فروشندگان چکش هیدرولیک سنگین ایرانی

چکش هیدرولیک سنگین به وسیله ای می گویند که بر روی بیل های مکانیکی، لودرها و برای تخریب بر روی این چنین ماشین ها نصب می گردد، و از سیستم هیدرولیک همان وسیله، انرژی مورد نیازی مصرف می کند و تعداد ضربات آن هم به مکان تخریب بستگی دارد. چکش برقی برای تخریب بتن و ساختمان و … کاربرد دارد.

فروشندگان چکش هیدرولیک سنگین ایرانی

ویژگی های چکش هیدرولیک سنگین چیست؟

ویژگی های چکش هیدرولیک سنگین چیست؟ویژگی های چکش هیدرولیک عبارت اند از :

• جلوگیری از انتقال لرزش به دست برای حفظ سلامت کاربر و پیشگیری از بیماری های ناشی از ویبره در دست وبازو.

• قابلیت نصب انواع ابزار و مته چکش هیدرولیک.

• کنترل وجلوگیری جریان ورودی روغن به چکش.

• طراحی زیبا و عالی سیلندر در جهت افزایش قدرت ضربات چکش.

• انجام  تعمیر و بازرسی های دوره ای در طراحی جدید چکش.

• کارایی این محصول باقدرت ضربه و فرکانس بالا، بالامی رود.

• برگشت سریع روغن باعث می شود تا ابزار با توان بیشتری فعال گردد.

• این دستگاه امکان استارت آرام را به کاربران می دهد و از مزیت های این محصول این است که به کاربر کمک می ‏ک‏نند تا نوک مته را دقیقاً در محل مورد نظر ثابت نگه دارد.

•      ازچکش های بادی ارزانتر و قدرتمندتراست.

• کار با این دستگاه مقرون به صرفه وارزان تر و نگهداری آن آسان است.

• چکش هیدرولیکی توانایی کار با انواع موتور های هیدرولیکی ماننداکسکویتور، و اسکید لودر و… را دارد.

از چکش هیدرولیک سنگین چه استفاده ای می شود؟

از چکش هیدرولیک سنگین چه استفاده ای می شود؟چکش هیدرولیکی سنگین رامی توان به  صاحبان بیل های مکانیکی شرکت های راهسازی، معادن و …پیشنهاد داد.

از کاربرد های چکش های هیدرولیکی سری سنگین می توان گفت:

در معادن بزرگ، تونل ها، کاربرد در زیر آب و شرایط مختلف کاری برای عملیات حفاری تابیش ازچندمترو تخریب استفاده می شود. چکش های هیدرولیکی دارای سیستم مخصوصی برای استفاده در زیرآب می باشند که با نصب شلنگ باد امکان کارکردن در زیر آب را میسر می سازد.

کاربرد چکش هیدرولیک برای حفر کردن در سنگ های بدون درز و شکاف دارای مقاومت کم و یا در سنگ های دارای مقاومت فشاری بالا و شدیدا درز دار، مقرون به صرفه است ودر حفاری تونل های معدنی و غیر معدنی کاربرد فراوانی دارد.

پیکور های هیدرولیکی با استفاده از نیروی برق کار می کنند و عملیات شکستن سنگ را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهند.

پیکورهیدرولیکی درسایزهای مختلفی دربازارعرضه میشودووزن این دستگاه از۴۰۰کیلوگرم شروع می شود. از ویژگی های دیگر این محصول می توان به بالا بودن سرعت عملکرد و طول عمر طولانی آن اشاره کرد. سخت ترین نوع بتن را می توان به کمک این دستگاه ظرف سریع ترین زمان ممکن تخریب کرد.

اگر قصد خرید انواع چکش هیدرولیک رادارید، می توانید به بازارهای فروش چکش هیدرولیک در تهران ویا نمایندگی های معتبر این محصول در شهر خودتان مراجعه نمایید.

قیمت این محصولات کاملا مقرون به صرفه است و مهم ترین هدف این مراکز کسب رضایت مشتریان گرامی می باشد.

مراکز اصلی فروش چکش هیدرولیک ایرانی

مراکز اصلی فروش چکش هیدرولیک ایرانیقیمت  چکش هیدرولیک ایرانی به صورت عمده در بازار بزرگ  فروش چکش هیدرولیک بسیار مناسب تراز نوع تکی آن می باشد که این امر موجب می شود تا خریداران بتوانند محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسبی تهیه کنند. فروشگاه های تخصصی یکی از برترین مراکزفروش عمده پیکور های هیدرولیکی در شهر تهران هستند که کالاهای خود را با کیفیت بسیار عالی به بازار عرضه می کنند. اگر به دنبال خرید پیکور با کیفیت و ارزان هستید، به مراکز چکش هیدرولیک  سری بزنید.

پیکور موارد استفاده مختلف دارد و در بازار به صورت مستقیم به فروش می رسد. شرکت های تولید کننده پیکور هیدرولیکی با کیفیت انواع مختلف این کالا را به عالی ترین کیفیت به بازار ارسال می کند. تولید انبوه این دستگاه باعث شده تا هزینه های واردات پیکور از روی دوش اقتصاد کشور برداشته شود.

چکش های هیدرولیکی این امکان رابه مامی دهندکه برای استفاده ازاین دستگاه هم بتوان آن راازمراکزفروش وعرضه چکش هیدرولیکی تهیه ویاآن رابرای مدت زمان موردنیازاجاره نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.