فروشگاه پیکور دی سی ای در انواع مختلف

پیکور یا همان سنگ شکن نوعی ابزار تخریب انواع اجسام سنگی و بتنی می باشد. منبع های تغذیه این دستگاه شامل باد، برق و بنزین می باشند. این ابزار در شکل ها و اندازه های گوناگونی موجود می باشد. عامل مهم در انتخاب یک پیکور مناسب توجه به قدرت و توان ضربه ای آن می باشد. قدرت پیکور نیز با توجه به کار و عملیات مورد نظر متفاوت می باشد و می توان آن ها را با توجه به توان و اندازه ای که دارند طبقه بندی نمود. کوچکترین سایز این ابزار دریل بتن نام دارد و سایز متوسط آن با نام چکش تخریب شناخته می شود. پیکور بزرگ ترین سایز این ابزار های تخریب به شمار می رود. پیکور دی سی ای یکی از قدرتمند ترین ابزار تخریب می باشد.

فروشگاه پیکور دی سی ای در انواع مختلف

مدل های متنوع پیکور دی سی ای

مدل های متنوع پیکور دی سی ایپیکور ها کار تخریب بتن ها و مصالح ساختمانی را با استفاده از قلم های مخصوص انجام می دهند. انواع مختلف ابزار تخریب به شرح زیر می باشد:

  • دریل بتن کن: این دریل از ترکیب چکش تخریب با دریل چکشی حاصل می شود و به همین جهت یک نوع دریل دو رگه به حساب می آید. توان ضربه زدن این دریل کمتر از چکش تخریب می باشد. دریل های بتن کن به دلیل نیروی کمتر نسبت به سایر ابزار تخریب اصولا برای استفاده های طولانی مدت و سنگین مناسب نمی باشند.
  • چکش تخریب: این ابزار نوعی چکش برقی می باشد و از آن برای تخریب بتن استفاده می شود. چکش تخریب قابلیت سوراخکاری ندارد و تنها قادر به تخریب می باشد.
  • پیکور: پیکور نیز همانند چکش تخریب عمل می کنند اما عمل تخریب را با قدرت بیشتری انجام می دهند.

پیکور ها نیز خود به انواع مختلف تقسیم می شوند که شامل موارد زیر می باشد:

  • پیکور بنزینی
  • پیکور بادی
  • پیکور شارژی
  • پیکور برقی

یکی از نکات مهم در هنگام خرید مدل های متنوع پیکور دی سی ای از فروشگاه پیکور توجه به نیاز و کاربرد آن ها می باشد.

کاربرد و کارایی پیکور دی سی ای چیست؟

کاربرد و کارایی پیکور دی سی ای چیست؟یکی از سوالاتی که ذهن بسیاری از خریداران را به خود مشغول ساخته است این است که کاربرد و کارایی پیکور دی سی ای چیست؟ همان گونه که ذکر شد، پیکور یک نوع ابزار تخریب نیرومند می باشد و به وسیله نیرو ها و منبع های مختلفی کار می کند. پیکور هیدرولیکی یکی از انواع پیکور می باشد که خود نیز به دو نوع بیل مکانیکی و مینی لودر تقسیم می شود. استفاده از پیکور بیل مکانیکی معمولا به صرفه تر بوده و یکی از بهترین روش های تخریب به حساب می آید.

پیکور مینی لودر به دلیل سایز کوچکی که دارد معمولا برای مصارف شهری کاربرد دارد. هنگامی که نیروی برق در محل کار وجود نداشته باشد استفاده از پیکور های بادی توصیه می گردد. بتن کن ها نوعی ابزار برقی دو کاره می باشند که به دو نوع عمده تقسیم می شوند:

  • بتن کن های چهار شیار
  • بتن کن های پنج شیار

فروشگاه بزرگ پیکور دی سی ای درجه یک

فروشگاه بزرگ پیکور دی سی ای درجه یکپیکور درجه یک دی سی ای در اندازه های مختلفی در فروشگاه به فروش می رسد. مدل پیکور دی سی ای انتخاب شده توسط مشتری بسیار مهم می باشد و دلیل آن این است که مدل های مختلف این دستگاه کاربرد های متفاوتی دارند. عملیات سوراخکاری و تخریب به دلیل محکم بودن سازه ها بسیار طاقت فرسا و سخت می باشد. ابزار های تخریب گوناگونی جهت تسهیل این امر مهم ساخته شده اند که این ابزار ها علاوه بر مزایایی که دارند دارای معایبی نیز می باشند.

در صورت استاندارد نبودن قسمت های مختلف دستگاه تخریب، امکان وجود ایراد و نقص در آن وجود دارد. کاهش قدرت و تعداد ضربه ها یکی از معایب این ابزار به شمار می رود. ساده ترین نوع ابزار تخریب پیکور دستی می باشد
که منبع تامین انرژی برقی ندارد و از نیروی انسانی جهت تخریب و ضربه زدن
استفاده می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.