صادرات پیکور چکشی به کشور های همسایه

صادرات پیکور چکشی به کشورهای همسایه با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود. این محصول قدرت بی نظیری دارد و می توان بسیاری از تخریب ها را با استفاده از آن در سریع ترین زمان انجام داد. این نوع پیکور با توجه به کاربردهای آن در اندازه های متفاوتی در بازار یافت می شود. 

صادرات پیکور چکشی به کشور های همسایه

خصوصیات مهم و عمده پیکور چکشی

خصوصیات مهم و عمده پیکور چکشیاز خصوصیات مهم و عمده پیکور چکشی به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  1. قدرت بی نظیری دارد.
  2. در سریع ترین زمان عمل تخریب را انجام می دهد.

پیکور مانند چکش ابزاری است برای انواع تخریب ها مانند بتن، سنگ، صخره، آسفالت و….  در واقع پیکورها نوعی چکش های پیشرفته می باشند. که با قلم های مخصوصی که دارند می توانند کار تخریب را در سریع ترین زمان انجام دهند. که با توجه به سختی و آسانی تخریب در نمونه های مختلفی تولید می شوند. علاوه بر این، روی برخی از ماشین آلات پیشرفته هم پیکور متصل می شود که به آن ها بیل مکانیکی می گویند. پیکورهای چکشی با ایجاد فشار و نیروی که بر آن وارد می شود می تواند کار تخریب را انجام دهد.

چگونگی عملکرد و کارکرد پیکور چکشی

چگونگی عملکرد و کارکرد پیکور چکشیچگونگی عملکرد و کارکرد پیکور چکشی با توجه به نوع کاربرد آن متفاوت می باشد. انسان ها برای انجام عملیات ساخت و ساز خود اقدام به ساخت انواع چکش ها کرده اند که با گذشت زمان و پیشرفته شدن فناوری و دانش بشری این چکش ها دچار تغییراتی شده اند. این ابزارها برای تخریب و سوراخ کردن استفاده می شوند. علاوه بر این برای حفر تونل در کوه ها برای جاده سازی از انواع پیکورها استفاده می کنند و بدون چنین ابزاری هرگز نمی توان این تونل ها را ایجاد کرد. تولید انواع پیکورها باعث شده سختی کار راحت شود و با کمترین زمان بتوان تونل سازی و دیگر تخریب ها را انجام داد.

در تعریف چکش های پیکور می توان گفت که ابزارآلاتی هستند که می توانند سطوح سخت مانند بتن، سنگ، زمین های سنگی را تخریب کنند. این وسایل با ایجاد یک نیروی مکانیکی می توانند تمام این کارها را انجام دهند. در بسیار از پروژه های عظیم و ساختمان سازی از این گونه محصولات استفاده می کنند. این محصولات با نیروی برق، باد، بنزین، هیدرولیک و… کار می کنند. برای اطلاع و آشنای با انواع پیکور ها به گزینه های زیر توجه بفرمائید:

  • پیکور بیل مکانیکی : این نمونه بسیار قدرتمند می باشد و برای تخریب سخت ترین سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. این نمونه که جزو پیکورهای هیدرولیکی هستند که در وزن ۹۰۰ کیلویی و ۴ تنی ساخته می شوند. از کاربردهای این محصول می توان به تخریب بتن، سنگ، احداث جاده ها، استخراج معادن، تونل سازی، تخریب ساختمان مستحکم اشاره کرد. علاوه بر این ها برای تخریب قطعات سنگین بتنی مانند فونداسیون از این نمونه استفاده می شود.
  • پیکور مینی لودر و مینی بیل: این نمونه هم جزو پیکورهای هیدرولیکی محسوب می شود و در وزن ۱۲۰ تا ۶۰۰ کیلو گرم می باشد. از این نمونه برای تخریب سنگ، دیوارهای آجری، سنگ و بتن استفاده می شود. برای سطوح خیلی محکم استفاده از این محصول توصیه نمی شود.
  • پیکورهای بادی: این نمونه به وسیله کمپرسورهای بادی کار می کند. به این پیکور چکش پنوماتیک هم می گویند و در وزن بین ۲ تا ۴۲ کیلو گرم می باشد. از این وسیله در مناطقی که به نیروی برق دسترسی ندارند استفاده می کنند. برای راه سازی و حفاری معادنی که عبور از آن جا سخت می باشد و نمی توان از پیکورهای برقی استفاده کرد کاربرد دارد.
  • پیکور یا چکش برقی: به این نمونه بتن کن یا هیلتی هم می گویند. برای تخریب بتن مسلح و غیر مسلح مناسب است. همچنین برای تخریب قسمت های مختلف ساختمان مانند کاشی، سنگ، آجر و قسمت های بتنی از این محصول استفاده می کنند. وزن این نمونه ۳ تا ۱۱ کیلو گرم می باشد

مرکز صادرات پیکور چکشی به عراق

مرکز صادرات پیکور چکشی به عراقمرکز صادرات پیکور چکشی به عراق این محصول را در نمونه های مختلف و با کیفیت بالای به این کشور ارسال می کند. اگر می خواهید به مرکز پیکور چکشی مراجعه کنید می توانید سری به فروشگاه اینترنتی ما بزنید. چون محصولات ما از نظر کیفیت و قیمت هیچ تفاوتی با مراکز فروش آن ندارند. ما پیکور چکشی عمده را با قیمت  شگفت انگیزی عرضه می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.