فروش چکش هیدرولیکی شیراز به صورت عمده

چکش هیدرولیکی با توان تخریب بالایی که دارد، در کارهای ساختمانی برای تخریب، راه سازی، جاده سازی مورد استفاده قرار می گیرد و توسط کارخانه های متعدد تولید می شود و توسط نمایندگی آنها در ایران بفروش میرسد. در این زمینه می توان به چکش هیدرولیکی شیراز اشاره کرد. این چکش در انواع و سایز های مختلف تولید می شود و به صورت عمده و جزیی به فروش می رسد.

فروش چکش هیدرولیکی شیراز به صورت عمده

تاریخچه انواع چکش هیدرولیکی

تاریخچه انواع چکش هیدرولیکیدر گذشته برای تخریب سنگ، حفر گودال و تخریب ساختمان از مواد منفجره و یا پتک های خیلی سنگین استفاده می شد که انجام کار با این وسایل هم بسیار زمان بر بود و هم هزینه و نیروی کار زیادی صرف میشد. اولین کارخانه تولید چکش هیدرولیکی در ایتالیا ایجاد و اقدام به ساخت انواع چکش هیدرولیکی در سایز های مختلف نمود و با نصب این چکش ها بر روی بیل مکانیکی تخریب با سرعت بیشتر و نیروی کار و هزینه کمتر انجام می شد.

طی سالیان زیاد تحولاتی در تولید این چکش ها صورت گرفت تا به ساخت چکش های هیدرولیکی کنونی انجامید. چکش هیدرولیکی به عنوان لوازم جانبی برای نصب بر روی بیل مکانیکی به کار می رود و این امکان را فراهم می کند تا کارهایی را که بوسیله مواد منفجره نمی توان انجام داد بوسیله این چکش ها به انجام رساند.

این چکش ها در سایزهای مختلف و برای مصارف گوناگون از قبیل: تخریب کوه ها و کندن سنگ از صخره، تخریب سنگ، تخریب ساختمان و سازه ها، کندن بتن و آسفالت خیابان، کندن زمین های سخت برای تعمیرات آب و فاضلاب، برق و کارهای مربوط به مخابرات، راه سازی و غیره استفاده می شود.

چکش ها در سه سایز کوچک و متوسط و بزرگ تولید می شود که با توجه به سایز بیل مکانیکی که بر روی آن نصب می شود انتخاب می گردد. برای خرد کردن سنگ های بزرگ از چکش هیدرولیکی با سایز بزرگ و در معادن کوچک مانند معادن شن و ماسه از سایز متوسط و در کارهای ساختمانی از سایز کوچک استفاده می شود.

مدل های متنوع چکش هیدرولیکی را بشناسید

مدل های متنوع چکش هیدرولیکی را بشناسیدشرکت های زیادی با برندهای مختلف مانند ام اس بی، پیکور، فور کاوا از تولید کنندگان چکش های هیدرولیکی هستند.

برند ام اس بی مزیت های بیشتری نسبت به تولید کنندگان دیگر دارد از جمله: طراحی ویژه چکش برای افزایش توان ضربه، نصب آسان، خدمات پس از فروش برای تعمیرات و بازسازی چکش.

چکش ام اس بی در مدل های مختلفی تولید می شود که می توان به انواع مدل چکش هیدرولیکی مانند: مدل گاز هیدرولیک، فول هیدرولیک و پیشرفته اشاره کرد.

هر یک از این مدل ها دارای مختصات متفاوتی از نظر: قطر قلم، وزن دستگاه و ماشین مناسب آن برای نصب، وزن چکش، تنظیم میزان روغن برای فشار کاری.

تعدادی از شرکت های تولید چکش هیدرولیکی از قرار زیر است:

ESB  کره جنوبی، مونتابرت،PMV ،Indeco ،IMI

عمده فروشی چکش هیدرولیکی در شیراز

عمده فروشی چکش هیدرولیکی در شیرازشیراز یکی از شهرهایی است که در واردات و صادرات صنایع سنگین و امور مربوط به این صنعت فعال است. نمایندگی هایی در شیراز، عمده فروشی چکش هیدرولیکی را در دست دارند. تعدادی از این نمایندگی ها مستقیما از کشور سازنده اقدام به وارد کردن چکش های تولید شده می کنند و تعداد دیگری از طریق واسطه که معمولا کشور چین است واردات چکش هیدرولیکی را انجام می دهند.

بعضی از این نمایندگی ها علاوه بر واردات، خدمات پس از فروش را نیز انجام می دهند و در قرارداد فروش متذکر می شوند مسئولیت تعمیر و نگهداری بر عهده شرکت است. اکثر نمایندگی ها چنین شیوه ای در فروش چکش هیدرولیکی و دیگر دستگاه های صنعتی دارند تا با جلب اعتماد مشتری علاوه بر فروش کالا، تعمیرات و نگهداری آن را نیز خود انجام دهند، به این ترتیب خریدار از برطرف شدن مشکل احتمالی که ممکن است برای دستگاه خریده شده بوجود آید آسوده خاطر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.