فروش دستگاه حفاری پیکور با قیمت فوق العاده

دستگاه حفاری پیکور همان طور که از نامش پیداست، وسیله ای است که برای حفاری و کندن زمین و بتن به کار می رود. دستگاه پیکور قابل کار کردن با انرژی های مختلف از قبیل نیروی باد، بنزین، برق و هیدرولیک بوده  که خود بر روی قطعات و دستگاه های دیگر مانند بیل مکانیکی نصب می شود. آسفالت، سنگ و بتن را می توان به کمک این وسیله برش داد و یا تخریب کرد. عوامل و فاکتور های زیادی در انتخاب و خرید پیکور دخیل هستند که در زمان مراجعه به فروشگاه پیکور و ماشین آلات مرتبط می توان اطلاعات مختلف را در مورد آن کسب نمود.

فروش دستگاه حفاری پیکور با قیمت فوق العاده

طراحی و ساختار دستگاه حفاری پیکور

طراحی و ساختار دستگاه حفاری پیکوربه طور کلی پیکور نامی عمومی است که به کلیه تجهیزاتی که سبب تخریب:

 • سنگ
 • بتن
 • صخره
 • آسفالت

 می شوند، اطلاق می شود. چکش تخریب و بتن کن از اسامی دیگری است که به پیکور اطلاق شده است. 

ابعاد و اشکال مختلفی از پیکور تولید شده است که بر اساس پارامتر هایی مانند:

 • توان
 • حجم
 • قدرت

سنجیده می شود. نوع کاربرد و حجم کاری از مهمترین مواردی است که در این زمینه لازم است مد نظر قرار گیرند. 

این ابزار ها از نظر اندازه متفاوت هستند و به همین دلیل به انواع:

 • کوچک یا دریل بتن
 • متوسط یا چکش تخریب
 • بزرگ یا پیکور

اطلاق می شود. طراحی و ساخت پیکور یا دیگر دستگاه های نام برده شده توسط شرکت های صنعتی و کارخانجاتی صورت می گیرد که اقسام مختلف این وسایل را با قدرت و توان متفاوت و حجم کاری گسترده یا محدود طراحی نموده و روانه بازار های فروش می سازند. 

ارقام مختلف پیکور به همراه اطلاعات فنی و قیمت آن در سایت های اینترنتی نیز برای کاربران و بازدید کنندگان از این فروشگاه ها به نمایش درآمده است که حاوی مطالب بسیار مفیدی است و مطالعه آن خالی از فایده نیست.

دستگاه حفاری پیکور چگونه عمل می کند؟

دستگاه حفاری پیکور چگونه عمل می کند؟دستگاه یا پیکور حفاری برای حفر کردن و تخریب مکان های سخت مانند زمین، بتن، سنگ و آسفالت به کار می رود. 

این وسیله دارای قلم های مخصوصی است که قلم شش گوش نامیده شده و به کمک آنها عمل تخریب را انجام می دهند.

این دستگاه احتمالا توسط همه افراد در اطرافشان دیده شده است، و همان طور که مشاهده شده است به کمک نیروی انسانی عملیات حفاری زمین انجام می گیرد. از انواع مختلف این دستگاه می توان به:

 • پیکور بادی
 • پیکور برقی
 • پیکور بنزینی
 • پیکور شارژی 

اشاره نمود. 

شرایط کاری متفاوت استفاده از انواع این دستگاه ها را ضروری می سازد. به طور مثال استفاده از پیکور شارژی برای زمان هایی که برق قطع شده است بهترین گزینه ممکن می باشد. 

دو عامل ضربه و پیستون نیروی لازم را برای کار این دستگاه تامین کرده و هوای فشرده داخل سیلندر موجب وارد ساختن ضربه به مکان مورد نظر می شود. 

فروشگاه بزرگ دستگاه حفاری پیکور

فروشگاه بزرگ دستگاه حفاری پیکوردستگاه حفاری پیکور که به آن نام های دیگری نیز مانند چکش تخریب و دریل بتن کن نیز گفته می شود، در فروشگاه های تخصصی این حرفه به متقاضیان عرضه می شود. 

آنچه در این فروشگاه ها قابل ملاحظه است، وجود برند های مختلفی از این تجهیزات است که هر یک قابل مشاهده در اینترنت و فضای مجازی نیز می باشد.

وب سایت های فروش مکانی برای عرضه و ارائه تصویر پیکور به همراه اطلاعات فنی آن می باشند که برای کسانی که قصد خرید آن را دارند بسیار مفید واقع می شوند.

خرید از فروشگاه های بزرگ دارای این مزیت است که در آنها می توان مجموعه ای از انواع پیکور های ساخت شرکت های مختلف را به همراه مزیت های ویژه هر کدام مشاهده نمود.

افزون بر این، این فروشگاه ها دارای کارشناسان حرفه ای در مورد ارائه اطلاعات مفید و راهنمائی خرید بهترین نوع این تجهیزات می باشند.

به طور مثال فروشندگان می توانند از مراجعه کننده در مورد کاربرد و هدف از خرید این دستگاه سوالات لازم را پرسیده و برای خرید دستگاه مناسب مشاوره های لازم را به آنها ارائه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.