قیمت پیکور دیزل در سال جاری

پیکور ها چکش های تخریب کننده بزرگ و کوچک هستند که برای تخریب بتن، ساختمانها و آسفالت ها استفاده می شود. پیکور شیراز یکی از بهترین پیکور ها است که امروز میخاهیم راجبش صحبت کنیم.

با ما همراه باشید تا بیشتر در باره ی مسایلی مانند قیمت پیکور دیزل و انواع پیکور  و ویژگی پیکور  صحبت کنیم.

قیمت پیکور دیزل در سال جاری

آشنایی با مهم ترین ویژگی های پیکور دیزل

آشنایی با مهم ترین ویژگی های پیکور دیزلیکی از مهم ترین ویژگی های پیکور دیزلی قدرت آن ها است. پیکور های دیزلی نسبت به دیگر پیکور های شارژی و بنزینی دارای قدرت بالاتری بوده و موتور قوی تری دارند و از قدرت تخریب بسیار بالایی برخوردار است.

ویژگی دیگر این دستگاه پر قدرت این است که نسبت به دیگر دستگاه ها آلودگی کمتری تولید می کند. موتور های دیزلی آلودگی کمتری نسبت به موتور های بنزینی دارند و این یکی از ویژگی ها و برتری های مهم پیکور های دیزلی نسبت به پیکور های بنزینی است.

همچنین مصرف سوخت آن بسیار کم تر از مدل های دیگر است و با حداقل سوخت قدرت حداکثری را برای شما فراهم می کند.

معرفی انواع گوناگون پیکور دیزل

معرفی انواع گوناگون پیکور دیزلپیکور ها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای انجام کاری ساخته و طراحی شده اند. پیکور هارا بر اساس اندازه و میزان تخریبشان دسته بندی می کنند. از مهم ترین و پرکاربرد ترین پیکور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دریل بتن کن: این دستگاه مته ترکیبی از دریل چکشی و چکش تخریبی است که نوعی دریل هیبرید است. این دریل سه کاره است. دریل ساده برای سوراخ کردن فلزات. دریل چکشی برای سوراخ کردن و ایجاد شیار در بتن ها. و در اخر یک حالت به شکل چکش دارد که برای کندن بتن ها و مصالح ساختمانی استفاده می شود.
  • بتن کن : این پیکور دارای سطح متوسط است. میتوانید بتن کن را در دو حالت تنظیم کنید. حالت اول دریل چکشی و حالت دوم دریل تخریب. این محصول دارای اسم دیگری نیز هست. بیشتر ایرانیان این دستگاه را بنام هیلتی می شناسند. هیلتی نام یکی از شرکت های برند در تولید بتن کن است بهمین دلیل به این دستگاه هیلتی می گفتند. این دستگاه قوی است و برای کندن و حفر چاه دستگاه بسیار خوبی است.
  • چکش تخریب : از چکش تخریب برای خرد کردن و ریختن دیوار های بتنی استفاده می شود. این محصول بین وزن های5 تا 15 کیلو گرم عرضه می شود. نکته مهم در خرید این محصول حجم کاری است که قرار است با این محصول انجام شود. اگر کار سنگین است باید از خریدن این مدل دستگاه با موتور ضعیف اجتناب کنید. باید بدنبال این دستگاه با موتور قوی تر باشید.
  • پیکور : قوی ترین نوع آن ها است و همانند بقیه برای تخریب بتن ساختمان و آسفالت ها استفاده می شود. همچنین دارای انواع مختلفی از جمله بادی، شارژی و بنزینی می باشد.

چگونه پیکور دیزل قیمت گذاری می شود؟

چگونه پیکور دیزل قیمت گذاری می شود؟قیمت هر دستگاهی که در بازار وجود دارد بستگی به لوازم اولیه برای تولید آن دستگاه است. به این منظور که اگر قطعه ای از آن محصول گران شود اثر مستقیمی روی قیمت دستگاه خواهد داشت. پیکور های دیزلی نیز به همان شکل است. انواع مختلف پیکور های دیزلی بر اساس نوع و قدرت موتور، میزان مصرف سوخت، نوع مته و همچنین قدرت تخریب قیمت گذاری می شود.

هرچه قدرت موتور بالاتر باشد قیمت آن نیز بیشتر می شود. اما گران ترین و مناسب ترین پیکور ، مدلی است که علاوه بر موتور قوی دارای مصرف سوخت بسیار پایین است. برای بیشتر مصرف کنندگان این دستگاه میزان سوخت مصرفی اهمیت چندانی ندارد اما بریا برخی این مسئله بسیار مهم و اثر گذار است.

علاوه بر اثراتی که روی محیط زیست و زندگی انسان با تولید آلودگی دارد نکته مهم این است که میزان هزینه کار های شما پایین خواهد آمد. زیرا با کم شدن مصرف سوخت سالانه صرفه جویی بالایی در هزینه ها خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.