صادرات پیکور ولوو درجه یک در انواع مختلف

امروزه زندگی در جوامع انسانی هر روزه در حال توسعه بوده و به سرعت در حال پیشرفت است. 

ساختمان سازی و جاده سازی از صنایعی هستند که برای انجام امور مختلف آن نیازمند ابزار آلات مدرنی هستیم.

در گذشته برای انجام اعمال ساختمان سازی از کلنگ و چکش های دستی توسط نیروی انسانی استفاده میشد و هزینه و اتلاف وقت بسیاری در بر داشت. 

در عصر حاضر ابزار آلات بسیاری در اختیار انسان ها قرار گرفته و باعث پیشرفت این صنایع گردیده اند و اموری مانند تخریب ساختمان ها، حفر تونل، عریض کردن جاده ها و… را در سریع ترین زمان انجام میدهند.

پیکور ولوو یکی از نمونه های این ابزار ها بوده که در امور تخریبی بسیار کارآمد است و در این مقاله به بررسی آن پرداخته ایم. 

صادرات پیکور ولوو درجه یک در انواع مختلف

پیکور ولوو چیست و عملکرد آن چگونه است؟

پیکور ولوو چیست و عملکرد آن چگونه است؟از وسایل و ابزار هایی که برای انجام کار های ساختمانی و جاده سازی به کار گرفته می شوند، می توان از انواع چکش ها، بتن کن ها، بیل های مکانیکی و پیکورها نام برد. 

پیکور ها ابزار هایی هستند که برای تخریب انواع سازه ها و مصالح ساختمانی شامل بتن، آسفالت، صخره و همینطور حفاری و تونل سازی و به طور کلی در تمامی عملیات های تخریب استفاده می شوند و کاربرد وسیع و گسترده ای در صنایع امروزی دارند. 

یکی از بهترین و کارآمد ترین برند های چکش های تخریبی، پیکور ولوو ایران است که در انواع بسیار با کیفیت و مرغوب و با آخرین متد های روز دنیا برای کاربرد های مختلف ساختمانی به بازار عرضه می شوند. 

عملکرد پیکور ولوو بستگی به سایز چکش آن  داشته و این ابزار دارای قابلیت تعویض چکش است.

همان طور که میدانید پیکور های این برند طرفداران زیادی داشته و عوامل گوناگونی موجب معروف شدن چکش های تخریب این شرکت شده که شامل موارد زیر می باشند: 

  • این ابزار ها به دو صورت ضربه ای و چرخشی عمل می کنند و به همین علت از دیگر نمونه ها قوی تر هستند. 
  • همانطور که مشخص است این پیکور ها از استاندارد های قابل قبولی برخوردار بوده و مورد توجه عوام مردم قرار گرفته اند. 
  • دارا بودن قیمت های متناسب و کاملا باصرفه که به نسبت میزان کارایی بالای آن ها، کاملا کالا های ایده آلی هستند. 
  • این محصولات سرعت تخریب در امور ساختمانی به شدت بالا میبرند و موجب سهولت در انجام کار ها می شوند.

آشنایی با نمونه های مختلف پیکور ولوو

آشنایی با نمونه های مختلف پیکور ولووپیکور های برند ولوو در انواع مختلف و و برای مصارف گوگناگون ساختمانی و با عملکردی بالا به مشتریان عرضه می گردند. 

نمونه های مختلف چکش های این شرکت بر اساس وزن آن و همینطور قطر قلم آن ها رده بندی می شوند که شامل نمونه های زیر می باشند: 

  • HB22 با قطر قلم ۱۳۵ میلی متری و وزن ۱۶۷۹ کیلو گرم 
  • HB24 با قطر قلم ۱۴۵ میلی متری و وزن ۱۸۱۱ کیلو گرم 
  • HB29 با قطر قلم ۱۵۰ میلی متری و وزن ۲۳۱۸ کیلو گرم 
  • HB36 با قطر قلم ۱۵۵ میلی متری و وزن ۲۵۷۴ کیلو گرم 
  • HB48 با قطر قلم ۱۷۵ میلی متری و وزن ۳۶۸۳ کیلو گرم 

ضربه گیر های طراحی شده در جاهای مختلف این محصولات سبب عملکرد آرام، صدای خفیف و لرزش کم آن در هنگام کار می شوند و محصولی فوق العاده برای صنایع عمرانی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند. 

میزان صادرات پیکور ولوو در ایران چقدر است؟

میزان صادرات پیکور ولوو در ایران چقدر است؟نمایندگی انحصاری محصولات ولوو در ایران تاکنون میزان صادرات بسیار بالایی به کشور های خاورمیانه و کشور های توسعه یافته داشته و همچنین صادرات پیکور ولوو بسیار مرغوب و مطابق کارایی های مورد نیاز مشتریان، سبب سهولت امور ساختمانی در کشور های دیگر شده است. 

این محصولات دارای امنیت بسیار بالا برای مصرف کننده، سازگاری با محیط زیست، با کیفیت، ایمن و با طول عمر طولانی به مشتریان ارائه می گردد و به کشور های منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، از ایران صادر می شوند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.