قیمت پیکور حفاری تخریب بتن در بازار داخل

قیمت پیکور حفاری بر اساس کیفیت جنس برند، استاندارد بودن آن قیمت گذاری می شود.با توجه به این که پیکور در بسیاری موارد کاربرد دارد از جمله؛ در صنایع آب و فاضلاب و راه سازی، عمران، ساختمان سازی، حفر تونل، و در دیگر صنایع که با ساخت ساز در ارتباط هستند. از دستگاه ها و ابزار آلات مختلفی برای حفاری، سوراخ کردن، کندن و خرد کردن و برای انجام عملیات مختلف استفاده می کنند..یکی از این ابزارها انواع چکش هیدرولیکی می باشند که انواع و اقسام گوناگونی داشته و با برند های گوناگونی در بازار موجود می باشند

 

قیمت پیکور حفاری تخریب بتن در بازار داخل

پیکور حفاری تخریب بتن چیست؟

پیکور حفاری تخریب بتن چیست؟پیکور حفاری تخریب بتن به تمام ابزار تخریب بتن و سنگ مکانیکی که بهوسیله نیروهای محرکه مختلف از قبیل برق بنزین باد و هیدرولیک کار می کنند پیلور می گویند .که در دسته های مختلف و وزن های برای کارایی های مختلف به کارگرفته می شود.که شامل پیکور بیل مکانیکی ،پیکورمینی لودر و مینی بیل میباشد. پیکور بیل مکانیکی قویترین پیکور موجود می باشد این چکش هیدرولیکی در رده نیمه سنگین و سنگین از وزن 900کیلوگرم شروع می شوند تا حدود 4تنکه انتهای دکل بیل به جای باکت وصل می شود و برای انواع تخریب بتن و سنگ استفاده قرار می گیرد. برای تخریب بتم های حجیم و سنگین استفاده از پیکور بیل مکانیکی سریع ترین و بهترین و مقرون به صرفه ترین روش تخریب می باشد. موارد استفاده: تخریب سنگ در معادن و راهسازی، تونل، تخریب کلی ساختمان، تخریب فندلسیون و قطعات حجیم بتنی، پیکور مینی لودر و مینی بیل این چکش تخریب هیدرولیکی در ردت پیکور های سبک از وزن 120کیلوگرم تا 600کیلوگرم بر روی مینی لودر ها و مینی بیل ها استفاده می شود. موارد استفاده پیکور بابکت یا مینی تخریب آسفالت،سنگ، بتن ،از قبیل کفسازی بتنی،دیوار آجری و بتنی،تخریب ساختمان های کوچک و. … .کاربرد دارد.

 

در موارد زیر از پیکور حفاری استفاده می شود:

در موارد زیر از پیکور حفاری استفاده می شود:

از پیکور حفاری برای معدن یا راهسازی استفاده می شود. اما از اصطلاح بتن کن برای ابزارهای برقی دو کاره استفاده می شود. که هم استفاده دریل جهت سوراخکاری در بتن و سنگ و آجر و…و هم قابل استفاده برای تخریب های خیلی,سبک می باشد.موارد استفاده از بتن کن های دو کاره ؛ سوراخ کاری در بتن جهت کاشت میلگرد و بولت سوراخکاری جهت عبور تاسیسات و انجام کارهای,مرتبط با نصب و تاسیسات ابزار.

بیشتر بخوانید: پیکور حفاری هیدورلیکی

باید,به نکته توجه کنید به تمام ابزار های تخریب بتن و سنگ مکانیک که به وسیله نیروی محرکه مختلف از قبیل برق بنزین باد و هیدرولیک کار میکنند پیکور می گویند، که در دسته های مختلف و وزن های برای کارایی ها مختلف به کار گرفته می شود .

 

پارامتر های مهم در قیمت گذاری انواع پیکور حفاری

پارامتر های مهم در قیمت گذاری انواع پیکور حفاریپارامتر های مهم قیمت گذاری انواع پیکور حفاری از جمله یکی از موارد آن روغن
های هیدروکلیکی در پشت پیکور حفاری می شوند.  و با ضرباتی دارکوبی به هدف
زده و با ضرباتی پی در پی و با به عملکرد
قطعات را به تکه های بسیار کوچکتری تقسیم می نماید، این وسیله را باید
توسط سوپاپ پایه به بیل ها متصل نمود.خریداران و مشتریان این پیکورها عمدتا
صاحبان بیل های مکانیکی هستند، این چکش مزایا و ویژگی های مختلفی دارد از
جمله نصب آسان و سریع، توان و قدرت تخریب بسیار بالای این ابزار، امکان نصب
آن روی انواع بیل، اندازه ها و سایزهای گوناگون آن که برای بیل های
مکانیکی مختلف مناسب می باشند، تمامی این ویژگی ها باعث شده که این ابزارها
از مصارف و کاربرد فراوانی در انواع کارهای عمرانی برخوردار باشند.از
پارامتر های مهم قیمت گذاری چکش هیدرولیکی، می توان نوع چکش، برندهای مختلف
آن، اندازه ها و سایزهای مختلف محصول، وارداتی و صادراتی بودن محصول و
مواد اولیه آن، میزان عرضه و تقاضا و نوسانات بازار را نام برد.در کل باید
گفت پارامتر اصلی در قیمت گذاری انواع پیکور حفاری کیفیت و برند و مقاومت
و…می باشد

1

 1. سلام وقتتون بخیر
  تکین صنعت باراد از نظر همه چیز عالی
  کیفیت
  مشاوره
  ارسال به موقع محصول
  مدیریت
  خلاصه نمره تون بیست
  خدا قوت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.