فروشنده چکش هیدرولیک تخریب ساختمان ارزان

چکش هیدرولیک تخریب ساختمانی با کیفیت، این دستگاه برای تخریب ساختمان و دیوارها ساخته شده است و یکی از مهم ترین ابزار برای افرادی است که در صنعت ساختمانی مشغول به کار هستند. این چکش برقی قوی قادر به تخریب سنگ و سطوح محکم است. ارزانترین چکش هیدرولیک موجود در بازار در مراکز فروش آن موجود می باشد.

فروشنده چکش هیدرولیک تخریب ساختمان ارزان

مدل های چکش هیدرولیک برای تخریب ساختمان

مدل های چکش هیدرولیک برای تخریب ساختمانچکش هیدرولیکی و دستگاه مته یک چکش سازنده کوبه ای است که برای تخریب سازه های بتونی یا سنگ ها در بیل مکانیکی نصب شده است. با هدایت نیرو هیدرولیک، سنگها را به اندازه های کوچکتر شکسته یا ساختارهای بتونی را به قطعات قابل کنترل تبدیل می کند.

انواع مدل های چکش هیدرولیک برای تخریب ساختمان. این چکش ها از مته های بسیار قوی برای تخریب برخوردار می باشند.
اجزای چکش هیدرولیک عبارتند از:
سرسیلندر، سیلندر، پیستون، مته، سوپاپ، بلوک سوپاپ، اکومولاتور و همینطور مته در نوع و سایزهای مختلفی موجود می باشد.
چکش هیدرولیک مدل های بسیار مختلفی دارد که به سه دسته:
1. بزرگ
2. متوسط
3. کوچک
تقسیم می شود.

از چکش های ساده و متوسط برای تخریب مکان هایی که زیاد سخت نیستند استفاده می شود اما از چکش های قدرتمند برای کارهای صنعتی استفاده می شود.
چکش هیدولیکی کوچک با وجود اندازه جمع و جور،فوق العاده قابل اعتماد، آرام و کارآمد هستند و برای کارهایی نظیر کار حفاری، تعمیر بزرگراه، تخریب و بازیافت در مناطق شهری و بهسازی ساختمان ها مناسب ترین هستند.

چکش هیدرولیک متوسط نسبت وزن / توان عالی و ساختار باریک آنها، چکش های متوسط را به عنوان گزینه ایده آل برای کاربردهای مانند تخریب ساختمان ها، کارهای زمین در مناطق مسکونی و تخریب های ثانویه در معادن، و همچنین برای کارهای خاص تر، انتخاب مناسبی می باشد. در واقع چکش های متوسط هیدرولیک برای کار در زیر آب (با استفاده از کیت مخصوص) و همچنین برای حفر سنگرهای باریک عمیق و از بین بردن سرباره ریخته گری از کوره های انفجار استفاده می شود.

چکش هیدرولیک بزرگ برای فرو ریختن ساختمان های بزرگ و برای معادن و کار های دیگر قابل استفاده می باشد.

انواع مته برای کار ساختمانی موجود می باشد که به توضیح مختصری می پردازیم.
مته مناسب برای کلیه کارهای خاکبرداری یا بخش های باریک در سنگ های طبقه بندی شده متوسط و سخت.
مناسب برای شکستن بتن یا سنگ غیر طبقه طبقه متوسط. تخریب ثانویه: بلوک های متوسط، سخت یا بسیار سخت.
مته مخصوص برش اسفالت، مناسب برای برش آسفالت، شکستن کف و همچنین دیوارهای آجری یا ماسه سنگ.
مته نقطه هرمی، مناسب برای تخریب کفپوش بتونی تقویت شده و همچنین مواد رسوبی.
مته مناسب برای انواع کار حفاری بر روی سنگ های سنگین متوسط
ابزار بلانت، مناسب برای شکستن بلوک سخت، و یا کاهش سایز.

نحوه کار با چکش هیدرولیک چگونه است؟

نحوه کار با چکش هیدرولیک چگونه است؟با روشن کردن این دستگاه با وارد شدن جریان برق قسمت استاتور، روتور دستگاه شروع به چرخش می کند و به واسطه شاتون و دنده، پیستون را در داخل سیلندر به حرکت در می آورد این حرکت پیستون موجب مکش در قسمت ضربه زننده در دستگاه می شود و دستگاه شروع به ضربه زدن می کند و ضربه های قلم به سازه ایجاد تخریب می نماید. و سپس بعد از هر ضربه زدن یک فنر خیلی قوی اسکنه را به حالت قبل بر می گرداند.

این چکش در سایز های مختلف برای  کار های مختلف استفاده می شود. از این چکش ها برای شکستن سنگ و دیوار و برش آسفالت استفاده بسیار زیادی می شود. یک چکش خوب معمولاً در کاربردهای مختلف مانند تخریب، ساخت و ساز، ساخت جاده، تونل زنی و محوطه سازی استفاده می شود.
چکش هیدرولیک از سه بخش اصلی تشکیل شده است: سر عقب (محفظه نیتروژن) ، مونتاژ سیلندر و سر جلو.
فروش چکش هیدرولیک با کیفیت عالی وتضمینی.

فروش ارزانترین قیمت چکش هیدرولیک

فروش ارزانترین قیمت چکش هیدرولیکفروش ارزانترین قیمت چکش هیدرولیک با کیفیتی بالا و ارزان در مراکز فروش آن انجام میشود که خریداران به راحتی می توانندچکش هیدرولیک قیمت مناسبی نسبت به کارایی خود دارد را از مرکز آن تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.