فروشگاه چکش هیدرولیک کوچک دستی

چکش هیدرولیک کوچک دستی یکی از ابزار هایی است که با هدف تخریب سنگ، سیمان و سایر مصالح در فضا های درون ساختمان ها  به کار می رود. آیا می خواهید با نحوه کار این دستگاه آشنا شوید و یا تمایل دارید تا کاربرد این وسیله را بشناسید پس با ما همراه شوید. همچنین اگر به دنبال خرید عمده این کالا هستید از این فروشگاه دیدن نمایید.  فروشگاه چکش هیدرولیک کوچک دستی

آیا در مورد چکش هیدرولیک می دانید؟

آیا در مورد چکش هیدرولیک می دانید؟سوالی که ممکن است برای بسیاری از افراد مطرح شده باشد این است که چکش هیدرولیک چیست؟ 
چکش هیدرولیک وسیله ای که برای خراب کردن بنا ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. این چکش در دو نوع چکش هیدرولیک دستی و چکش هیدرولیک صنعتی تولید می شود. 
نوع دستی آن برای کار های کوچک و در فضا های داخلی عمارت ها استفاده می شود. اما نوع صنعتی این وسیله در محیط های بیرون از ساختمان و در فضا های بزرگ به کار می رود. 
اغلب این چکش تخریب با نام پیکور نیز شناخته شده است. نحوه کار پیکور ها به این صورت است که روغن هیدرولیکی درون دستگاه بر اساس سختی جسمی که پیکور قرار است آن را خرد کند بر مته آن فشار وارد می آورد.
به عبارت دیگر هر چه جسمی سفت تر باشد مقدار روغنی که از پشت دستگاه آزاد می شود بیشتر است و ضربه وارد شده بر جسم شدید تر می باشد. همچنین اگر جسمی از سختی کم تری برخوردار باشد و شکننده تر باشد روغن کم تر آزاد می شود و فشار وارد بر جسم کم تر می شود. 

کاربرد وسیع چکش هیدرولیک کوچک

کاربرد وسیع چکش هیدرولیک کوچککاربرد چکش هیدرولیک بسیار وسیع است. از آن استفاده های بسیار زیادی می شود.
از پیکور در معدن های سنگ و سیمان، جاده سازی های خارج از شهر، راه ها و آسفالت های شهری، تعمیر معابر و پیاده رو ها، کندن زمین ها برای تعمیر لوله های فاضلاب و خطوط زیر زمینی آب و برق، برای اتصال به بیل های مکانیکی و لودر ها و بسیاری موارد دیگر استفاده می شود. 

چکش های کوچک در وزن های 4 تا 30 کیلوگرم و چکش های صنعتی تا حدود 120 کیلوگرم و بیشتر نیز وزن دارند. هر چه مقدار وزن یک چکش بیشتر باشد قدرت تخریب کنندگی آن نیز افزایش می یابد. 

یکی از پارامتر هایی که در پیکور ها مهم است سرعت ضربه آن ها می باشد. به تعداد دفعاتی که دستگاه بر جسم در مدت زمان مشخصی فرود می آید سرعت ضربه زنی می گویند. هر چه پیکور ها سرعت تخریب بالا تری داشته باشند می توانند مواد را در مدت زمان کم تری خراب نمایند. 

عمده فروشی چکش هیدرولیک دستی

عمده فروشی چکش هیدرولیک دستیدر هنگام خرید پیکور ها باید به موارد زیر توجه نمود: 

  • بر اساس نوع کاری که می خواهیم با آن انجام دهیم چکش را تهیه نماییم. سرعت ضربه زنی، وزن چکش، نوع مته ها، اندازه پیکور ها، قدرت ویران گری، کیفیت ساخت، برند سازنده و قیمت کالا برخی از پارامتر هایی هستند که در زمان خرید اهمیت دارند. 
  • در چکش های دستی لرزش دستگاه زیاد نباشد و به دست صدمه ای وارد نسازد. 
  • آزاد سازی روغن هیدرولیکی چکش به راحتی و در موقع لزوم و به مقدار مورد نیاز انجام شود. 
  • نوک مته پیکور در جای مورد نظر قرار گیرد و انحراف زیادی نداشته باشد. 
  • کار با آن آسان باشد و یک اپراتور نیمه حرفه ای بتواند به راحتی آن را به کار گیرد. 
  • بتوان آن را با موتور های مختلف هیدرولیکی راه اندازی کرد. 
  • چکش ها به ویزه نمونه های کوچک آن ها باید قادر باشند در یک محیط کوچک به آسانی دور بزنند. 
  • بتوان مته های گوناگون را بر روی آن نصب نمود. 

برای اطلاع راجع به عمده فروشی چکش هیدرولیکی با کارشناسان مجرب ما تماس حاصل نمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.