نیز کاربرد دارد. قسمت دوم پیکور هیدرولیکی پیکور مینی لودر است در از نظر وزن سبک به شمار می رود و اندازه ان نسبت به پیکور بیل مکانیکی کوچک تر است و به همین سبب در مصارف شهری مثل تخریب ساختمان ها, تخریب آسفالت جاده ها, خیابان سازی و… کاربرد دارد. نوع دوم پیکور, پیکور بادی نام دارد و همچنان که از نامش پیداست به وسیله نیروی هوای فشرده که به واسطه کمپرسور بادی تامین می شود کار می کند و اگر به کمپرسور بادی متصل نشود استفاده از ان غیر ممکن است این پیکور از مزایای منحصر به فردی مثل استفاده در جایی که برق وجود ندارد مانند معادن و تونل و یا مکانی که اب در ان در جریان باشد مثل حفر چاه و قنات را دارد. نوع سوم پیکور, پیکور برقی است که به عنوان ابزاری قدرتمند در تخریب انواع بتن و همچنین خرد و متلاشی کردن کاشی و سرامیک موجود در ساختمان ها به شمار می رود. چون استفاده از پیکور در جهان زیاد است و میزان تقاضای تولید هم روز به روز افزایش می یابد کارخانه هایی به تولید ان پرداخته اند و در این حوزه فعالیت می کنند و به مراکز فروش عرضه می دهند مانند پیکور مینی بیل اصفهان البته با کیفیت ترین پیکور ها را کشورهای اروپایی تولید می کنند اما در طی چند سال اخیر کشور چین هم به تولید ان اقدام کرده است اما از نظر کیفیت مانند کشور های اروپایی نیست.

تفاوت عمده پیکور مینی بیل دست دوم با کارنکرده

تفاوت عمده پیکور مینی بیل دست دوم با کارنکردهبا توجه به این که برخی افراد با توجه به قیمت بالای پیکور های کارنکرده به دنبال پیکور مینی بیل دست دوم هستند تا ان را خریداری کنند اما باید به نکاتی توجه کنند که فرد فروشنده چرا قصد فروش ان را دارد,ایا از پیکور در طی زمانی که استفاده نموده است راضی هست یا نه؟ یا به دلیل نقصی در پیکور اقدام به فروش ان کرده است و اگر می خواهید پیکور دست دوم بخرید باید فرد به شرط با کیفیت بودن ان را به شما بفروشد. تفاوت پیکور های کار کرده با کار نکرده در این است که پیکور کار نکرده هیچ استفاده ای از ان نشده و دارای ضمانت است که اگر نقص یا مشکلی داشت امکان تعویض ان را داشته باشید ولی در پیکور های کار کرده این مزیت کمتر است. پس در هنگام خرید دقت کنید و همچنین از دارا بودن استاندارد های ملی غافل نشوید. 

دریافت قیمت پیکور مینی بیل در اصفهان

دریافت قیمت پیکور مینی بیل در اصفهانبرای مطلع شدن از قیمت پیکور مینی بیل و قابلیت های ان می توانید به مراکز فروش ان مراجعه کنید همچنین می توانید از روش راحت تری با سر زدن به سایت ما و تماس گرفتن با ما و مشورت با کارشناسانی که در این حیطه فعالیت می کنند از قیمت و ویژگی های ان اطلاع یابید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.