فروشنده پیکور گودبرداری مناسب تخریب ساختمان

پیکور به دستگاهی گفته می شود که برای خراب کردن سنگ ، بتن ، آسفالت و صخره و همچنین تخریب ساختمان ها به کار می رود . پیکور گودبرداری به معنی برداشتن کوتاهی و بلندی عمقی زمین بیش از ۶۰ سانتی متر را می گویند . صاف و یکسان کردن بخشی از زمین برای ساخت و ساز ، کار پیکور گودبرداری می باشد .

فروشنده پیکور گودبرداری مناسب تخریب ساختمان

آیا می دانید کدام پیکور برای تخریب ساختمان مناسب است؟

آیا می دانید کدام پیکور برای تخریب ساختمان مناسب است؟

تخریب ساختمان به ۲ صورت انجام می گیرد .

به صورت دستی به ابزار آلات زیر نیاز دارید:

 1. پتک
 2. کلنگ
 3. دستگاه مته
 4. دستگاه کرگیری

به صورت مکانیکی به ابزارآلات زیر نیاز دارید :

 1. بیل مکانیکی
 2. گوی تخریب
 3. کاترها یا همان آسفالت بر
 4. ربات تخریب بتن

بیل مکانیکی قابلیت نصب پیکور و قیچی های هیدرولیکی را نیز دارد که در تخریب ساختمان و قطعات فلزی و بتنی استفاده می شود .

گودبرداری کاری نسبتاً سنگین تر از خاک برداری است و باید با ماشین های ویژه و اختصاصی که مخصوص گودبرداری است انجام شود.برای گودبرداری  به ماشین آلات زیر احتیاج داریم :

 1. بیل مکانیکی
 2. لودر
 3. کامیون
 4. پیکور
 5. بولدوزر

تعیین قیمت پیکور گودبرداری به صورت حساب ها و استاندارهای مختلفی بستگی دارد که از جمله می توان به کیفیت و توان بالای آن و همچنین شرکت تولید کننده آن اشاره کرد . ما می توانیم فروش پیکور گودبرداری را بدون واسطه و به صورت مستقیم به شما عرضه کنیم تا روی قیمت پیکور هم تاثیر بگذارد . با کیفیت ترین پیکور گودبرداری را با قیمت مناسب پیشنهاد می کنیم .

پیکور گودبرداری و آشنایی با انواع آن

پیکور گودبرداری و آشنایی با انواع آن

پیکور دستگاه بسیار بزرگ و قوی است که در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد . یکی از مهم ترین کاربرد آن ، استفاده در گودبرداری می باشد . با داشتن پیکور گودبرداری در تخریب ساختمان ها در مدت زمان بسیار کمی این کار انجام می شود . انواع پیکور گودبرداری وجود دارد که بستگی به جنس و مدل هر کدام قیمت خاص خودشان را دارند . پیکور برای گودبرداری و حفاری های بزرگ و همچنین تخریب ساختمان استفاده می شود .

نام دیگر پیکور گودبرداری ،چکش های هیدرولیکی است ، و در عملیات گودبرداری از آن استفاده می کنند . چکش هایی که در پیکورهای گودبرداری مورد استفاده قرار می گیرند بسیار بادوام تر و محکم تر از سایر چکش هایی است که در پیکورهای دیگر استفاده می شود و به این دلیل این کار صورت می گیرد که پیکورهای گودبرداری کارهای بزرگ و سنگین را در عملیات های سازندگی و عمرانی انجام می دهند .
پیکورهای گودبرداری مدل های مختلفی دارند که با توجه به خصوصیت و قیمت ها موجود می باشند . برای گودبرداری باید بسته به شرایط محیط و جایی که قرار است گودبرداری انجام شود ، پیکور مخصوص تهیه کنید تا بتوانید عملیات گودبرداری را سریع تر انجام دهید . ما دو نوع پیکور گودبرداری 1.سبک        2. سنگین داریم .

در اینجا در مورد ۳ نوع از پیکورها توضیح می دهم :

 1. پیکور برقی

برای کارهای سبک و کم حجم استفاده می شود . بر اساس وزن ۶ تا ۳۶ کیلویی در بازار موجود می باشد .

2.پیکور بادی

همان چکش تخریب نام دارد که به وسیله هوای فشرده که به وسیله کمپرسور بادی ایجاد می شود و به سطح مورد نظر ضربه می زند . که در وزن های ۲ تا ۴۲ کیلویی در بازار موجود می باشد .

3.پیکور بیل مکانیکی

برای کارهای بزرگ عمرانی استفاده می شود و در وزن های مختلف در بازار وجود دارد .

 

مرکز فروش پیکور گودبرداری درجه یک

مرکز فروش پیکور گودبرداری درجه یک

پیکور درجه یک پیکوری است که دوام بالا  و کیفیتی مناسب داشته  باشد .همچنین کارایی بالایی داشته باشد. خریدار باید در هنگام خرید به کیفیت پیکور و خدماتی که پس از فروش برای خریداران در نظر می گیرند و همچنین تاریخ گارانتی آن توجه کند تا بعد ها دچار مشکل نشوند .

ما مدل های مختلف پیکور گودبرداری را داریم و برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با شماره های زیر تماس حاصل بفرمائید ، که بتوانیم در انتخاب پیکور گودبرداری با توجه به شرایط شما ، راهنمایی کنیم تا خرید راحت تری داشته باشید . در زمان خرید این محصول باید نوع کاری که با دستگاه می خواهید انجام دهید دقیقا ذکر کنید تا دستگاه پیکور مناسب با شرایط شما پیشنهاد شود . ما تمام سعی و تلاش خود را می کنیم تا کالایی با گارنتی وبا دوام وقیمت مناسب خدمت شما عرضه کنیم . با تلفن های زیر تماس بگیرید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.