فروش پیکور سنگ شکن با قیمت جدید

پیکور ها از جمله ابزار کاربردی در صنعت مهندسی و شهرسازی، معدن و راه سازی و… می باشد که این ابزار را به ماشین آلات سنگین نصب کرده و از آن برای انجام فعالیت های سنگین بهره برداری و مهندسی استفاده می شود.

پیکور سنگ شکن از جمله پیکور های پر کاربرد در مهندسی می باشد که از آن برای حفاری و کندن کوه ها، تخته سنگ ها و… برای احداث تونل، راه، بزرگراه، معدن، احداث ساختمان و… استفاده می شود.

از این سنگ شکن ها جهت خرد کردن سنگ های سخت و نرم برای انجام فعالیت مهندسی استفاده می شود.

سنگ شکن ها گاهی می تواند به شکل دستی مانند مته های برقی باشد که کار با آن به نسبت راحت تر و وسعت و قدرت کار کمتری دارد و گاهی نیز برای پروژه های سنگین مهندسی از سنگ شکن هایی با قدرت کار بالاتر از پیکور های سنگ شکن استفاده می شود.

فروش پیکور سنگ شکن با قیمت جدید

پیکور سنگ شکن و مدل های مختلف آن

پیکور سنگ شکن و مدل های مختلف آن

پیکور ها انواع مختلفی دارند و بسته به مکان فعالیت و نوع آن از نمونه ی مناسب آن استفاوه می شود.

از انواع پیکور سنگ شکن می توان به:

  • پیکور برقی
  • پیکور شارژی سنگ شکن
  • پیکور بادی سنگ شکن
  • پیکور بنزینی

پیکور ها خود انواع مختلف سنگ شکن، بتن کن، حفاری، لایروبی و… دارد که از این بین مدل پیکور سنگ شکن کاربرد بسیاری در مهندسی دارد چرا که به سهولت قطعات سخت سنگ و تخته سنگ را تخریب می کند و از آن برای پروژه های سنگین مهندسی و صنعتی استفاده می شود. به دلیل استفاده گسترده پیکور سنگ شکن و کاربرد بسیار وسیعی که این محصول در کشور دارد پخش پیکور سنگ شکن به صورت مستقیم توسط مراکز مختلفی در سطح کشور انجام میشود تا بدین وسیله نیاز بازار مصرف داخلی نسبت به این محصول کاربردی رفع شود

کارکرد پیکور سنگ شکن چگونه است؟

کارکرد پیکور سنگ شکن چگونه است؟همان طور که اشاره شد پیکور ها دارای انواع مختلفی دارند که بسته به محل و مکان انجام فعالیت از آن ها استفاده می شود.

برخی از پیکور ها هستند که برای انجام فعالیت های سنگین به ماشین آلات سنگین نصب می شود و به این طریق سبب افزایش کارکرد ابزار می شود.

شیوه ی نصب و کار پیکور سنگ شکن به این شکل می باشد که پیکور مورد نیاز را به ماشین آلات سنگین نصب کرده، این پیکور به یکی از بازو های  ماشین نصب می شود که از طریق سیستم هیدرولیکی ماشین یا از طریق ضربه زدن قلمه به سطح تخته سنگ یا سطح سفت  بر روی زمین  کار می کند.

طریقه ی کار پیکور به شرح زیر می باشد :

  1.  پیکور سنگ شکن  فشار هوایی درون سیلندر ایجاد میکند.
  2.  بالا و پایین رفتن پیستون موجود در سیلندر باعث ایجاد فشار می شود.
  3.  این فشار ایجاد شده سبب ضربه ی پیکور به سطح سنگ و تخته سنگ می شود.
  4.  تکرار این حرکت سبب ایجاد شکاف، خرد و تکه شدن سنگ و تخته سنگ می شود.

اعلام قیمت جدید انواع پیکور سنگ شکن

اعلام قیمت جدید انواع پیکور سنگ شکن

پیکور های سنگ شکن دارای قیمت های متفاوتی می باشد که بسته به نوع آن(بنزینی، برقی، شارژی و…) قیمت های متفاوتی دارد.

چیزی که حائز اهمیت است خوش بختانه شرکت های ایرانی به تولید این ابزار ها پرداخته اند و همین امر سبب می شود که کالای ایرانی با کیفیت ایده آل و قیمت مناسب در بازار به فروش برسد.

قیمت پیکور سنگ شکن متفاوت است و بسته به برند تولیدی آن محصول قیمت هایی متفاوت از 2میلیون تا چند میلیون متغییر می باشد.

ارزان بودن محصول نشان بی کیفیتی و گران بودن محصول نشان بر کیفیت بالای محصول نمی باشد. چیزی که در انتخاب محصول بسیار ارزشمند می باشد بررسی تخصصی محصول و انتخاب ابزار بسته به نیاز و درجه ی سختی کار و میزان مساحت بهره برداری می باشد. البته به قیمت معقول، متناسب با ویژگی های ابزار و محصول به کار رفته در ساخت آن نیز باید توجه لازم شود.

قابل توجه است که محصولات وارداتی ای در بازار وجود دارند که قیمت بالایی دارند اما کارکردی مشابه محصولات ایرانی با قیمت پایین تری دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.