فروشنده چکش تخریب هیدرولیکی اصل

چکش تخریب هیدرولیکی یک ابزار صنعتی است که به منظور تخریب نمودن ساختمان ها و یا بخش کوچکی از آن ها در اندازه های متفاوت و با برند های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد چکش برقی و انواع دستی و صنعتی آن و همچنین شرکت های تولید کننده آن با ما همراه شوید.

 

فروشنده چکش تخریب هیدرولیکی اصل

چکش تخریب هیدرولیکی را می توان این گونه تعریف کرد

چکش تخریب هیدرولیکی را می توان این گونه تعریف کردچکش هیدرولیکی که با نام پیکور شناخته شده است وسیله ای است که برای خراب کردن بنا ها و یا قسمتی از ساختمان ها طراحی گردیده است. این وسیله به شکل مستقیم حرکت می کند و به صورت رفت و برگشتی عمل می نماید.

نحوه عملکرد این چکش به این صورت است که با فشاری که روغن هیدرولیکی که در پشت چکش اعمال می نماید چکش حرکت کرده و عمل تخریب را انجام می دهد.

بر اساس سختی و سفتی هدفی که قرار است خراب شود این چکش با قدرت و سرعت متفاوت عمل می نماید. به عبارت دیگر اگر محلی که قرار است تخریب شود از استحکام بیشتری برخوردار باشد روغن هیدرولیکی پشت چکش بیشتر آزاد شده و فشار بیشتری وارد می آورد و با قدرت زیادی چکش بر جسم می کوبد و آن را خرد می کند. اما اگر جسم از مقاومت کم تری برخوردار بود روغن با فشار کم تری به چکش اعمال می شود و چکش قدرت کمتری دارد.

انواع مدل های چکش تخریب هیدرولیکی

انواع مدل های چکش تخریب هیدرولیکیپیکور ها در اندازه های بزرگ و کوچک ساخته می شوند. اندازه های بزرگ آن که چکش های صنعتی هستند برای عملیات ویران کردن بنا ها و مکان های بزرگ به کار می روند. اما نمونه های دستی چکش ها برای تخریب سنگ فرش ها، سرامیک و موزاییک کف حیاط، اتاق ها، سرویس های بهداشتی و اپن آشپزخانه و غیره کاربرد دارند.

پیکور ها بر اساس وزنی که دارند و نوع سیستم آن ها به مدل های مختلف تقسیم می شوند. هر چقدر وزن چکش افزایش یابد قدرت تخریب کنندگی آن نیز افزایش می یابد.

پیکور ها عموماً در وزن های 4 تا 30 کیلویی وجود دارند. چکش 4 کیلویی، چکش 7 کیلویی، چکش 16 کیلویی و چکش 26 کیلویی برخی از انواع چکش تخریب هیدرولیکی می باشند.

در هنگام خرید چکش ها باید به موارد زیر توجه نمود:
چکش های دستی باید حداقل لرزش را به دست منتقل نمایند تا به دست آسیب نرسانند و بتوان انواع ابزار آلات و مته ها را بر روی آن ها نصب نمود؛ از قدرت ضربه و سرعت زیادی برخوردار باشند تا قادر باشند اجسام با استقامت های متفاوت را خرد نمایند؛ نگهداری از آن ها آسان باشد و قطعات یدکی آن را بتوان به راحتی در بازار های محلی تهیه نمود؛ قادر به کار با انواع موتور های هیدرولیکی و سایر تجهیزات خرد کننده باشند؛ علاوه بر کیفیت خوب از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند.

شرکت های تولید چکش تخریب هیدرولیکی

شرکت های تولید چکش تخریب هیدرولیکیتولید چکش تخریب هیدرولیکی توسط شرکت های زیادی صورت می پذیرد. اما بهترین برند و بهترین شرکت چکش تخریب باید برای در راس قرار گرفتن به پارامتر های زیادی توجه نماید.
برخی از این پارامتر ها عبارت اند از:
از مواد اولیه درجه یک و ضد اسید در ساخت چکش ها استفاده نمایند؛ انواع گوناگونی از پیکور ها را تولید نمایند تا رضایت مشتریان را تامین نمایند؛ باید بتوان بر روی پیکور های تولیدی انواع ابزار آلات مورد نیاز را نصب نمود؛ قدرت و سرعت ضربه زنی این چکش ها زیاد و قابل تنظیم باشد تا برای هدف های گوناگونی به کار روند؛

به مسئله قیمت در کنار کیفیت نیز توجه نمایند و علاوه بر تولید محصولات ممتاز از قیمت ارزانی نیز برخوردار باشند تا بتوانند با دیگر تولید کنندگان به رقابت بپردازند؛ مدت زمان کار با این دستگاه زیاد باشد و عمر مفید آن طولانی باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.