قیمت پیکور بیل زنجیری در ایران

در چند دهه ی اخیر با پیشرفت های قابل ملاحظه ای که بشر در تمام زمینه های صنعت داشته توانسته بسیاری از مشاغل سخت و طاقت فرسا را حذف و ماشین آلات پیشرفته را جایگزین آن کند .یکی از مهم ترین این ماشن آلات غول پیکر دستگاه پیکور بیل زنجیری بود که کمک بزرگی به صنعت عمران و مهندسی داشت .

در این مطلب قصد داریم شما را بیشتر با نحوه کار این دستگاه و موارد استفاده ی آن آشنا کنیم باشد که اطلاعات مورد نظر شما را نیز هم در این مقاله توضیح داده باشیم، پس با ما تا پایان همراه باشید .

قیمت پیکور بیل زنجیری در ایران

پیکور بیل زنجیری و عملکرد آن

پیکور بیل زنجیری و عملکرد آن پیکور که نام دیگر آن چکش مکانیکی است برای تخریب سطوح مقاوم و بتنی به کار می رود بدین صورت که با ایجاد ارتعاش و ضربه های مکرر به سطح مقاوم شروع به تخریب می کند و با توجه به مقاومت وسختی سطح مورد نظر شدت این ضربات نیز تغییر می کند .

این دستگاه تخریب گر باید به درستی و با استانداردهای تدوین شده توسط شرکت سازنده به لودر ها و بیل های مکانیکی متصل می شوند .

شرکت های پیمانکاری که مشغول به ساخت و ساز، سازه های محکم هستند این دستگاه می تواند بسیاری از مشکلات حفاری ان ها را حل کند و روند پروژه ها را سرعت ببخشد .

نکته ی قابل ذکر این دستگاه این است که قدرت قطعات متحرک این پیکور سبب افزایش طول عمر آن شده است .

از دیگر خصوصیات مهم این دستگاه می توان به کنترل خودکار فشار اشاره کرد و همچنین این دستگاه در هنگام شروع به کار فشار بیش از حد را نیز محدود می کند تا احتمال خرابی سطح کاهش یابد .

برای دریافت اطلاعات بیشتر از انواع مدل ها و قیمت پیکور زنجیری با ما تماس بگیرید تا مشاوران و متخصصان فروش مجموعه ما شما را در این امر یاری نمایند .

شرکت ما یهترین خدمات و با کیفیت ترین ها را با هدف جلب رضایت مشتری ارائه می دهد . 

 

موارد استفاده از پیکور بیل زنجیری

موارد استفاده از پیکور بیل زنجیریهمان طور که در بالا اشاره شد این دستگاه در صنعت عمران و مهندسی کاربرد بسیار دارد .

از دیگر کاربرد های مهم این دستگاه استفاده در راه سازی و جاده ها نیز است .

پیکور بیل زنجیری موارد استفاده ی بیشتری دارد که در زیر به برخی از آن ها به صورت مختصر اشاره می کنیم :

  • تخریب سنگ ( برای مثال در گود برداری ها که نیاز به تخریب است )
  • تخریب آسفالت ( برای مثال تعمیرات آسفالت و لوله گذاری ها )
  • تخریب ساختمان های کوچک
  • تخریب دیوار های آجری و بتنی

پیکور بیل زنجیری با قیمت ارزان

پیکور بیل زنجیری با قیمت ارزانشرکت ما یکی از بزرگ ترین برند های ثبت شده در زمینه فروش این محصولات صنعتی، با فراهم اوردن انواع دستگاه مته و سیستم های صنعتی به ویژه پیکور بیل زنجیری در انواع ساز و مدل مختلف توانسته نیاز هر قسمت از صنعت را برآورده سازد .

با توجه به این که این دستگاه در بازار های صنعتی با قیمت های بالا فروخته می شود مجموعه ما با ایجاد یک پل ارتباطی آسان و مستقیم بر آمده تا از هزینه های مشریان بکاهد و با فروش یک پیکور ارزان موجب رضایت آنان شود .

البته نا گفته نماند که شرکت ما تدابیر بسیاری را برای کاهش هزینه های شما دیده است که یکی از آن ها پیکور دست دوم است .

یعنی اگر شما توان خرید یک پیکور بیل مکانیکی ارزان و نو را ندارید می توانید پیکور دست دوم تهیه کنید تا نیاز خود را رفع نمایید .

متخصصان این صنعت در مجموعه ما گرد هم آمده اند تا یک خرید به صرفه و متناسب شغل شما را در اختیارتان بگذارند پس با راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.