فروشنده ماشین چکش هیدرولیکی درجه یک

ماشین چکش هیدرولیکی نوعی ابزار و وسیله جهت تخریب فضا ها و مکان های مختلف می باشد که انواع گوناگون آن به همین منظور ساخته شده اند تا قادر به استفاده و به کار گیری در فضا های گوناگون باشند.

فروشنده ماشین چکش هیدرولیکی درجه یک

ماشین چکش هیدرولیکی چگونه ساخته می شود؟

ماشین چکش هیدرولیکی چگونه ساخته می شود؟چکش هیدرولیکی که به آن پیکور یا چکش تخریب نیز اطلاق می شود، به دسته ای از ابزار آلات و ماشین هایی گفته می شود که با هدف تخریب تولید می شوند. 

انواع چکش هیدرولیکی از سر هم کردن یک سری قطعات تشکیل شده است که عبارتند از:

  • سیلندر
  • سر سیلندر
  • مته
  • پیستون
  • اکومولاتور
  • سوپاپ و بلوک سوپاپ

چکش هیدرولیکی دارای مته یا قلمی است که در سایز ها و ابعاد مختلف تولید می شود تا به مصارف گوناگون برسد.

از آن جا که چکش هیدرولیکی در دو قسمت کار های عمرانی شهری و خارج از شهر به کار گرفته می شود و سطوح مختلفی توسط آن تخریب می شود بنابراین نیازمند استفاده از قلم یا مته های مختلف می باشد.

از این رو قلم یا مته چکش هیدرولیکی در سایز های مختلفی تولدی می شود که برخی از آنها سایز کوچک و متوسط و برخی دیگر سایز بزرگ هستند که عمدتا برای انجام پروژه های عظیم ساختمانی به کار برده می شوند.

شرکت های سازنده در زمان تولید و ساخت این قطعات لازم است تا نکات و شرایط استاندارد تولید این وسیله را رعایت نمایند. این کار نوعی ضرورت به شمار می آید که کارکرد درست و صحیح این ابزار آلات را به دنبال دارد.

مدل های متنوع ماشین چکش هیدرولیکی در ایران

مدل های متنوع ماشین چکش هیدرولیکی در ایرانچکش تخریب یا چکش هیدرولیک را ماشینی همه کاره نامیده اند که قادر است عملیات تخریب را به گونه ای  مناسب و به بهترین شکل ممکن انجام دهد.
مدل های متنوع این ماشین دارای قلم یا مته ای هستند که در سایز های مختلف تولید می شوند. سایز های کوچک مناسب انجام کار های شهری و خیابانی و مته های سایز بزرگ برای تخریب بتن و مواردی از این قبیل به کار برده می شود.

نوعی از مدل های چکش هیدرولیکی ایران بر اساس نیروی محرکه تقسیم بندی می شوند که عبارتند از:

  • چکش تخریب پنوماتیک که دارای یک کمپرسور هوا بوده که تامین کننده انرژی بوده و دارای موتور دیزل با دو سرعت می باشد.
  • چکش تخریب برقی که دارای موتور الکتریکی است و در سایز های تا حداکثر 29.5 کیلوگرم تولید می شوند. امروزه این چکش ها از انواع پر قدرت این تجهیزات به شمار می آیند.
  • چکش تخریب هیدرولیک که نوعی چکش بزرگ بوده و جهت حفاری و جاده سازی و به طور کلی پروژه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز فروش انواع ماشین چکش هیدرولیکی

مرکز فروش انواع ماشین چکش هیدرولیکییکی از انواع ماشین چکش یا پیکور که از انواع قوی آن به شمار می رود، هیدرولیکی نامیده می شود. این مدل نسبت به مدل های پنوماتیک و مدل های برقی کاربرد بیشتری در بخش خدمات برون شهری مانند:

حفاری، جاده سازی، تخریب دیوار های عمودی، ساخت و ساز پروژه های وسیع

کاربرد بیشتری دارد. از این نوع چکش ها برای مکان هایی نظیر معادن نیز که با خطر انفجار روبرو هستند بهترین گزینه ممکن می باشد.

چکش هیدرولیکی فاقد مدار الکتریکی بوده و به همین جهت مناسب استفاده در مکان هایی مانند زیر زمین مانند معادن می باشد.

مرکز فروش حاضر عرضه کننده جدید ترین این تولیدات می باشد. فروشندگان واقع در این مرکز می توانند به عنوان کارشناسان متخصص و فنی مشتریان و خریداران را در مورد انواع چکش هیدرولیک آگاه ساخته و اطلاعات لازم را در اختیار آنها قرار دهند. 

در این مرکز فروش ماشین چکش هیدرولیکی می توان نمونه های مختلف چکش هیدرولیک و از جمله پر فروش ترین مدل های آن را که از نظر کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارند مشاهده نمود و در مورد خرید آن با فروشندگان تماس حاصل نمود.

شماره تماس های درج شده می توانند به عنوان مرجعی برای اطلاعات لازم در مورد این وسیله مورد استفاده قرار گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.