فروشگاه پیکور هیدرولیک ایتالیایی

فروش انواع پیکورها، از جمله پیکور هیدرولیکی ایتالیایی در فروشگاه های ابزار آلات صنعتی انجام می شود.

برخی از فروشگاه هایی که در کار فروش قطعات یدکی پیکورها و انواع پیکور و بیل بکهو هستند، سایت هایی را راه اندازی کرده تا بتوانند محصولات خود را به صورت اینترنتی عرضه کرده و به فروش برسانند.

فروشگاه پیکور هیدرولیک ایتالیایی

پیکور چکش هیدرولیک چیست؟

پیکور چکش هیدرولیک چیست؟

پیکور یا چکش هیدرولیک به مته ای گفته می شود که برای تخریب سطوح مقاوم به‌ کار می‌رود و بر روی بیل مکانیکی نصب می‌شود.

تمام ابزارهای تخریب مکانیکی و سنگ بتنی که توسط نیروهای محرکه مختلف مانند باد، برق، بنزین و هیدرولیک کار می کنند پیکور گفته می شود.که در وزن ها و دسته های مختلف برای کارایی متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.

پیکور هیدرولیکی توانایی تخریب بسیار بالا را دارد تا جایی که هر گونه سنگ طبیعی و مصنوعی را تخریب می کند و معمولا برای تخریب در ساختمان ها استفاده می گردد.

چکش هیدرولیکی با عملکرد خاص خود شروع به ضربه زدن به موانع فوق العاده سخت برای از بین بردن آنها در راه سازی و پروژه های ساختمانی می نماید.

نحوه کار پیکور هیدرولیکی به این صورت است که، فشار روغن هیدرولیکی که در پشت آن قرار دارد، به صورت دارکوبی شکل به نقطه هدف ضربه وارد کرده و با توجه به سختی هدف، سرعت ضربه و شدت آن را تغییر می دهد.

معرفی پرفروش ترین انواع پیکور هیدرولیک

معرفی پرفروش ترین انواع پیکور هیدرولیک

پیکورهای هیدرولیکی انواع مختلفی دارند که در متن زیر به معرفی و توضیح درباره انواع پیکور هیدرولیک می پردازیم.

۱) پیکور هیدرولیکی بیل مکانیکی: این پیکور در رده نیمه سنگین و سنگین وزن قرار دارد. از قویترین پیکورهای هیدرولیکی است. برای خراب کردن بتن های حجیم و سنگین استفاده از پیکور بیل مکانیکی مقرون به صرفه ترین، سریعترین و بهترین روش تخریب می باشد.از پیکور هیدرولیکی برای تخریب سنگ در معادن و راهسازی ، تخریب کلی ساختمان، تخریب قطعات حجیم
بتنی، فنداسیون و تونل استفاده می شود
.

۲) پیکور مینی بیل و مینی لودر: در رده پیکورهای سبک وزن است. بر روی مینی بیل ها و مینی لودرها نصب می شود. موار مصرف این نوع پیکور، تخریب آسفالت، بتن، از قبیل کفسازی بتنی، سنگ، دیوار آجری و بتنی، تخریب ساختمانهای کوچک و … است.

چکش هیدرولیکی ام اس بی، تولید شرکت کره ای است که مدتی در کار تولید پیکور هیدرولیکی است. ام اس بی از پر فروش ترین پیکورهای هیدرولیکی است.

این ها در حالت کلی پیکورها دارای ویژگی های زیر می باشند:

کنترل خودکار جریان ورودی روغن به چکش

سهولت تعمیر و انجام بازرسی های دوره ای در طراحی جدید چکش

طراحی منحصر به فرد سیلندر جهت افزایش قدرت ضربات چکش

چکش هیدرولیکی ام اس بی در لیست پرفروش ترین پیکورها قرار دارد.

فروشگاه بزرگ انواع پیکور هیدرولیک ساخت ایتالیا

فروشگاه بزرگ انواع پیکور هیدرولیک ساخت ایتالیا

انواع مختلف چکش های هیدرولیکی ساخته شده در ایتالیا، در فروشگاه های ابزار آلات صنعتی توسط فروشندگان به فروش می رسد.

برخی از فروشگاه ها برای اینکه به روز باشند و نیز بتوانند محصولات خود را به مشتریان به روش آنلاین و اینترنتی عرضه کنند، اقدام به راه اندازی سایت های آنلاین می کنند و در آن عکس هایی  از محصولات خود، کارآیی دستگاه و قطعات، قیمت محصولات و…ارائه می دهند. با این کار، به مشتریان این امکان را می دهند که، محصول مورد نیاز خود را مشاهده و خریداری نمایند.

در فروشگاه پیکورها علاوه بر فروش انواع چکش ها ، وارد کننده قطعات یدکی انواع چکش ها از جمله چکش هیدرولیکی مانند موتور چکش و… اصلی و غیر اصلی هستند. فروشگاه های بزرگ، اصل بودن انواع قطعات یدکی را تضمین می کنند. در این مراکز مدلهای مختلف چکش به تعداد زیادی فروخته می شوند.

در فروشگاه انواع چکش ها و قطعات یدکی آن، از نظر قیمت محصول کاملاً مقرون به صرفه است.  هدف از این فروشگاه ها جلب رضایت و اطمینان مشتریان است.

قیمت چکش ها به فاکتورهای زیادی، از جمله برند محصول بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.