فروشنده پیکور پی ام در ایران

امروزه استفاده از ابزار آلات برای انسان ها بسیار مهم و پر اهمیت است و در تمامی خانه ها ابزار ها مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از این ابزار که به آن اشاره می کنیم پیکور پی ام است. پیکور در ایران بیشتر به عنوان چکش برقی شناخته می شود و مردم با این اسم پیکور ها را می شناسند.

پیکور ها در زندگی امروز کاربرد زیادی دارند. از آن ها برای ساخت جاده ها و ساختمان ها استفاده می شود. در ادامه شما را با انواع پیکور آشنا می کنیم و کاربرد های آنان را ذکر می کنیم.

 

مشخصات فنی پیکور پی ام

مشخصات فنی پیکور پی ام

 

پیکور ها انواع مختلفی دارند برای نمونه باید گفت: پیکور هیدرولوکی یا بیل مکانیکی، پیکور مینی لودر، پیکور بادی، پیکور برقی یا بتن کن.

پیکور هیدرولوکی یا بیل مکانیکی: این پیکور وزن سنگینی دارد و از نهصد کیلوگرم شروع شده تا حدود چهار تن هم ادامه دارد. برای تخریب بتن و سنگ مورد استفاده قرار می گیرد با این وسیله تقریبا می توان کل فندانسیون یک ساختمان را تخریب کرد.

پیکور مینی لودر: این چکش وزن نسبتا سبکی دارد. وزن آن از صد و بیست کیلوگرم تا ششصد کیلوگرم می باشد. از این پیکور می توان در تخریب ساختمان های کوچک استفاده نمود.

پیکور بادی: این پیکور همان چکش تخریب پنوماتیک می باشد. این پیکور بسیار سبک است و به همین علت از آن می توان در نیروی انسانی نیز بهره برد. وزن این پیکور از دو تا چهل و دو کیلوگرم می باشد. این چکش بیشتر در مکان هایی لازم می شود که نیروی برق در دسترس نباشد مانند معادن و راه سازی ها.

پیکور برقی یا بتن کن: این دستگاه بیشتر برای دریل کاری و ایجاد سوراخ در بتن به کار می رود. این مدل چکش از سه تا یازده کیلوگرم وزن دارد و بسیار سبک است. همانند پیکور بادی از آن جا که وزن سبکی دارد در نیروی انسانی نیز پر کاربرد می باشد.

مدل های مختلف پیکور پی ام

مدل های مختلف پیکور پی ام

 

اما برویم سراغ پیکور از نوع پی ام.  این نوع چکش هم در سوراخ کاری و هم در تخریب های کوچک موثر است. این چکش در ایران به صورت مرغوب و با کیفیت تولید می شود. قیمت چکش تخریب پی ام با توجه به انواع آن متفاوت می باشد.

این پیکور ها با توجه به وزن، ضربه وارده در ثانیه، موتور آن و دیگر موارد قیمت های مختلفی دارند و بدون شک پیکور هایی که وزن بیشتر و موتور بهتر داشته باشند و ضربه وارد شده در هر ثانیه آن ها بیشتر باشد قیمت بالا تری خواهند داشت. این مواردی از مشخصات پیکور بود که برای شما ذکر کردیم.

بزرگترین فروشنده پیکور پی ام در تهران

بزرگترین فروشنده پیکور پی ام در تهران

 

در ایران خوشبختانه انواع پیکور با کیفیتی بالا تولید می شود و در این حوزه ایران بسیار توانا می باشد. مرکز پیکور ایران تهران است. پیکور تهران به لطف تولید کنندگان گرامی به خوبی در اختیار دیگر استان ها قرار می گیرد و به همین دلیل است که ما بدون هیچ مشکلی می توانیم این محصول پر کار برد را تهیه کرده و از آن بهره ببریم. تهران فروشنده پیکور زیادی دارد که برخی از آن ها عمده فروش هستند و به دیگر استان ها می فروشند و برخی فروشنده درون شهری هستند.

از آن جا که این محصول پر کاربرد بوده و تقاضای خرید زیادی دارد تولید انبوه آن می تواند برای اقتصاد کشور بسیار مفید باشد. ما هم می توانیم با گام نهادن در عرصه تولید ابزار آلات علاوه بر این که خدمت ارزنده ای به جامعه خود می کنیم کمک کنیم تا این محصول با تعداد هر چه بیشتر در اختیار مردم قرار بگیردو با تولید یک کالای با کیفیت نشان دهیم که کالا های ایرانی مناسب و ارزش مند می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.