صادرات پیکور بیل مکانیکی ساخت ایران

برای ساخت و تخریب مکان های مختلف از دستگاه های زیادی استفاده می شود که یکی از بهترین و پر کاربرد ترین انواع این دستگاه ها، بیل مکانیکی می باشد. این دستگاه ها از تجهیزات سنگین عمرانی و مهندسی است که انواع مختلف لوازم جانبی از جمله پیکور را به آن ها نصب و استفاده می کنند. پیکور باعث کاربرد بیشتر بیل مکانیکی می شود که می توان از آن ها برای تخریب سنگ های طبیعی و مصنوعی مختلف در مکان های گوناگون استفاده نمود. پیکور بیل مکانیکی قوی ترین پیکور موجود می باشد که توسط کارخانه های داخل و خارج از کشور تولید می شوند. این دستگاه ها دارای انواع زیادی هستند که از نظر اندازه و کیفیت با یکدیگر تفاوت دارند. این محصولات از طریق راه های گوناگون به فروش می رسند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

صادرات پیکور بیل مکانیکی ساخت ایران

انواع پیکور بیل مکانیکی را بشناسید

انواع پیکور بیل مکانیکی را بشناسید

به تمام ابزار های تخریب بتن و سنگ های مختلف پیکور می گویند که به وسیله‌ی نیرو محرکه های مختلفی از جمله بنزین، برق و … کار می کنند که دارای انواع زیادی می باشند. پیکور ها با توجه به عملکرد و ویژگی هایی که دارند در دسته های مختلفی دسته بندی می شوند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

  1. پیکور بیل مکانیکی که برای تخریب بتن های حجیم و سنگین، بهترین، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه می باشد.
  2. پیکور مینی لودر که بیشتر در فعالیت های شهری و برای تخریب آسفالت، سنگ و … استفاده می شوند.
  3. پیکور بادی که بیشتر برای مکان های کاربرد دارند که برق وجود ندارد.
  4. برقی که بیشتر در ساختمان ها استفاده می شود. 

انواع بیشتر پیکور بیل مکانیکی را می توانید با مراجعه به نمایندگی ها و یا کارشناسان مربوطه در هر شهر بشناسید و از آن ها اطلاعات لازم را کسب نمایید.

موارد استفاده از پیکور بیل مکانیکی

موارد استفاده از پیکور بیل مکانیکی

در گذشته از وسایل مختلفی برای فعالیت های عمرانی و شهر سازی استفاده می شده است که زمان بر بوده اند. اما امروزه با استفاده از پیکور بیل مکانیکی فعالیت های مختلف به سریع ترین زمان ممکن انجام می شود. از پیکور بیل مکانیکی در مکان های مختلف استفاده می شود که در ادامه به برخی از کاربرد های آن ها اشاره می کنیم:

  • تخریب سنگ در معادن و راه سازی
  • تخریب کلی ساختمان 
  • خرد کردن قطعات حجیم بتنی
  • تخریب آسفالت، دیوار آجری و…

انواع پیکور را می توانید با مراجعه به سایت های مختلف اینترنتی مشاهده و خریداری نمایید که هر کدام با توجه به کیفیت، نوع، اندازه و… دارای قیمت های مختلف نیز می باشند.

صادر کنندگان پیکور بیل مکانیکی ایرانی

صادر کنندگان پیکور بیل مکانیکی ایرانی

کارخانه هایی در ایران وجود دارد که با توجه به اهمیت پیکور بیل مکانیکی، آن ها را با استفاده از روش های های مختلف و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی تولید نموده و از طریق مراکز مختلف به سراسر کشور ارسال نموده و به فروش می رسانند. 

محصولات تولید شده در ایران، به دلیل کیفیت و کارایی بسیار بالایی که دارند به یکی از محصولاتی تبدیل شده اند که در کشور های دیگر نیز خریداران بسیاری است. به همین دلیل آن ها را از طریق نمایندگی های مختلف و با رعایت قوانین، به سایر کشور ها صادر می کنند. این محصولات هر ساله به تعداد بالا تولید می شوند که به یکی از نمونه های صادراتی کشور تبدیل شده اند. صادر کنندگان پیکور این تجهیزات را در بسته بندی های مختلف قرار داده و با قیمت های گوناگون به فروش می رسانند.

پیکور ایرانی را می توانید از طریق راه های مختلف خریداری نمایید. نمایندگی ها از اصلی ترین مراکز فروش این محصولات در هر شهر می باشد که این تجهیزات را با قیمت های متفاوت به فروش می رسانند. با مراجعه به این مراکز می‌توانید از جزئیات و همچنین قیمت های این دستگاه ها نیز مطلع شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.