فروشگاه پیکور دی سی ای باکیفیت

پیکور ها چکش های تخریب کننده بزرگ و کوچیک هستند که برای تخریب بتن،  خانه ها و آسفالت ها استفاده می شود. پیکور شیراز یکی از بهترین پیکور ها است که امروز میخاهیم راجبش صحبت کنیم.

با ما همراه باشید تا بیشتر در باره ی مسایلی مانند فروش پیکور دی سی ای و پیکور تخریب ساختمان و پیکور ایران صحبت کنیم.

فروشگاه پیکور دی سی ای باکیفیت

تقسیم بندی پیکور دی سی ای براساس ولتاژ ورودی

تقسیم بندی پیکور دی سی ای براساس ولتاژ ورودیپیکور های دارای انواع مختلفی هستند که مهم ترین و پرکاربرد ترین آن ها پیکور های بنزینی، پیکور های دیزلی و پیکور های برقی است. پیکور دی سی ای از نوع پیکور های برقی است که میزان مصرف کنندگان آن نسبت به دیگر مدل ها بیشتر است.

این دستگاه با برق شهری کار می کند . موتوری برقی دارد. همچنین قیمت این پیکور بر اساس ولتاژ ورودی به موتور مشخص می شود. هرچه ولتاژ ورودی به موتور بالاتر باشد میزان قدرت این موتور بالاتر و میزان قدرت تخریب بالاتری دارد. همچنین باید گفت که ولتاژ ورودی بالاتر از 220 ولت برای این دستگاه وجود ندارد.

زیرا همانطور که گفتیم این دستگاه برای کار به برق شهری متصل می شود. برف شهری نیز 220 ولت است البته این مقدار زیادی است و موتوری قدرت تحمل آن را ندارد و حتما خواهد سوخت.

کاربرد پیکور دی سی ای در تخریب ساختمان

کاربرد پیکور دی سی ای در تخریب ساختماناز پیکور های دی سی ای برای تخریب دیوار های قدیمی و یا حتی بتنی استفاده می شود. اما  در ساختمان سازی زیاد از این پیکور استفاده نمی کنند. بعلت قدرت این پیکور موجب تخریب آجر ها شده و تمام آجر ها را شکسته و تخریب می کند و همچنین امکان ریزش آوار روی فرد زیاد است. بنابراین فعلا مردم هنوز از روش قدیمی و دستی برای تخریب ساختمان استفاده می کنند.

اما در مواردی که هزینه آن برایشان مهم نیست و برای راحتی کار از این پیکور استفاده می کنند. البته بعضی موارد بعد از تخریب نیز از این پیکور برای حفاری و گود برداری زیر ساختمان نیز استفاده می شود.

تمامی این فرایند ها و کاربرد ها بستگی به انجام دهنده کار دارد که میخواهد از کدام امکانات و ویژگی های دستگاه استفاده کند. البته مقدار پول برای شروع پروژه نیز کاملا مهم است برای مثال همانطور که گفتیم اگر با این دستگاه فرایند تخریب ساختمان را انجام دهیم اجر های ساختمان خراب شده و دوباره قابل استفاده نیست. بنابراین فردی که می خواهد در مصرف سرفه جویی کند این کار را با احتیاط انجام می دهد تا اجر سالم بماند و دوباره قابل استفاده باشد.

فروش فوق العاده پیکور در ایران

فروش فوق العاده پیکور در ایرانبا اندکی جست و جو در سطح شهر یا گشتن در برنامه ها  می توانید پیکور مورد نظر خود را پیدا کنید.

همچنین شما می توانید قیمت ها فروشنده ها را مقایسه کنید و کسی که به پایین ترین قیمت اجاره می دهد را انتخاب کنید و از آن خریداری کنید. همه چیز به خودتان بستگی دارد و درخاست های زیادی بردای خریدن دارید. معمولا خرید پیکور دی سی ای کار بسرفه و اقتصادی برای افراد عادی نیست که فقط قصد ساخت خانه ای برای خود هستند. آن ها از پیکور فغط یکبار استفاده خواهند کرد و خریدن آن کار اشتباهی است. اما برای کسی که در کار ساخت و ساز و خرید و فروش خانه است کاری کاملا درست و بسرفه ای است.

بعضی از افراد نیز وجود دارند که این دستگاه را خریده و به افراد عادی اجاره می دهند. اگر شما نیز جزو دسته اول و گروه عادی هستید بهتر است آن را اجاره کنید و پس از اتمام کار آن را بازگردانید.

حتی شما می توانید آن را خریداری کرده و پس از استفاده و اتمام کار خود آن را اجاره دهید. تمام این کارها بستگی به نظر شخصی و هدف های زندگی شما بستگی دارد که چگونه برای زندگی خود برنامه ریزی می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.