فروشنده چکش هیدرولیکی سنگین با بهترین قیمت

چکش هیدرولیکی یا پیکور هیدرولیکی از قدرتمندترین ابزار موجود در بازار می باشد که برای برای خرد کردن سنگ های طبیعی و مصنوعی، تخریب ساختمان های قدیمی ، آسفالت خیابان ها، حفر چاه های عمیق، بازگشایی معادن و تونل های تخریب شده مورد استفاده قرار می گیرد. این چکش ها با توجه به کاربرد های زیادی که دارند ،جزء چکش های سنگین وزن هستند.

فروشنده چکش هیدرولیکی سنگین با بهترین قیمت

چکش هیدرولیکی سنگین و مهم ترین کارایی آن

چکش هیدرولیکی سنگین و مهم ترین کارایی آن

چکش برقی و هیدرولیکی و کارایی آن:

پیکورهای سنگ شکن با توجه به نوع نیروی محرکه ای که برای راه اندازی این ابزارها نیاز است، به گونه های مختلفی تقسیم می شوند و با توجه به نوع کاربرد، قدرت ضربه و توان دستگاه  از پیکور  مربوطه استفاده می شود.

در ذیل به تقسیم بندی انواع پیکور سنگ شکن اشاره می شود:

Ø       پیکور سنگ شکن هیدرولیکی 

Ø       پیکور سنگ شکن بادی

Ø       پیکور سنگ شکن برقی

Ø       پیکور سنگ شکن بنزینی

که در ادامه فقط به معرفی پیکور سنگ شکن هیدرولیکی می پردارزیم.

پیکور هیدرولیکی:

قوی ترین پیکور های موجود در بازار از این گروه هستند و این چکش ها با نیروی محرکه هیدرولیک راه اندازی می شوند. همان طور که قبلا گفته شد چکش های هیدرولیکی به دو گروه سنگین وزن یا نیمه سنگین تقسیم می شوند.

یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین ابزار ها برای تخریب کانال ها، تونل، معادن، ساختمان های فرسوده، حفر چاه ها و گودال ها، کندن آسفالت برای خطوط تفلن و گاز و برق ،  استفاده از چکش های هیدرولیکی و دستگاه مته می باشد.

اجزای سازنده یک پیکور هیدرولیکی به صورت زیر می باشد:

v      سیلندر

v      سر سیلندر

v      مته

v      پیستون

v      آکومولاتور

v      سوپاپ

v      بلوک سوپاپ112

نحوه کار یک چکش هیدرولیکی به این صورت است که هوای داخل سیلندر ها فشرده می شود و ضربه ها از حرکت پیستون به بالا و پایین ایجاد می شوند. عمل تخریب اینگونه صورت می پذیرد.

مدل ضربه ای که چکش های هیدرولیکی به سطوح هدف وارد می کنند، به صورت دارکوبی و پشت هم می باشد. میزان شدت ضربه به سخت و جنس هدف بستگی دارد.

هرچه میزان هوای فشرده داخل سیلندرها بیشتر باشد، پیستون سریع تر بالا و پایین شود و در نتجه ضربه ها با قدرت بیشتری زده می شود و عملیات تخریب در مدت زمان کمتری انجام خواهد شد.

چند نوع چکش هیدرولیکی سنگین در بازار موجود است؟

چند نوع چکش هیدرولیکی سنگین در بازار موجود است؟

انوع چکش های هیدرولیکی:

پیکور های هیدرولیکی به دو دسته زیر تقسیم می شوند:


v
پیکور
بیل مکانیکی


v
پیکور
مینی لودر یا مینی بیل

پیکور
بیل مکانیکی:

این نوع پیکور به چشم همه ما آشنا می آید. زیرا از این چکش ها برای تخریب فونداسیون یک ساختمان یا راه گشایی جاده های مسدود، حفر برای خطوط گاز و آب و تلفن، حفر کانال های آب و . . .  استفاده می شود.

غول پیکر ترین چکش های هیدرولیکی از این دسته هستند.  به طوری که وزن آنها از 900 کیلوگرم شروع می شود و گاهی تا  4 تن هم  میرسد.  بیل مکانیکی از نظر اقتصادی جزء به صرفه ترین چکش های سنگ شکن هستند.

 پیکور مینی لودر یا مینی بیل:

مینی بیل ها در مقایسه با بیل مکانیکی از وزن کمتر برخودار می باشند. چکش های مینی لودر جزء گروه نیمه سنگین هستند. وزن تقریبی آنها از 120 کیلوگرم تا 600 کیلوگرم می باشد. از این چکش ها بیشتر برای مصارف شهری مانند کندن جدول های بلوار، حفر خطوط تلفن و  گاز و برق، آسفالت سازی و … استفاده می کنند.

از دو دسته پیکور بالا از پیکور بیل مکانیکی استقبال بیشتری می شود، زیرا از سریع ترین و بهترین پیکورها هستند و تقریبا تمامی حفرها، تخریب تونل، کانال ها و معادن توسط این پیکورها انجام می شود.

در حقیقت کارهایی که پیکور مینی بیل انجام می دهد، از جمله کارهایی است که پیکور بیل مکانیکی به راحتی می تواند آن را انجام دهد. یعنی کارایی بیل مکانیکی بیشتر از مینی بیل ها است.

 

فروش عمده چکش هیدرولیکی با قیمت شگفت انگیز

فروش عمده چکش هیدرولیکی با قیمت شگفت انگیز

امروزه مصرف کنندگان به دنبال خرید جنس های با کیفیت و قیمت مناسب هستند. و این باعث شده تا تولیدکنندگان بیل های مکانیکی برای فروش چکش هیدرولیکی عمده با دیگر صنعتگران به
رقابت برخزیند.

عمده فروش چکش های هیدرولیکی به شهر سازی ها، راه سازی، شرکت های حفر گودال و چاه، شرکت های مهندسی برای تخریب بافت های قدیمی و . . . می باشد. در هنگام خرید چکش های هیدرولیکی یا پیکور هیدرولیکی باید نکات زیر را به خاطر داشته باشید:

v      دارای پوشش های محکم صداگیر و ضد ضربه ، گرد و خبار و خاک باشد

v      بالاترین راندمان را دارا باشد

v      حتما ضمانت و گارانتی تعویض قطعات داشته باشد

v      طراحی ساده داشته باشد تا نیاز  به هزینه نگهداری کمتری باشد

v       و . . .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.