فروش چکش هیدرولیکی تهران با قیمت مناسب

چکش های هیدرولیکی ابزاری هستند که از آن برای حفاری زمین، تخریب و یا سوراخ کردن دیوار های بتنی استفاده می شوند. این دستگاه دارای دو نوع داخلی و صارداتی است. ایران نیز این دستگاه را تولید می کند و به شما بستگی دارد که می خواهید جنس خارجی و یا داخلی خریداری کنید. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره ی بهترین چکش هیدرولیکی تهران، فروش چکش هیدرولیکی، انواع چکش هیدرولیکی و کاربرد چکش هیدرولیک صحبت کنیم. 

فروش چکش هیدرولیکی تهران با قیمت مناسب

معرفی بهترین انواع چکش هیدرولیکی

معرفی بهترین انواع چکش هیدرولیکیچکش هیدرولیکی انواع مختلفی دارند که هرکدام برای انجام کاری ساخته و طراحی شده اند. چکش های هیدرولیکی صنعتی را بر اساس اندازه و میزان تخریبشان دسته بندی می کنند. از مهم ترین و پرکاربرد ترین پیکورها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • دریل بتن کن: این دریل ترکیبی از دریل چکشی و چکش تخریبی است که نوعی دریل هیبرید است. این دریل سه کاره است. دریل ساده برای سوراخ کردن فلزات. دریل چکشی برای سوراخ کردن و ایجاد شیار در بتن ها. و در اخر یک حالت به شکل چکش دارد که برای کندن بتن ها و مصالح ساختمانی استفاده می شود.
  • بتن کن : این پیکور دارای سطح متوسط است. میتوانید بتن کن را در دو حالت تنظیم کنید. حالت اول دریل چکشی و حالت دوم دریل تخریب. این محصول دارای اسم دیگری نیز هست؛ بیشتر افراد این دستگاه را بنام هیلتی می شناسند. هیلتی نام یکی از شرکت های برند در تولید بتن کن است به همین دلیل به این دستگاه هیلتی می گویند. این دستگاه برای کندن و حفر چاه دستگاه بسیار خوبی است.
  • چکش تخریب : از چکش تخریب برای خراب کردن دیوار های بتنی استفاده می شود. این محصول بین وزن های5 تا 15 کیلو گرم عرضه می شود. نکته مهم در خرید این محصول حجم کاری است که قرار است با این محصول انجام شود. اگر کار سنگین است باید از خریدن این مدل دستگاه با موتور ضعیف اجتناب کنید و بدنبال این دستگاه با موتور قوی تر باشید.
  • پیکور : قوی ترین نوع آن ها است و همانند بقیه برای تخریب بتن ساختمان و آسفالت ها استفاده می شود. همچنین دارای انواع مختلفی از جمله بادی، شارژی و بنزینی می باشد.

چکش هیدرولیکی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟

چکش هیدرولیکی باکیفیت چه ویژگی هایی دارد؟باید در هنگام خرید چکش کاملا هوشیار باشید و به ویژگی ها نکات کاملا دقت کنید تا بتوانید بهترین چکش را خریداری کنید. یکی از این نکات این است که چه مقدار از لرزش دستگاه به دست انتقال پیدا می کند. یک چکش خوب باید حداقل لرزش را به دست انتقال دهد تا مشکلی برای سلامتی فرد ایجاد نکند.

دیگر ویژگی این است که بتوانید هر نوع مته ای را بر بروی آن نصب کرده و استفاده کنید. بیشتر چکش ها فقط با چند نوع مته کار می کنند و نمی توان هر مته ای را برای آن استفاده کنید. نکته دیگر شیوه طراحی سیلندر است. با کیفیت ترین چکش، چکشی است که سیلندر های آن به خوبی طراحی شده باشد .زیرا طراحی عالی موجب افزایش قدرت ضربه چکش می شود و با کمترین ورودی بیشترون خروجی را به شما بدهد.

از دیگر نکات سیستم تنظیم خودکار ورودی روغن به چکش است. چکش با کیفیت باید دارای این ویژگی باشد و خودش روغن ورودی را خودش خودکار تنظیم کند. همچنین نکته دیگر سرعت برگشت روغن است. هرچه روغن سریع تر برگردد موجب کارایی و قدرت بیشتر دستگاه می شود. 

و ویژگی آخر اینکه به راحتی و به آرامی استارت بخورد این کار موجب می شود تا دقت کار بیشتر شود. تمام چکش های هیدرولیکی با کیفیت دارای این ویژگی ها هستند و نکات استاندارد و ایمنی در آن ها راعایت شده است. پس در هنگام خرید به نکات دقت کنید.

روش های فروش ارزان چکش هیدرولیکی در تهران

روش های فروش ارزان چکش هیدرولیکی در تهرانیکی از روش های بسیار آسان برای فروش ارزان چکش هیدرولیکی فروش عمده آن است. شما می توانید با فروش عمده چکش های هیدرولیکی تعداد زیادی از آن ها را فروخته و همچنین با اینکه شما آن ها را ارزان به فروش می رسانید اما سود بالایی نسیب شما خواهد شد.

پس اگر به فکر فروش ارزان چکش برای افزایش فروش خود هستید فروش عمده بهترین روش است. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.