فروش چکش هیدرولیکی ساخت ایران با قیمت فوق العاده

چکش های هیدرولیکی ابزار هایی هستند که امروزه کاربرد فراوانی در زندگی ما دارند. در اينجا می خواهیم در رابطه با چکش هیدرولیکی ساخت ایران، برند هایی که دارد، ساخت و… توضیحاتی را خدمت شما ارائه دهیم.

 

با مدل های متنوع چکش هیدرولیکی آشنا شوید

با مدل های متنوع چکش هیدرولیکی آشنا شوید

چکش هیدرولیکی (Hydraulic Excavator Hammer)  به صورت پلاگین برای ماشین آلات سنگین راهسازی از جمله بیل مکانیکی نصب می شود.

این چکش که نام دیگرش پیکور (Peckers) است، توانایی تخریب بسیار زیادی را دارد تا آنجا  که سنگ های متنوعی از جمله طبیعی و مصنوعی را تخریب می کند و معمولا برای تخریب در ساختمان ها استفاده می شود.

نحوه کار این محصول بدین صورت است که، با فشار روغن هیدرولیکی که در پشت آن قرار دارد، پیستون به حرکت در می آید و مانند دارکوب به نقطه هدف ضربه وارد می کند و با توجه به سختی که هدف دارد، شدت و سرعت ضربه را تغییر می دهد.

این نوع چکش مدل های بسیار متنوعی در بازار دارد که نوع پر کاربردش مدل MTB 285 است.

این مدل از مدل های بسیار با کیفیت و پر کاربرد برای معدن ها، شرکت های راه سازی و… است. از مدل های سنگین آن برای تونل ها، معدن های بزرگ، کار در زیر آب و… است.

از مدل های دیگر مدل SAGA است. SAGA خود مدل های متنوعی دارد که از 50 hs تا 400 hs می باشد. مدل دیگر آن ms 600h و مدل ms 700h است. همچنین مدل ms 30At, 35At, 40 At نیز در بازار موجود هستند. هر کدام از این مدل هایی که ذکر شد وزن، قطر قلم، وزن بیل، دبی روغن و فشار کاری خود را دارند.

برند های چکش هیدرولیکی ساخت ایران کدامند؟

برند های چکش هیدرولیکی ساخت ایران کدامند؟

امروزه ساخت چکش هیدرولیکی یکی از صنعت های بسیار پر رونق برای ایران است چون کارایی آن در جاهای زیادی دیده  می شود، ایران نیز مانند بسیاری از کشور های پیشرفته برند های مختلفی از چکش های هیدرولیکی تولید می کند.

چکش هیدرولیکی های ایران با بهترین مواد اولیه ساخته می شوند و کیفیتی بسیار بالا دارند به طوری که کسانی که از چکش هیدرولیکی استفاده می کنند ترجیح می دهند از چکش هیدرولیکی ایرانی استفاده کنند. چکش هیدرولیکی ایرانی برخلاف انواع خارجی آن قطعات اش به آسانی یافت می شود و در صورت خراب شدن به آسانی و با قیمتی مناسب تعمیر می شوند.

امروزه چکش هیدرولیکی های ایرانی از چنان کیفیتی برخوردار هستند که صادرات خوبی دارند و مشتریان زیادی را در کشور های خارجی به خود جلب کرده اند. سرمایه گذاری برای این صنعت ایده ای بسیار خوب است و می تواند درآمد زایی عالی داشته باشد.

قیمت فوق العاده انواع چکش هیدرولیکی

قیمت فوق العاده انواع چکش هیدرولیکی

چکش های هیدرولیکی چون کاربرد های زیادی دارند از مدل های زیادی برخوردار هستند و به همین دلیل قیمت ها نیز متفاوت خواهد بود. بسته به نوع کار می توانید چکش هیدرولیکی مورد نیاز را تهیه کنید.

مراکز و نمایندگی فروش چکش هیدرولیکی تقریبا در همه استان های کشور وجود دارد. برای این که چکش هیدرولیکی را با قیمت مناسب تهیه کنید باید از مراکزی خرید کنید که این محصول را به صورت مستقیم تولید و عرضه می کنند.

در این صورت به جز قیمت کیفیت نیز بهتر خواهد بود. برای خرید بهترین برند چکش هیدرولیکی باید از جایی خرید نمود که فروش زیادی دارد و کیفیت آن ثابت شده باشد.

قیمت چکش هیدرولیکی بسته به برند، نوع آن، ایرانی و خارجی بودن آن متفاوت است و بهتر است از چکش هیدرولیکی های ایرانی استفاده کنید

چون به نسبت نوع خارجی آن قیمتش کمتر است. همچین نوع ایرانی آن قدرت و کیفیت لازم را دارا می باشد.

در خرید چکش هیدرولیکی باید دقت داشت که قطعات آن به راحتی به دست بیاید تا در صورت خرابی به راحتی تعمیر شود بعضی از انواع خارجی آن طوری طراحی شده اند که قطعات آن ها به سختی به دست می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.