صادرات پیکور مکانیکی به سایر کشور ها

پیکور مکانیکی یک وسیله بسیار مهم و کاربردی است که برای مصارف مختلفی استفاده می شود. تولید این دستگاه در کشور در سطح بالایی صورت می گیرد و این عامل باعث شده تا صادرات این کالا به نقاط مختلف جهان آغاز شود. صادرات مدل های گوناگون پیکور مکانیکی به سایر کشورها یکی از مهمترین منابع اقتصادی کشور می باشد. خرید این کالا به صورت مستقیم موجب ثبات در بازار داخلی خواهد شد.

صادرات پیکور مکانیکی به سایر کشور ها

پیکور مکانیکی و عملکرد آن

پیکور مکانیکی و عملکرد آنپیکور یک دستگاه بسیار ارزشمند و مفید است که از آن بیشتر در صنعت ساختمان سازی و راه سازی استفاده می شود. پیکور مکانیکی انواع و مدل های مختلفی دارد که هر یک از مدل های این کالا ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

این دستگاه اغلب برای تخریب بتن و سنگ های بسیار بزرگ استفاده می شود و بیشتر مدل های آن به صورت برقی می باشد. این دستگاه کاربردی دارای عملکرد بسیار قوی است و عملیات تخریب بتن را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد. نحوه کارکرد این محصول به این صورت است که با استفاده از فشار روغن هیدرولیکی کار می کند. این محصول به صورت ضربه ای به سنگ ضربه می کند.

فشار های روغن هیدرولیکی ایجاد شده در این دستگاه باعث شده تا این کالا عملیات مورد نظر را در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام دهد. این محصول قابلیت نصب بر روی دستگاه های مختلف از جمله بیل های مکانیکی را دارد و این ویژگی باعث شده تا از این کالا در صنعت کشاورزی نیز استفاده شود. عملکرد بسیار قدرتمند این کالا به دلیل ضربات متوالی روغن هیدرولیک می باشد. این دستگاه دارای استاندارد های بالایی است و به گونه ای ساخته شده است تا بتوان از آن برای مدت زمان طولانی استفاده کرد.

مدل های متنوع پیکور مکانیکی در بازار کدامند؟

مدل های متنوع پیکور مکانیکی در بازار کدامند؟مدل پیکور مکانیکی بسیار متنوع می باشد. مدل های مختلف این دستگاه را می توان برای مقاصد گوناگونی استفاده کرد. از مدل های متنوع و گسترده پیکور های درجه یک و با کیفیت مکانیکی می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

  • دریل بتن کن: این دستگاه یکی از کاربردیترین مدل های پیکور می باشد که از قدرت مکانیکی بسیار زیادی برخوردار می باشد. این دریل نوعی دریل بسیار قوی است که اغلب برای سوراخ کردن بتن های بسیار بزرگ و قدرتمند استفاده می شود. این دستگاه وزن بسیار کمی دارد و همین خصوصیت موجب شده تا به راحتی بتوان از آن در مکان های مختلف استفاده کرد. وزن سبک این کالا موجب شده تا حمل و نقل آن به راحتی صورت گیرد.
  • چکش تخریب: این کالا از دیگر مدل های پیکور مکانیکی است که برخلاف دریل بتن کن قابلیت سوراخ کردن سنگ را ندارد و موجب تخریب آن در سطح گسترده خواهد شد. این دستگاه وزن های مختلفی دارد و وزن های آن از حدود 5 کیلو گرم شروع می شود و تا وزن 32 کیلو گرم در بازار موجود است. مدل های سنگین تر این کالا برای تخریب سنگ های بزرگ تر استفاده می شوند.

صادر کنندگان پیکور مکانیکی از ایران به ترکیه

صادر کنندگان پیکور مکانیکی از ایران به ترکیهپیکور های با کیفیت مکانیکی از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که از اجزای این کالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مته
  2. سیلندر
  3. سر سیلندر
  4. سوپاپ
  5. بلوک سوپاپ
  6. پیستون

پیکور ایرانی یکی از با کیفیت ترین و ارزان قیمت ترین انواع این دستگاه در جهان است که از عملکرد بسیار بالایی برخوردار می باشد. این دستگاه در سطح بالایی در کشور ساخته می شود. ساخت پیکور ایرانی در حجم زیاد باعث شده تا صادرات این کالا به نقاط جهان آغاز گردد.

صادر کنندگان پیکور مکانیکی ایرانی این محصولات را در بسته بندی های ایمن به دیگر کشورها ارسال می کنند. از جمله کشور های وارد کننده پیکور ایرانی درجه یک و مرغوب می توان به ترکیه اشاره کرد. ترکیه یکی از همسایگان ایران است که بخش مهمی از مبادلات تجاری خود را با کشور ما انجام می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.