صادرات چکش هیدرولیکی معدن درجه یک

همانطور که می دانید صادرات چکش برقی و هیدرولیکی معدن با درجه های مختلف کیفی از جمله صادرات های پر سود برای کشور ما است که همواره زمینه ارز آوری برای کشور را فراهم کرده است.

در این مطلب ما به معرفی و بررسی انواع چکش های هیدرولیکی که در کشورمان تولید و سپس صادر می شوند می پردازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

صادرات چکش هیدرولیکی معدن درجه یک

چگونگی استخراج معدن به کمک چکش هیدرولیکی

چگونگی استخراج معدن به کمک چکش هیدرولیکیچکش هیدرولیکی برای افرادی که در حوزه عمران، آبادانی و راه سازی مشغول به کار هستند، ابزاری بسیار شناخته شده و پر کاربرد است.

تقریبا هیچ گونه فعالیت عمرانی را نمی توان نام برد که در آن به انواع چکش هیدرولیکی معمولی یا تخصصی احتیاج نداشته باشد.

با توجه به تنوع و گستردگی این فعالیت ها، طبیعی است که با تنوعی از چکش های هیدرولیکی و دستگاه مته رو به رو باشیم.

از جمله فعالیت هایی که استفاده از یک چکش هیدرولیکی درجه یک در آن حرف اول را می زند، می توان به استخراج از معادن اشاره کرد.

با توجه به حجم گسترده کار در معادن و مقیاس این فعالیت که برون شهری است، استفاده از یک چکش هیدرولیکی بسیار قوی از ملزومات اصلی به شمار می رود.

اما آیا می داند استخراج از معدن چگونه صورت می گیرد؟

برای این کار ابتدا بخشی از معدن که برای استخراج انتخاب شده است توسط مواد منفجره، منفجر می شود تا تخته سنگ های موجود در آن به قطعات کوچک تری تقسیم شوند.

بعد از اتمام این مرحله، در مرحله بعدی با استفاده از یک چکش هیدرولیکی قطعه سنگ های به دست آمده را باز هم به قطعه های کوچکتری تقسیم می کنند و سپس به کارخانه های ذوب تحویل می دهند.

اما باید توجه داشته باشید که در معادن کوچک تر و یا معادن شن و ماسه از همان ابتدا با استفاده از چکش هیدرولیکی فعالیت را شروع می کنند.

مقایسه چکش هیدرولیکی معدن با روش های معمولی

مقایسه چکش هیدرولیکی معدن با روش های معمولیدر فعالیت هایی مانند استخراج از معادن همواره روش های مختلفی وجود دارد که معمولا به دو دسته اصلی حفاری با چکش هیدرولیکی و روش های معمولی تقسیم بندی می شوند.

اما فواید و کاربرد استفاده از چکش هیدرولیک در حفاری معدن چیست و چرا استفاده از این روش توصیه می شود؟

در پاسخ به این سوال می توان به این نکات توجه کرد:

1. استفاده از چکش هیدرولیک هم برای سنگ هایی با مقاومت کم و بدون درز و شکاف و هم برای سنگ هایی با مقاومت بالا و درز دار بسیار مناسب است.

2. همین امر باعث می شود که چکش های هیدرولیکی هم برای معادن معدنی و هم غیر معدنی مناسب باشد.

3. این چکش ها حتی برای مصارف شهری مانند حفر تونل های شهری که خطر آتشباری و یا تخریب زیست محیطی دارند هم بسیار مناسب است.

به همین خاطر استفاده از انواع چکش های هیدرولیکی برای مصارفی همچون حفر کانال، ایجاد شکاف های اولیه و ثانویه در معادن، راه سازی، تخریب های بتنی و … بسیار مقرون به صرفه است.

صادرات چکش هیدرولیکی درجه یک

صادرات چکش هیدرولیکی درجه یکصادر کنندگان چکش هیدرولیکی که دارای مجوز صادرات از سازمان های مربوطه هستند، با صادرات این محصول به کشور های همسایه بازار خرید و فروش انواع چکش های هیدرولیکی را رونق می بخشند.

اما لازم به ذکر است که انواع چکش های هیدورلیکی موجود در بازار صرفا تولید داخل کشور نیستند و گونه های وارداتی با درجه کیفی های گوناگون هم به وفور در بازار یافت می شوند.

از جمله انواع چکش های هیدرولیکی که می توانید در بازار کشورمان خریداری کنید موارد زیر را شامل می شوند:

  1. چکش های هیدرولیک MSB
  2. چکش های هیدرولیکی اوکادا ژاپن
  3. چکش های هیدرولیکی هیوندای
  4. چکش های هیدرولیکی کوماتسو
  5. و … .

تفاوت این چکش ها به میزان قدرت و تحمل وزنی که دارند مربوط می شود.

همینطور جنس قطعات این محصول هم بر کیفیت آن ها تأثیر مستقیم دارد.

به همین منظور بهتر است پیش از خرید نسبت به ویژگی های هر یک از این محصولات تحقیق کنید و سپس نسبت به خرید اقدام بفرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.