عرضه پیکور سبک ارزان قیمت به صورت مستقیم

عرضه پیکور سبک ارزان قیمت به صورت مستقیم توسط تولید کنندگان و فروشندگان مختلفی انجام می شود. این محصول چون وزنی سبک دارد برای کندن چاه، دیوار و…. مورد استفاده قرار می گیرد. مراکز پیکور سبک این کالا را با کیفیت بالا و قیمت منحصر به فردی عرضه می کنند و خریداران برای خرید ارزان محصول می توانند به این مکان ها مراجعه کنند.

عرضه پیکور سبک ارزان قیمت به صورت مستقیم

شناخت انواع پیکور براساس وزن

شناخت انواع پیکور براساس وزنبرای شناخت انواع پیکور بر اساس وزن باید به سایت هایی که به فروش این محصول مشغول اند و تمام مشخصات کالاهای خود را در معرض دید همگان قرار داده اند مراجعه کرد. از نمونه های مختلف پیکور یا چکش برقی بر اساس وزنشان به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • چکش برقی ۷ کیلویی: این نمونه برای تخریب های سبک و ظریف استفاده می شود مانند کاشی و سرامیک، دیوار، تخریب گچ و خاک، ملات دیوار و…. 
  • چکش برقی ۱۰ کیلویی: این نمونه چکش برقی برای تخریب انواع دیوار ها سنگ نما، آجر، بلوک، دیوار بتنی مسلح و حفر چاه مورد استفاده قرار می گیرد.
  • چکش برقی ۱۵، ۱۷، ۱۶ کیلویی: این نمونه محصول برای تخریب های سنگین و نیمه سنگین مورد استفاده قرار می گیرد مانند تخریب دیوار بتنی، دیوار آجری، تخریب کف سازی سنگ، سرامیک های واحد آپارتمانی، تخریب انواع سقف و…. به طور کلی برای تخریب های سنگین از این کالا استفاده می شود.
  • چکش برقی ۳۰ تا ۳۲ کیلویی: برای تخریب های حجیم با مقاومت بالا مانند فنداسیون تخریب آسفالت، سقف تیرچه، سقف متال دک، عرشه فلزی، سقف دال بتونی، سقف کامپوزیت، کف سازی مسلح و غیر مسلح و…. کاربرد دارد. چکش برق ۳۰ کیلویی از نظر قدرت با پیکور بادی قابل رقابت می باشد. این نمونه به دلیل حمل و نقل آسان و قیمت مناسب مورد توجه بسیاری از کارفرمایان و پیمانکاران ساختمان قرار گرفته است.

نحوه عملکرد و کارکرد پیکور سبک

نحوه عملکرد و کارکرد پیکور سبکنحوه عملکرد و کارکرد پیکور سبک باعث شده بسیار از افراد از این نوع پیکور استفاده کنند. از پیکورهای سبک به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • پیکور مینی لودر و مینی بیل: این چکش در رده سبک پیکورها قرار می گیرد و وزن آن حدود ۱۲۰ تا ۶۰۰ کیلو گرم می باشد. این نمونه چون سایز کوچکی دارد بیشتر برای مصارف شهری استفاده می شود. مانند تخریب آسفالت، سنگ، بتن، ساختمان های کوچک و دیوارهای آجری و… البته کارگاه های کوچک هم از این محصول به دلیل وزن سبکی که دارند استفاده می کنند. این محصول کاربردی شبیه به چکش می باشد.
  • پیکورهای بادی: به این نمونه چکش تخریب پنوماتیک می گویند. در این وسیله از هوای فشرده برای ایجاد فشار روی پیکور استفاده می شود به خاطر همین به کمپرسور متصل می باشد چون هوا را از کمپوسور می گیرد. این نوع چکش تخریب بادی در وزن های ۲ تا ۴۲ کیلو گرم در بازار یافت می شود. سبک وزن بودن این نمونه باعث شده به راحتی بتوان آن را جا به جا کرد. از این محصول بیشتر برای جاهایی که برق ندارد کاربردهای فراوانی دارد مانند معادن، راه سازی ها، حفر چاه تخریب بتن های مسلح و…

مراکز پخش عمده پیکور سبک

مراکز پخش عمده پیکور سبکمراکز پخش عمده پیکور سبک این محصول را با بالاترین کیفیت و با قیمت درب کارخانه در اختیار مشتریان می گذارند. از مزیت های استفاده از پیکو سبک به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • حمل آسان این ابزار باعث شده تا کاربر به راحتی بتواند از این دستگاه استفاده کند و در هنگام کار کردن با آن پیکور از دستش خارج نشود و باعث ایجاد حوادث ناگوار شود.
  • قیمت مناسب این نمونه پیکور سبب شده تا افراد با کمترین هزینه بتوانند آن را خریداری کنند و به وسیله کار با آن برای خود کسب در آمد ایجاد کنند مانند چاه کنی و….
  • در بیشتر تخریب های ساختمانی از این نمونه استفاده می شود چون وزنی سبک دارد و ایمنی آن بالا می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.