فروشنده پیکور لودر ساخت تبریز

پیکور لودر یا همان چکش هیدرولیکی که بصورت مته روی لودر یا بیل های مکانیکی نصب می گردد که دارای انواع مختلف و وزن های گوناگون هست که بیشتر در مصارف شهری و کار آگاه های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد.از پیکور درجهت تخریب سنگ؛ بتن؛ آسفالت؛ دیوارهای آجری؛ تعمیرات جاده ای و تخریب ساختمان های کوچک میتوان بهره برد.

فروشنده پیکور لودر ساخت تبریز

انواع مدل های گوناگون پیکور لودر

انواع مدل های گوناگون پیکور لودر

همانطور که گفتیم پیکور ابزاری هست که در جهت تخریب سطوح سخت مثل بتن؛ زمین سنگی و…مورد استفاده قرار میگیرد که با ایجاد یک نیروی مکانیکی قوی  سطح های مختلف را سوراخ و تخریب می کنند.

پیکورها با برق؛ باد؛ بنزین و نیروی هیدرولیک کار میکنند. انواع پیکور لودر را در ادامه توضیحات شرح می دهیم. پیکورها انواع مختلفی داشته که برای استفاده های گوناگون با توجه با کارایی که دارند؛ به کار می روند. پیکورها بصورت پیکور پیکور هیدرولیکی؛ پیکور بیل مکانیکی؛ پیکور مینی لودر؛ پیکور بادی وچکش برقی دسته بندی میشوند.

پیکور بیل مکانیکی دارای قدرت زیادی بوده و برای تخریب محکمترین سطح ها طراحی شده هست که در وزن های نهصد تا چهارتنی ساخته می شوند. از این پیکوردر احداث تونل؛ احداث جاده ها؛ استخراج معادن وتخریب ساختمان های مستحکم استفاده می شود. پیکور مینی لودر یکی از پر کاربردترین پیکورهاست که ششصد تا صدو بیست کیلوگرم وزن دارند.

از این پیکور در مصارف شهری؛ کارآگاه های کوچک تخریب آسفالت؛تخریب ساختمان های کوچک و دیوارهای آجری  استفاده می شود. این نوع پیکور بسیار کاربردی هست. پیکورهای بادی با استفاده از هوای فشرده کارمیکنند بطوری که باید به یک کمپرسور جهت فشردن هوامتصل شوند. این پیکور دارای وزن دو تا چهل و دو کیلو گرم هست و نیروهای انسانی به راحتی می توانند از آن استفاده کنند.

چکش برقی که به آن بتن کن هم اطلاق می شود ، همانطور که از نامش پیداست با برق کار میکند. چکش برقی یا بتن کن به نوعی ابزار دوکاره نیز محسوب میشود و از آن برای سوراخ کردن دیوراهای بتنی وسنگی استفاده می شود. وزن این نوع پیکور سه تا یازده کیلو گرم هست.بتن کن ها به دو گروه تقسیم بندی  می شوند، گروه اول شامل بتن کن های دوکاره 4 شیار که در وزن های 3 تا 7 کیلو گرم قابل استفاده هستند و گروه دوم بتن کن های دوکاره 5 شیار که در وزن های 4 تا 11 کیلو گرم قابل استفاده هستند. از بتن کن ها به دو صورت چرخشی و ضربه ای می توان استفاده نمود زیرا هم سر آن مته میخورد و هم قلم.

بهترین برند پیکور لودر ساخت تبریز کدام است؟

بهترین برند پیکور لودر ساخت تبریز کدام است؟

امروزه سازنده های مختلفی از نقاط گوناگون دنیا پیکور های مختلف را تولید می کنند. بهترین پیکور لودر توسط شرکت های معتبری تولید میگردد که از جمله می توان به بوش؛ هیتاچی؛ ماکیتا؛ میلواکی و متابو نام برد. اولین و معتبرترین شرکت هیلتی می باشد. از برندهای چینی هم در بازار استفاده می شود که از لحاظ کیفیت و قدرت به شرکت های اروپایی نمی رسد و در رده متوسط قرار میگیرند.

از شرکت های چینی می توان به محک؛ رونیکس؛ توسن؛ نک؛ ای پی ان؛ دی سی ای نام برد.از شرکت های ایرانی که در تبریز به تولید پیکور می پردازند می توان به شرکت سین تاش اشاره کرد که بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت دارند. تولید محصولات جدید و با کیفیت بالا از اهداف مهم این شرکت می باشد.از دیگر شرکت ها؛ شرکت چکش گستر آذربایجان می باشد.

لیست مراکز اصلی فروش پیکور لودر

لیست مراکز اصلی فروش پیکور لودر

فروش پیکور لودر امروزه در توسط شرکت ها بصورت عمده و از طریق نمایندگی های مختلف در تمامی دنیا انجام می پذیرد.از جمله نمایندگی ها به گروه صنعتی هیدرولیک می توان اشاره کرد که دفتر اصلی این گروه در تهران هست و در زمینه فروش؛ خدمات پس فروش؛ تعمیرات و تامین قطعات اصلی فعالیت دارد.از نمایندگی های معتبر خارجی هم میتوان شرکت بوش را نام برد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.