قیمت پیکور بیل زنجیری در بازار بزرگ تهران

پیکور ها چکش های تخریب کننده بزرگ و کوچک هستند که برای تخریب بتن،  خانه های قدیمی و آسفالت ها استفاده می شود. پیکور بیل زنجیری یکی از بهترین پیکور ها است که به بررسی آن میپردازیم. و دباره ی موضوعاتی مانند قیمت پیکور بیل زنجیری و پیکور بیل معدن و پیکور ارزان صحبت می کنیم تا با فواید و کاربردها ی آن بیشتر آشنا شویم .

قیمت پیکور بیل زنجیری در بازار بزرگ تهران

آشنایی با برترین فواید پیکور بیل زنجیری

آشنایی با برترین فواید پیکور بیل زنجیریپیکور ها انواع مختلفی دارند که هرکدام برای انجام کاری ساخته و طراحی شده اند. پیکور هارا بر اساس اندازه و میزان تخریبشان دسته بندی می کنند. از مهم ترین و پرکاربرد ترین پیکور ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دریل بتن کن: این دریل ترکیبی از دریل چکشی و چکش تخریبی است که نوعی دریل هیبرید است. این دریل سه کاره است. دریل ساده برای سوراخ کردن فلزات. دریل چکشی برای سوراخ کردن و ایجاد شیار در بتن ها. و نیز یک مدل به شکل چکش دارد که برای کندن بتن ها و مصالح ساختمانی استفاده می شود.
  • بتن کن : این پیکور دارای سطح متوسط است. میتوانید بتن کن را در دو حالت تنظیم کنید. حالت اول دریل چکشی و حالت دوم دریل تخریب. این محصول دارای اسم دیگری نیز هست. بیشتر ایرانیان این دستگاه را بنام هیلتی می شناسند. هیلتی نام یکی از شرکت های برند در تولید بتن کن است بهمین دلیل مردم به این دستگاه هیلتی می گفتند. این دستگاه قوی است و برای کندن و حفر چاه دستگاه بسیار خوبی است.
  • چکش تخریب : از چکش تخریب برای خرد کردن و ریختن دیوار های بتنی استفاده می شود. این محصول بین وزن های5 تا 15 کیلو گرم عرضه می شود. نکته مهم در خرید این محصول حجم کاری است که قرار است با این محصول انجام شود. اگر کار سنگین است باید از خریدن این مدل دستگاه با موتور ضعیف اجتناب کنید. باید بدنبال این دستگاه با موتور قوی تر باشید.
  • پیکور : قوی ترین نوع آن ها است و همانند بقیه برای تخریب بتن ساختمان و آسفالت ها استفاده می شود. همچنین دارای انواع مختلفی از جمله بادی، شارژی و بنزینی می باشد.

آیا پیکور بیل زنجیری در معدن کاربرد دارد؟

آیا پیکور بیل زنجیری در معدن کاربرد دارد؟پاسخ به این سوال مثبت است زیرا یکی از کاربرد هایی که پیکور بیل مکانیکی زنجیری دارد استفاده آن در معادن است. از این پیکور در معادن استفاده زیادی می شود. از این وسیله مکانیکی برای حفاری و کندن خاک ،گود بردری و خاک برداری استفاده می شود . این وسیله با لرزش زیادی که روی مته ایجاد می شود موجب لیز خوردن خاک و فرو رفتن مته می شود. با این کار استحکام خاک پایین آمده و زمین حفر می شود. خاک از هم جداشده نیز توسط بیل های مکانیکی جمع آوری می شود. این کار تا زمانی ادامه خواهد داشت تا به کف معدن برسند. میتوان این پیکور را برای کار در معدن استفاده کرد.همچنین برای حفاری کانل های گاز و  آب و مخابرات و راه سازی و انجام کلیه کارهای معدنی کاربرد دارد. و از لحاظ اندازه هم مناسب کاربری در معدن می باشد و از این نظر ایمنی خوبی در کار ایجاد می کند.

دریافت قیمت پیکور بیل ارزان

دریافت قیمت پیکور بیل ارزاناگر شما دنبال پیکور ارزان برای خرید هستید و قصد دارید خریدخوبی انجام دهید بهترین راهکاری که روبروی شما است خرید عمده ویا بدون واسطه محصول است.می توانید این محصول را به این صورت در بهترین قیمت خریداری کنید. فقط کافی است از مشاوره ی متخصصین  در این زمینه بهره مند شوید زیرا دریافت قیمت در مرحله ی آخر کار قرار دارد و ابتدا باید دانست که آیا خریدار مدل مورد نظر خود را به درستی انتخاب کرده اند و از ویژگی های آن آگاهی دارند و سپس اقدام به خرید نمایند تا به بهترین شکل استفاده لازم را از دستگاه باکیفیت  راببرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.